ORLEN WARSAW MARATHON
Maraton (42.195 km)
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
21.097 km
Lista
startowa
meta
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K-20
K-30
K-40
K-50
K-60
K-70
K-80+
MĘŻCZYŹNI
M-20
M-30
M-40
M-50
M-60
M-70
M-80+
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - pierwszy start w OWM
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
Maraton (42.195 km) (08:44:58)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
25
26
27
28
29
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
81
82
>
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-10 22:10:22
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Foto/Video
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Data
Kat.
2601.
2863
SZYMAŃSKI Arkadiusz
KB ERGO (POL)
1977
M-30
2602.
4331
BAZYLUK Andrzej
KB ERGO (POL)
1970
M-40
2603.
5541
STEFAŃSKI Krystian
KB ERGO (POL)
1984
M-30
2604.
7735
ADAMCZYK Przemysław
KB ERGO (POL)
1977
M-30
2605.
2190
KRZYCKI Rafał
KB ERGO / TriWawa (POL)
1977
M-30
2606.
5825
SAS Dominik
KB Florian Zajączki Drugie (POL)
1990
M-20
2607.
5464
KARLAK Andrzej
KB GALERIA (POL)
1966
M-50
2608.
3176
BUTKIEWICZ Małgorzata
KB Galeria Warszawa (POL)
1966
K-50
2609.
3960
ŚCIBOR Marcin
KB GALERIA Warszawa (POL)
1983
M-30
2610.
4829
GRZESZCZUK Grzegorz
KB Galeria Warszawa (POL)
1966
M-50
2611.
5650
KOSECKI Konrad
KB Geotermia Uniejów (POL)
1977
M-30
2612.
4412
PORAŃSKI Oktawiusz
KB GOCH BYTÓW (POL)
P
1976
M-40
2613.
3643
PRUSZANOW Marcin
KB HERMES GRYFINO (POL)
P
1976
M-40
2614.
5500
BYKOWSKI Piotr
KB HERMES GRYFINO (POL)
P
1982
M-30
2615.
4539
CIARKA Paweł
KB im P.Sękowskiego (POL)
1973
M-40
2616.
4770
WENTYKIER Piotr
KB im P.Sękowskiego (POL)
1979
M-30
2617.
3485
MICHALAK Marta
KB im. P. Sękowskiego (POL)
P
1978
K-30
2618.
1021
KOMOROWSKI Marcin
KB IM. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1994
M-20
2619.
8673
OCHMAN Piotr
KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
1983
M-30
2620.
9018
DOBROWOLSKI Marek
KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
1964
M-50
2621.
7875
CIECIELĄG Piotr
KB JULIANKA (POL)
1972
M-40
2622.
6486
BORYSIUK Arkadiusz
KB Kamień Pomorski (POL)
1986
M-30
2623.
2205
LEWANDOWSKI Dariusz
KB Kąty Wrocławskie (POL)
P
1968
M-40
2624.
3169
SIKORA Artur
KB Łapka (POL)
1971
M-40
2625.
6040
JENDRYKA Marek
KB Łapka (POL)
P
1963
M-50
2626.
1457
OLBRYŚ Stanisław-adam
KB Legionowo (POL)
1967
M-40
2627.
6122
ROMAŃSKI Kazimierz
KB Legionowo (POL)
1964
M-50
2628.
4854
GUŁAJ Artur
KB LEW LEGNICA (POL)
1977
M-30
2629.
6192
PELC-WANIELISTA Agnieszka
KB Maniac (POL)
1984
K-30
2630.
2675
SZYMCZAK Paweł
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1974
M-40
2631.
2721
WOJTYŚ Piotr
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1972
M-40
2632.
5620
SIEBERT Krzysztof
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
P
1955
M-60
2633.
7117
KURCZEWSKI Bartosz
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
pracownik
1977
M-30
2634.
8214
KURCZEWSKI Bartosz
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
O3 pracownik
1977
M-30
2635.
8412
KUJAWIŃSKI Artur
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1976
M-40
2636.
8537
DOROSZ Marek
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1968
M-40
2637.
8538
SZUKAŁA Mateusz
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1983
M-30
2638.
8540
JEDYNAK Izabela
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1976
K-40
2639.
8541
ZATAJ Igor
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1980
M-30
2640.
8542
BOREK Maciej
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
P
1977
M-30
2641.
8543
KRÓLIKOWSKI Edward
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1970
M-40
2642.
8723
DUDUŚ Marek
KB MANIAC POZNAŃ (POL)
1971
M-40
2643.
5989
KĘSEK Mateusz
KB Maratończyk Dębica (POL)
1985
M-30
2644.
6005
POCIASK Konrad
KB Maratończyk Dębica (POL)
1985
M-30
2645.
4409
MICHALSKI Rafał
KB MCKiS JAWORZNO (POL)
P
1975
M-40
2646.
4982
BOGACKI Andrzej
KB MCKiS JAWORZNO (POL)
1963
M-50
2647.
5196
SYDORYK Artur
KB MCKiS JAWORZNO (POL)
1981
M-30
2648.
5208
BRZOZOWSKI Piotr
KB MCKiS JAWORZNO (POL)
1969
M-40
2649.
5213
BRZOZOWSKA Teresa
KB MCKiS Jaworzno (POL)
P
1969
K-40
2650.
5228
DRABIŃSKI Mariusz
KB MCKiS Jaworzno (POL)
P
1989
M-20
2651.
1305
KORALEWSKI Jakub
KB MSZ PCK (POL)
1986
M-30
2652.
1833
BARTNIK Michał
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1978
M-30
2653.
3894
TULIK Paweł
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1973
M-40
2654.
5166
TULIK Piotr
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1973
M-40
2655.
6384
KUCZKOWSKI Jurek
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
1956
M-60
2656.
8428
POLAK Artur
KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL)
P
1978
M-30
2657.
2461
PAWŁOWSKI Krzysztof
KB Polonia Środa (POL)
P
1966
M-50
2658.
1791
DRABIK Marcin
KB POWER RUN WROCŁAW (POL)
1971
M-40
2659.
1012
KĄCKI Paweł
KB Rabarbar (POL)
1975
M-40
2660.
5628
SIKORSKI Witold
KB RUN 42 (POL)
1961
M-50
2661.
3421
CABAJ Damian
KB Sobótka (POL)
P
1986
M-30
2662.
6026
GOŁĘBIEWSKI Jacek
KB Sobótka (POL)
1974
M-40
2663.
6027
SHCHENSNA-RADZIKOVSKA Halyna
KB Sobótka (UKR)
1981
K-30
2664.
6028
STYPUŁA Marian
KB SOBÓTKA (POL)
1961
M-50
2665.
8861
ZAŁĘSKI Henryk
KB Sobótka (POL)
P
1945
M-70
2666.
6474
DOMURAD Sebastian
KB Spartakus (POL)
1975
M-40
2667.
3001
KĘPIŃSKI Henryk
KB Spartakus Bełchatów (POL)
I
1953
M-60
2668.
4500
KOWALCZYK Wojciech
KB Spartakus Bełchatów (POL)
1961
M-50
2669.
7619
OGÓREK Artur
KB Spartakus Bełchatów (POL)
P
1971
M-40
2670.
2417
KOMOROWSKI Karol
KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL)
P
1982
M-30
2671.
3875
KONONOWICZ Leszek
KB SUKCES ŻMIGRÓD (POL)
1984
M-30
2672.
7760
SZAJDAK Ada
KB Szamotuły (POL)
P
1989
K-20
2673.
7270
MYŚLIŃSKI Michał
KB SZCZAKOWA (POL)
1980
M-30
2674.
2772
PIOTROWSKI Marek
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
1975
M-40
2675.
2901
KOHUT Marek
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
P
1985
M-30
2676.
3561
PAPIERSKI Kamil
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
1987
M-20
2677.
7610
ZIMNIAK Łukasz
KB SZERSZEŃ OLEŚNICA (POL)
1981
M-30
2678.
2270
RZEPECKA Anna
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
1975
K-40
2679.
3428
KIEŁBASA Dariusz
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
1969
M-40
2680.
5683
BUDNIAK Tomasz
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
P
1980
M-30
2681.
5934
MACUGOWSKI Mariusz
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
1975
M-40
2682.
6193
KRÓLIKOWSKI Wojciech
KB TKKF Promyk Ciechanów (POL)
1972
M-40
2683.
5437
GÓRA Marcin
KB TWM (POL)
1970
M-40
2684.
5587
KLINIEWSKA Agata
KB UE Poznań (POL)
P
1994
K-20
2685.
8910
JANIK Natalia
KB UE Poznań (POL)
P
1992
K-20
2686.
7483
MŁODZIKOWSKI Paweł
KB V-Max Adamów (POL)
P
1987
M-20
2687.
3747
KULCZEWSKI Łukasz
KB Vamos Amigos Wrocław (POL)
1980
M-30
2688.
4788
WYGANOWSKI Andrzej
KB Wygan Kolobrzeg (POL)
1945
M-70
2689.
7907
BEMOWICZ Tomasz
KB Wygan Kolobrzeg (POL)
P
1970
M-40
2690.
8733
ZAWADZKI Damian
KB Wygan Kolobrzeg (POL)
P
1982
M-30
2691.
7022
ZAKRZEWSKI Pawel
KB-REBUS.pl (POL)
P
1970
M-40
2692.
2156
BANIAK Bartłomiej
KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1990
M-20
2693.
4692
BANIAK Jacek
KB. im. Piotra Sękowskiego w Płońsku (POL)
1967
M-40
2694.
7996
PAPROCKI Wiesław
KBMCKiS Jaworzno (POL)
1963
M-50
2695.
5317
WOJDAT Lech
KBP PASJA Warszawa (POL)
1953
M-60
2696.
3472
ADAMUS Łukasz
Kęckie Harpagany (POL)
P
1991
M-20
2697.
5391
WIERZBICKI Artur
Kędzierzyn-Koźle (POL)
P
1967
M-40
2698.
8336
KUCZYŃSKA Kinga
Kędzierzyn-Koźle (POL)
P
1993
K-20
2699.
3362
SŁOWIŃSKI Marek
KEMBO (POL)
1974
M-40
2700.
14
LANGAT Isaac
Kenia (KEN)
1994
M-20