ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
11
12
13
14
15
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
1201.
5715
CEBRIAN PLAZA Luis
CDA Tarancon (ESP)
1964
M-50
1202.
8042
TELEON Piotr
CDM Pekao (POL)
P
1974
M-40
1203.
6688
GRUBA Remigiusz
cdp.pl (POL)
P
1980
M-30
1204.
7810
KULPA Paweł
CE Brokers Team (POL)
P
1983
M-30
1205.
6848
GAWEŁCZYK Marta
CE PROGRESS (POL)
P
1988
K-20
1206.
6849
KAFKA Magdalena
CE PROGRESS (POL)
P
1988
K-20
1207.
8172
KRETEK Krzysztof
CE PROGRESS Żory (POL)
P
1975
M-40
1208.
6280
STRZELECKI Lesław
Cegelec Gliwice (POL)
1960
M-50
1209.
7334
SZEREMETA Krzysztof
Cegłów (POL)
P
1980
M-30
1210.
8848
SWEIGART Josh
Celestynow (USA)
1980
M-30
1211.
5603
LECH Henryk
Celestynów/Glina (POL)
P
1970
M-40
1212.
3873
LECHOWICZ Jerzy
CEM-BUD Chrzanów (POL)
1950
M-60
1213.
4823
NAJWER Tomasz
CEM-BUD Chrzanów (POL)
1973
M-40
1214.
1256
DREWNOWSKI Rafał
Centralny Ośrodek Informatyki (POL)
P
1981
M-30
1215.
5037
WOSIEK Paweł
Centrum - Sport Ostrowiec Św. (POL)
1976
M-40
1216.
5102
WŁODARCZYK Mirosław
Centrum Logistyczne Małaszewicze (POL)
P
1957
M-50
1217.
2031
ŚCIECHOWICZ Adam
Centrum Operacji Morskich (POL)
1972
M-40
1218.
2617
ROMANOW Marcin
Centrum Rowerowe Olsztyn #NIEMANIEMOGĘ (POL)
P
1977
M-30
1219.
4900
ZIELONKA Mariusz
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu (POL)
1970
M-40
1220.
8998
TALLO Pavol
Cesta SNP (SVK)
P
1972
M-40
1221.
3338
FURMAN Tomasz
Ch. W. D. Biurokratom (POL)
1966
M-50
1222.
6772
WIATER Tomasz
Chachary ze starego (POL)
1979
M-30
1223.
7558
ULBRICH Paweł
chachary ze starego (POL)
1982
M-30
1224.
7320
BUDZISZ Rafał
Chałupy (POL)
1984
M-30
1225.
1990
PODSIADŁY Robert
Chata Biegacza K34 Zakopane (POL)
1959
M-50
1226.
7894
CAŁA Michał
Chcałem Se Pobiegać (POL)
P
1975
M-40
1227.
4279
BARTULA Piotr
Chciałem se pobiegać (POL)
P
1974
M-40
1228.
8028
CAŁA Maciej
Chciałem se pobiegać (POL)
P
1976
M-40
1229.
8377
JEWUŁA Mariusz
Chciałem se pobiegać (POL)
P
1971
M-40
1230.
6913
BIELECKI Robert
CHĘCINY (POL)
P
1979
M-30
1231.
6914
SINKIEWICZ Radosław
Chęciny (POL)
P
1983
M-30
1232.
7193
ZARZYCKI Tomasz
Chęciny (POL)
1977
M-30
1233.
2342
KRASKA Zbigniew
Chełm (POL)
P
1964
M-50
1234.
6079
GRADUS Ilona
Chełm (POL)
P
1985
K-30
1235.
7658
NOWAK Wojciech
Chełm (POL)
1970
M-40
1236.
7750
WLODARCZYK Daniel
chełm (POL)
P
1979
M-30
1237.
2695
JUSZCZAK Artur
Chełm Biega (POL)
1970
M-40
1238.
3698
KOGUCIUK Tomasz
CHEŁM BIEGA (POL)
I P
1981
M-30
1239.
6227
KOMAN Tomasz
Chełm Biega (POL)
1980
M-30
1240.
6231
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof
Chełm Biega (POL)
1974
M-40
1241.
7944
LIK Marek
CHEŁM BIEGA (POL)
P
1966
M-50
1242.
2265
MRÓZ Elżbieta
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
1978
K-30
1243.
2266
MRÓZ Wojciech
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
1973
M-40
1244.
8411
BUKALSKI Arkadiusz
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
P
1977
M-30
1245.
8440
OSZUST Marcin
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
P
1979
M-30
1246.
8448
KIERMACZ Kaja
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
P
1980
K-30
1247.
2165
CHAEN Munetake
chiba (Japonia)
P
1973
M-40
1248.
6054
PŁOCIŃSKA Sandra
Chmielów k. Kątów Wrocławskich (POL)
1989
K-20
1249.
1687
TROKA Tomasz
Chojnice (POL)
1970
M-40
1250.
6372
KAMIŃSKI Andrzej
Chomiczówka (POL)
1975
M-40
1251.
7582
HARRARI Adam
Choroszcz (MAR)
P
1990
M-20
1252.
7447
TŁOCZKOWSKI Adam
Chorzele (POL)
1973
M-40
1253.
1290
DWORNICZAK Szymon
Chorzów (POL)
P
1970
M-40
1254.
2743
WISZYŃSKI Damian
Chorzów (POL)
P
1983
M-30
1255.
2991
LEŚNIKOWSKI Krzysztof
Chorzów (POL)
P
1975
M-40
1256.
4958
CYBULA Stanisław
Chorzów (POL)
P
1955
M-60
1257.
5790
URBAŃSKI Michał
Chorzów (POL)
P
1993
M-20
1258.
6099
CIOSEK Beata
Chorzów (POL)
P
1970
K-40
1259.
6774
WRÓBLEWSKA Katarzyna
Chorzów (POL)
P
1984
K-30
1260.
7111
JORDAN Kajetan
Chorzów (POL)
P
1972
M-40
1261.
7488
URBAŃSKI Maciej
Chorzów (POL)
P
1966
M-50
1262.
3920
PAROL Grzegorz
CHOSZCZNO (POL)
1977
M-30
1263.
8917
PAWLAK Katarzyna
Choszczno (POL)
AGORA P
1990
K-20
1264.
3188
WSUŁ Monia
Choszczno Biega (POL)
P
1977
K-30
1265.
3989
PECYNA-DOKTÓR Aneta
Chotomów (POL)
P
1975
K-40
1266.
4182
SŁUPECKI Radosław
Chotomów (POL)
1975
M-40
1267.
5392
MARKOWSKI Kazimierz
Chotyłów (POL)
P
1980
M-30
1268.
3905
PUDELKO Roman
Chróścina (POL)
1988
M-20
1269.
3235
BIEL Sylwester
Chrzanów (POL)
P
1980
M-30
1270.
5786
OLEKSIAK Marek
Chrzęsne (POL)
1979
M-30
1271.
5973
OLEKSIAK Marek
Chrzęsne (POL)
1979
M-30
1272.
1634
REMPUSZEWSKI Mateusz
Chudów (POL)
P
1989
M-20
1273.
4055
LAMPART Piotr
Chylice (POL)
P
1981
M-30
1274.
5569
KOROŚ Dariusz
Chyliczki (POL)
1963
M-50
1275.
1987
KVASNICA Marek
Chynorany (SVK)
P
1974
M-40
1276.
2497
ZHYNKINA Volha
Ciechanów (POL)
P
1977
K-30
1277.
3770
BARABASZ Maciej
Ciechanów (POL)
P
1992
M-20
1278.
4584
PTASZKIEWICZ Joanna
ciechanów (POL)
P
1978
K-30
1279.
5556
LIPIŃSKI Jacek
Ciechanów (POL)
1970
M-40
1280.
2386
KALISZEWSKI Maciej
Ciechocinek (POL)
P
1974
M-40
1281.
6706
GÓRECKA Małgorzata
Ciechocinek (POL)
P
1976
K-40
1282.
3400
GROMASZEK Dominik
Ciecierzyn (POL)
1995
M-20
1283.
5233
NIEWIADOMY Bożena
Ciecina (POL)
1971
K-40
1284.
6755
URBAŃCZYK Mateusz
Cierpice (POL)
P
1995
M-20
1285.
1848
FURMANIUK Artur
Cieszyn (POL)
P
1979
M-30
1286.
3753
WNĘK Jakub
Cieszyn (POL)
P
1994
M-20
1287.
4021
PALIGA Maciej
cieszyn (POL)
P
1986
M-30
1288.
7284
RUTKOWSKI Tomasz
Cieszyn (POL)
P
1972
M-40
1289.
7441
GLAJC Daniel
Cieszyn (POL)
P
1971
M-40
1290.
8371
GLAJC Daniel
Cieszyn (POL)
P
1996
M-20
1291.
8605
RUTKOWSKI Czesław
Cieszyn (POL)
P
1943
M-70
1292.
5916
RASZPLA Ilona
CIOTECZKI.PL (POL)
P
1972
K-40
1293.
5957
WIKTOROWICZ Małgorzata
CIOTECZKI.PL (POL)
P
1975
K-40
1294.
7725
MALINOWSKA Agnieszka
CIOTECZKI.PL (POL)
P
1978
K-30
1295.
5725
DOMAŃSKI Przemysław
CitiClub Sport - Społecznie Aktywni (POL)
P
1982
M-30
1296.
3071
PALA Jerzy
City Cross Częstochowa (POL)
P
1959
M-50
1297.
3440
KOŁACZYK Katarzyna
City Cross Częstochowa (POL)
P
1981
K-30
1298.
3298
GARBACKI Michał
Cityzen\OWA Polska (POL)
1980
M-30
1299.
7056
SOJDA Mariola
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
1982
K-30
1300.
9021
MICHALIK Rafał
CKS Budowlani Częstochowa (POL)
PZLA
1991
M-20