ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
1
2
3
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1.
201
KORNELUK Dariusz
(POL)
gość VIP
1967
M-40
2.
202
ONYSZCZUK Jarosław
(POL)
gość VIP
1970
M-40
3.
203
PAWŁUCKA Martyna
(POL)
gość VIP
1984
K-30
4.
204
BAGIŃSKI Jacek
(POL)
gość VIP
1970
M-40
5.
205
OŚCIŁOWICZ Krzysztof
(POL)
O3 O_VIP
1980
M-30
6.
206
KISIELEWSKI Andrzej
(POL)
O3 O_VIP
1972
M-40
7.
207
LOSKA Dariusz
(POL)
O3 O_VIP
1968
M-40
8.
208
HUOVINEN Helena
(FIN)
O2 O_VIP
1966
K-50
9.
209
HUOVINEN Reima
(FIN)
O10 gość VIP
1968
M-40
10.
210
APANOWICZ Angelika
(POL)
gość VIP
1975
K-40
11.
211
DYMEK Stanisław
(POL)
O48 O_VIP
1954
M-60
12.
214
PAWUCKI Zbigniew
(POL)
O_VIP
1962
M-50
13.
215
PIASECKI Konrad
(POL)
gość VIP
1970
M-40
14.
216
DOBRZYŃSKA Nina
(POL)
gość VIP
1973
K-40
15.
217
SZPECHT Filip
(POL)
gość VIP
1980
M-30
16.
218
ZACHARZEWSKI Tomasz
(POL)
gość VIP
1962
M-50
17.
219
KRÓL Aneta
(POL)
gość VIP
1981
K-30
18.
220
PALUCH Jacek
(POL)
O_VIP
1977
M-30
19.
1284
HADAS Ori
(Izrael)
P
1985
M-30
20.
1846
BUTAUTS Linards
(LAT)
P
1990
M-20
21.
1988
MAKAŁOWSKA Agnieszka
(POL)
1981
K-30
22.
2056
J?SSANG Magne
(NOR)
P
1963
M-50
23.
3386
BECK Beata
(DEN)
P
1964
K-50
24.
3608
SZULKOWSKI Marek
(POL)
1970
M-40
25.
3651
L0EWOCHA Rafał
(POL)
P
1979
M-30
26.
5827
GÓRSKA Weronika
(POL)
1992
K-20
27.
5878
STANCZYK Magdalena
(POL)
P
1981
K-30
28.
5942
WOJTCZAK Błażej
(POL)
1978
M-30
29.
8221
PUZIUK Marta
(POL)
P O3 pracownik
1983
K-30
30.
8870
SZOSTEK Agnieszka
(POL)
gość ORLEN
1977
K-30
31.
8922
PATRZYKOWSKI Piotr
(POL)
ASICS
1975
M-40
32.
8924
CICHOSZ Jarosław
(POL)
ASICS
1985
M-30
33.
8925
WOJTCZAK Michał
(POL)
ASICS P
1987
M-20
34.
8926
WYBRANIEC Marek
(POL)
ASICS
1985
M-30
35.
8927
WOJTCZAK Jakub
(POL)
ASICS P
1992
M-20
36.
8928
KAPELKO Bogdan
(POL)
FIAT
1973
M-40
37.
8930
KWIATKOWSKI Michał
(POL)
FIAT
1979
M-30
38.
8931
KULIG Robert
(POL)
FIAT
1984
M-30
39.
8973
WIADERNY Tomasz
(POL)
1966
M-50
40.
8974
MICHALAK Mariusz
(POL)
1970
M-40
41.
8977
MICHALAK Maja
(POL)
1996
K-20
42.
8982
KLIMKIEWICZ Krzysztof
(POL)
1972
M-40
43.
8993
ZIELIŃSKI Tomasz
(POL)
1973
M-40
44.
9000
NOWICKA Anna
(POL)
P
1967
K-40
45.
9001
KUBLACZ Norbert
(POL)
gość ORLEN
1972
M-40
46.
9002
LIPIEC Tomasz
(POL)
gość ORLEN
1971
M-40
47.
9003
PIETRZAK Agata
(POL)
1983
K-30
48.
9005
OSYTEK Agnieszka
(POL)
1974
K-40
49.
9007
JERZAK Jarosław
(POL)
AGORA
1985
M-30
50.
9010
GRODZKA-BEDNARCZYK Anna
(POL)
1969
K-40
51.
9014
WOLANIN Tomasz
(POL)
1972
M-40
52.
9016
DATA Marek
(POL)
1990
M-20
53.
9019
KRĘKIEWICZ Beata
(POL)
1974
K-40
54.
9020
SĘDŁAK Bartłomiej
(POL)
1977
M-30
55.
9022
OSTROWSKI Ignacy
(POL)
1983
M-30
56.
9024
ZIÓŁKOWSKI Jacek
(POL)
B2
1966
M-50
57.
9026
MINZNER Daniel
(USA)
1967
M-40
58.
9027
RAJCHERT Joanna
(POL)
1978
K-30
59.
9033
VU Thinh
(GER)
1983
M-30
60.
9038
LACHMAN Paweł
(POL)
1974
M-40
61.
9039
TANKIEWICZ Marta
(POL)
1977
K-30
62.
9043
GIZICKI Marek
(POL)
1977
M-30
63.
9045
CHORYŁO Mariusz
(POL)
1974
M-40
64.
9048
NIEMCZYK Kazimierz
(POL)
1962
M-50
65.
9053
STEFAŃSKI Robert
(POL)
1971
M-40
66.
9056
REMBOWSKI Jacek
(POL)
1946
M-70
67.
9058
ANIELSKI Przemysław
(POL)
P
1978
M-30
68.
9062
DUBIELECKI Mariusz
(POL)
1981
M-30
69.
9064
KAŁASA Wojciech
(POL)
1978
M-30
70.
9072
BALAKOWSKA Małgorzata
(POL)
1970
K-40
71.
9077
BIERNAT Agnieszka
(POL)
1992
K-20
72.
9087
DRAŻBA Dominik
(POL)
1987
M-20
73.
9109
KOZIOŁ Marcin
(POL)
1983
M-30
74.
9119
KRUK Edyta
(POL)
1970
K-40
75.
9120
HABER Mateusz
(POL)
1987
M-20
76.
9130
KOSNOWSKA Katarzyna
(POL)
1968
K-40
77.
9158
POGRANICZNY Maciej
(POL)
1984
M-30
78.
9118
MAĆKOWIAK Maciej
(POL)
1985
M-30
79.
9138
MARKIEWICZ Marcin
(POL)
1987
M-20
80.
9139
GRADEK Joanna
(USA)
1982
K-30
81.
3205
ŻYŻA Piotr
ATHLETICS TEAM PRUSICE (POL)
P
1977
M-30
82.
3596
SALADRA Tomasz
ATHLETICS TEAM PRUSICE (POL)
P
1986
M-30
83.
2138
URBAŃSKI Krzysztof
#akcjawiosna (POL)
P
1984
M-30
84.
2818
SULECKA Natalia
#Biegnedlabrata (POL)
P
1990
K-20
85.
8895
PISAREK Ewelina
#DONTCRACKUNDERPRESSURE (POL)
1987
K-20
86.
8896
URBAN Krzysztof
#DONTCRACKUNDERPRESSURE (POL)
1980
M-30
87.
8897
WOJDYŁA Michał
#DONTCRACKUNDERPRESSURE (POL)
1980
M-30
88.
7162
MICHALSKA Aneta
#IThoughtTheySaidRum (POL)
1988
K-20
89.
9059
JAWORSKI Jarosław
#IthoughtTheySaidRum (POL)
1987
M-20
90.
7338
ORŁOWSKI Radosław
#kaszanienamoka (POL)
P
1978
M-30
91.
1453
STĘPNIOWSKA Ewelina
#SobasTeam (POL)
P
1983
K-30
92.
3579
GIEMZA Michał
#SobasTeam (POL)
1989
M-20
93.
5108
KANIA Tomasz
#SobasTeam (POL)
1979
M-30
94.
6932
KLIMKIEWICZ Jarosław
#SobasTeam (POL)
1982
M-30
95.
2698
KAŁAMAJSKI Grzegorz
'Crew Stek Grudziądz ' (POL)
1975
M-40
96.
4469
ŁUKIEWSKI Grzegorz
'Crew Stek Grudziądz ' (POL)
P
1969
M-40
97.
4325
PRĘDKI Grzegorz
'Wolny Biegacz' (POL)
P
1985
M-30
98.
4221
JASIAK Krzysztof
,,BYTNICA NA START,, (POL)
P
1976
M-40
99.
8124
GÓRSKI Adam
-1 Darka pokój ;) (POL)
P
1994
M-20
100.
5146
TOMCZAK Marcin
. Promyk- Ciechanów (POL)
I
1980
M-30