PZLA Amatorskie Mistrzostwa Polski w Zawodach na milę
WARSZAWA, 7 października 2017
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2017-10-07 13:21:30
M1500


Mila

DZIEŃ 1
2017-10-07

09:15  Mila OPEN  [s]
 
 Bieg 1  Bieg 2  Bieg 3  Bieg 4  Bieg 5  Bieg 6  Bieg 7  Bieg 8  Bieg 9  Bieg 10  Bieg 11  Bieg 12  Bieg 13  Bieg 14  Bieg 15  Bieg 16  Bieg 17  Ranking
Mila OPEN - Bieg 15 Planowany START: 2017-10-07 12:45
tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
1 POPŁAWSKI Jan 93-06-23 AWF Warszawa (M18)
1 MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (M18)
2 MALISZEWSKI Marek 76-12-21 Łomianki (M40)
2 SUŁKOWSKI Michał 90-06-29 Legia Run Club (M18)
2 ZIMNY Emanuel 81-01-01 (M30)
4 SUŁKOWSKI Rafał 99-08-26 Limanowa (M18)
4 GAD Szczepan 76-09-25 KS Staszewscy (M40)
5 CHUDZIASZEK Mateusz 90-02-04 Warszawa (M18)
6 NAGÓREK Marcin 80-10-05 (M30)
9 GOGOL Tomasz 89-05-13 Warszawa (M18)
11 JOCHEMSKI Mikołaj 89-12-07 Warszawa (M18)
14 LIANDRO Jean 69-01-01 (M40)
22 PIĄTKOWSKI Piotr 83-08-08 Decathlon (M30)
23 WIATROWSKI Błażej 75-09-16 Alior Running Team (M40)
23 TRACZYŃSKI Daniel 70-01-01 (M40)
24 SAŁAMACHA Jarosław 80-11-02 Żórawski Team (M30)
1 FRUŻYŃSKI Dariusz 87-07-09 Decathlon Targówek (M30)
1 ZDUNEK Michał 79-04-16 EuroSoft Team (M30)
1 GRUZA Marek 76-01-01 (M40)
3 STOCHMALSKI Piotr 89-02-01 Adidas Runners Warsaw (M18)
5 KARWOWSKI Wojciech 93-02-15 Łuków (M18)
6 JANKOWSKI Sebastian 80-06-19 Wieliszew Heron Team (M30)
6 PILISZEK Grzegorz 87-09-23 RK Athletics Warszawa/Kaczmar Project (PRO)
6 ONOSZKO Adam 79-11-22 Sokółka (M30)
7 KOBUS Agnieszka 90-01-01 Warszawa (K18)
10 CYBULSKI Mateusz 91-04-10 Warszawa (M18)
14 GLINICKI Jarosław 76-08-03 Warszawa (M40)
14 JASIŃSKI Mateusz 91-01-01 (M18)
15 KOPA Marek 93-07-25 Rozprza (M18)
17 RODZOŚ Kamil 87-07-25 Warszawa (M30)
20 ROSTWOROWSKI Jerzy 88-04-17 KW Warszawa (M18)
24 BRUSIŁO Bartosz 82-01-01 (M30)
1 KMIEĆ Cezary 69-12-01 Naprzód Młociny (M40)
2 JARENTOWSKI Marek 74-04-20 Warszawa (M40)
3 ROSZKOWSKI Łukasz 88-06-20 Białystok (M18)
3 BARTOSIŃSKI Bartek 94-09-12 Decathlon Targówek (M18)
3 MIKULSKI tomek 96-01-30 Kampinos (M18)
5 GARDZIEJCZYK Daniel 83-04-21 Warszawa (M30)
7 JASNOWSKI Michał 80-01-01 (M30)
9 SANECKI Wojciech 81-01-01 Warszawa (M30)
10 KOBIAŁKA Konrad 78-01-08 RK Athletics (PRO)
10 ZYGADŁO Piotr 82-04-25 Warszawa (M30)
13 RÓŻYC Norbert 84-08-18 Warszawa (M30)
14 PICZAK Łukasz 92-04-26 FSD RUN DREZDENKO (M18)
17 WITKOWSKI Paweł 79-07-16 Wieliszew Heron Team (M30)
18 SZEWCZYKOWSKA Anna 80-03-22 runningwild (K30)
22 ANTOLAK Roland 84-10-07 Warszawski Ultras, ma dziś urodziny (M30)
22 KWIATKOWSKA Agnieszka 87-01-01 (K30)
4 ŁUKASZEWICZ Ryszard 61-01-01 (M50)
5 BRZĄKALSKI Krzysiek 91-02-13 Adidas Runners Warsaw (M18)
5 MATUSZEWSKI Łukasz 86-09-01 DreamITeam (M30)
7 DRZEWIECKI Damian 86-12-23 SGGW Runners (M30)
7 NIEWITECKI Marcin 86-09-16 Warszawa (M30)
8 SAMEL Janusz 77-01-01 Warszawa (M40)
9 BAL Jakub 89-02-09 Los Trepos Companieros (M18)
9 ANIOŁEK Jan 81-05-21 Ożarów Mazowiecki (M30)
12 ROZMIANIEC Paweł 87-02-20 Olsztyn (M30)
13 DUKAŁA Piotr 84-02-24 Decathlon Ostrobramska (M30)
16 SMOLIŃSKI Rafał 74-05-05 Warszawa (M40)
16 DOWBOR Maciej 78-01-01 (M30)
19 ŚWIĘCICKI Jędrzej 99-01-29 Laga Warszawa (M18)
21 ZMARZŁY Przemysław 91-06-07 Warszawa (M18)
22 GRZĄDZIEL Paweł 69-10-12 Warszawa (M40)
23 BRZOZOWSKI Andrzej 54-10-09 Zamość (M60+)
1 SKUBAJA Radosław 81-09-16 Warszawa (M30)
2 GROMEK Radosław 83-11-03 UKS GEPARD ŻOLIBORZ (PRO)
3 DUCZYŃSKI Maciej 75-11-02 Kaczmar Project (PRO)
6 NOWOSIELSKI Grzegorz 92-07-20 Bomba Team (M18)
7 ZAMARA Zbigniew 89-05-14 Adidas Runners Warsaw (M18)
9 SUCHANECKA Aleksandra 95-11-09 Brwinów (K18)
12 GĘBARA Rafał 85-10-30 Decathlon (M30)
13 FOK Tomasz 86-09-16 Warszawa (M30)
15 RAUS Wojciech 84-08-27 Raus Brothers (M30)
18 SCHULZ Jan 98-08-07 Warszawa (M18)
19 GĄSIOROWSKI Michał 79-01-01 (M30)
20 SZCZEPANOWSKI Mikołaj 89-12-06 Marki (M18)
22 BONDAR Krzysztof 94-10-25 Warszawa (M18)
22 ŚWIDERSKI Paweł 90-08-10 Bór Dąbie (M18)
23 JURCZYK Mariusz 96-01-10 Bełchatów (M18)
24 BURNOS Piotr 78-01-01 (M30)
2 KALINOWSKA Ula 90-08-04 Warszawa (K18)
2 BOGACKI Daniel 84-06-03 Warszawa (M30)
4 IGNATOWICZ Andrzej 74-08-15 Trucht Tarchomin Team (M40)
7 NAGÓRKA Michał 84-09-01 Brwinów (M30)
7 ŁĘCZYCKI Arkadiusz 83-12-02 Pruszków (M30)
8 CZEKIRDA RADOSŁAW 66-08-11 Wieliszew Heron Team (M50)
8 PRUSIŃSKI Piotr 86-09-19 IDZIEMY TEAM (M30)
10 DĄBROWA Kamil 73-01-01 (M40)
13 BEZUCH Michał 90-12-05 Warszawa (M18)
13 DĄBROWSKA Beata 89-01-01 Yulo Run Team Siedlce (K18)
15 RUTKOWSKI Sławomir 59-09-22 Warszawa (M50)
15 GAWRON Paweł 91-09-16 FPL Team (M18)
16 KOWALSKI Marcin 87-09-28 Warszawa (M30)
16 SPYCHAŁA Piotr 77-10-23 Warszawa (M40)
21 ROGOZIŃSKI Mariusz 86-04-11 Decathlon (M30)
21 ROŻEJ Damian 88-02-20 Warszawa (M18)
3 GAWRON Janusz 92-12-24 Ambasador Festiwalu Biegów (M18)
4 MAZIK Andrzej 82-01-01 Warszawa (M30)
5 SENATORSKI Piotr 61-01-01 (M50)
6 ZYCH Robert 78-06-26 Adidas Runners Warsaw (M30)
7 RADULSKI Radosław 83-11-02 Gdańsk (M30)
7 POŻAROWSZCZYK Adam 85-08-02 Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo (M30)
7 STASZEWSKI Wojciech 93-01-01 (M50)
11 GIERAK Kris 80-10-12 BZWBK Runners (M30)
11 CZECHOWSKI Michał 80-07-10 Warszawa (M30)
12 DUDZIŃSKI Marek 91-01-01 ()
12 POPŁAWSKI Piotr 82-01-28 PGB Sportowa Paczka/KS Staszewscy (M30)
14 KACZMAREK Piotr 75-12-15 Warszawa (M40)
14 MARKOWSKA Dorota 95-04-29 Płock (K18)
19 WAŻNY Krzysztof 85-05-23 Warszawa (M30)
23 PIASECKI Maksymilian 86-02-12 Decathlon (M30)
23 PAWŁOWSKI Piotr 82-06-07 Warszawa (M30)
2 TURZYŃSKI Piotr 94-02-20 Decathlon Piaseczno (M18)
2 KACZMAREK Kamil 96-08-30 Warszawa (M18)
3 PERET Ela 82-01-01 (K30)
4 MASTALERZ Andrzej 68-01-01 Warszawa (M40)
6 SZCZĘSNY Kacper 92-04-06 Bóbr Tłuszcz (M18)
6 KUTYŁO Antoni 99-07-25 Brwinów (M18)
8 PAJDOSZ Arkadiusz 86-04-15 WPRunning (M30)
9 MARCZUK Robert 74-05-15 Drużyna Szpiku (M40)
11 URMANOWSKI Daniel 88-06-10 Dream Run (M18)
14 DAC Marek 91-04-09 ASICS FrontRunner Polska (M18)
14 BOCHEŃSKI Łukasz 89-03-19 KS OLIMP ŁÓDŹ (M18)
17 NOWICKI Adrian 93-08-11 Celestynów (M18)
17 TYMIŃSKI Kamil 92-03-26 PIWKO RUN (M18)
17 CIASTEK Bartłomiej 83-11-02 Pruszków (M30)
18 LIPIŃSKI Tomasz 72-01-01 (M40)
21 SYPEK Arkadiusz 86-01-27 Otwock (M30)
1 KORKOSZ Andrzej 77-10-31 Groty Team (M40)
3 PIETRZAK Piotr 17-01-01 Warszawa ()
4 BZURA Jacek 75-02-07 Legia Run Club (M40)
5 CISZEWSKI Krzysztof 80-10-14 Węgrów (M30)
8 BOCIAŃSKI Grzegorz 82-11-14 Warszawa (M30)
8 LIPIEC Tomasz 71-05-10 Lipiec Running Team VIP (M40)
8 RODZOŚ Anna 89-04-27 Warszawa (K18)
9 MAJCHRZAK Marcin 90-06-17 Decathlon Dział Finansowy (M18)
9 TENDERENDA Maciej 89-12-19 Warszawa (M18)
12 GRONEK Grzegorz 87-07-21 Adidas Runners Warsaw (M30)
12 NEJFELD Hanna 76-01-01 Biegam Bo Lubię Ząbki Team (K40)
13 KUŚMIERSKI-KUŚMIERCZYK Marcin 94-08-10 Warszawa (M18)
13 ALKER Adam 86-02-06 Warszawa (M30)
20 ŻURAWSKI Jakub 92-06-13 KOS BnO Szczecin (M18)
21 WIŚNIEWSKI Michał 95-01-09 Karczew (M18)
25 MILA Sebastian 82-01-01 (M30)
1 ADAMIAK Arkadiusz 98-10-14 Ciechanów (M18)
1 MOKRZAŃSKI Andrzej 58-07-13 Hornówek (M50)
2 JANYSZKO Małgorzata 71-07-20 Warszawa (K40)
2 PIWKO Damian 97-11-24 PIWKO RUN TEAM (M18)
2 KOWALCZYK Arkadiusz 70-05-23 Warszawa (M40)
8 STASZEWSKA Kinga 78-01-01 (K30)
9 JELSKA Justyna 99-08-20 Klub Sportowy Podlasie Białystok (PRO)
10 CHURSKI Szymon 69-09-03 flexisolutions.pl (M40)
12 SZYDZIK Przemysław 86-05-01 Warszawa (M30)
14 KRZECIŃSKI Jakub 91-06-27 Decathlon Ecommerce (M18)
14 KĄDZIOŁKA Beata 93-01-01 (K30)
15 BAUER Bartosz 80-07-09 Nike+ Run Club (M30)
16 PŁONKA Jarosław 74-05-29 Warszawa (M40)
18 ŁUKIANOW Artur 89-02-02 Adidas Runners Warsaw (M18)
20 WILARY Damian 94-05-22 Warszawa (M18)
1 OBŁUSKI Piotr 75-01-19 Obłuski Running Team (M40)
1 SMOKOWSKI Tomasz 17-01-01 Warszawa (M40)
3 POMASKI Paweł 68-03-22 Pomascy Biegają (M40)
3 SMUGA Łukasz 85-04-22 CSWLąd Poznań (M30)
5 MAJEWSKI Marek 64-11-20 Warszawa (M50)
5 PRZEWOŹNY Dariusz 83-07-12 Pruszków (M30)
10 BOCHENEK Jerzy 54-07-23 Automex (M60+)
15 PRUSZYŃSKI Edward 72-04-01 KB Ożarów Mazowiecki Biega (M40)
15 STANKOWSKI Rafał 81-05-18 Ożarów Mazowiecki (M30)
15 GOŁĘBIEWSKI Łukasz 76-10-18 Warszawa (M40)
16 CIBOR Piotr 83-07-01 Decathlon Dział Techniczny (M30)
16 GŁOGOWSKI Marcin 79-11-28 Pszczółkowski Team (M30)
19 PRONDZYNSKI Jacek 88-12-26 Legia.com (M18)
20 MAŁACZEWSKA Zofia 97-01-01 (K18)
1 RADEJ Sylwia 81-10-02 Warszawa (K30)
7 MOLENDA Mateusz 91-02-15 trener24h.com.pl (M18)
8 GAWRYSZ Marta 80-05-01 Warszawa (K30)
9 CISZEWSKA Katarzyna 85-09-04 Warszawa (K30)
11 ŻURANIEWSKA Agnieszka 77-06-02 Trucht Tarchomin Team (K40)
13 KNAP Czarek 68-12-19 Hoża TEAM (M40)
13 SZOSTAK Paweł 93-12-22 Lacho Team (M18)
17 KACPRZYŃSKA Magdalena 83-12-23 Warszawa (K30)
19 WIŚNIEWSKI Krzysztof 82-04-26 Team Biegaj Pod Okiem Trenera (M30)
20 WOJAS Maciej 95-03-11 Decathlon Ecommerce (M18)
21 MAJEWSKI Adam 77-05-18 Łomianki (M40)
23 KOCERKA Jacek 70-01-01 (M40)
24 WIATROWSKI Hubert 99-10-06 SP271 (M18)
24 HENNIG Marta 93-01-01 (K18)
2 GRZANECKI Rafał 75-04-10 Pier...NieBiegam (M40)
4 GRABIŃSKA Gizela 69-08-07 AZS UW/ DREAM RUN (K40)
7 CHODAKOWSKA Dominika 95-01-18 Decathlon Targówek (M18)
7 JAWORSKI Albert 75-02-14 Warszawa (M40)
11 JAKÓBIAK Michał 82-01-01 (M30)
12 WADOŃ Małgorzata 94-07-27 Warszawa (K18)
12 RUDZKI Przemysław 77-01-01 (M40)
14 BEZUCH Paweł 96-06-11 Wodzisław Śląski (M18)
16 GACH Maciej 93-10-20 AZS Uniwersytet Warszawski (M18)
17 SUJAK Daniel 17-01-01 Ruch Biegaczy Kołbiel (PRO)
17 SOKOŁOWSKI Dariusz 75-07-14 AZS Warszawa (M40)
18 GLASSER marek 49-05-04 Warszawa (M60+)
20 MIELNICZUK Mirosław 75-10-04 (M40)
22 CHĘCIŃSKI Marek 79-07-13 Warszawa (M30)
3 BAŁDA Ewelina 88-03-21 ASICS FrontRunner Polska (K18)
5 LELEK Beata 91-10-14 Decathlon Targówek (K18)
6 RADECKI Jakub 77-07-21 Warszawa (M40)
12 STAWICKA Alicja 93-09-21 Adgarfit (K18)
13 SKOWROŃSKI Wojciech 67-10-20 Kabaty (M50)
16 RATKOWSKI Paweł 17-01-01 The Runners Świecie (PRO)
20 WŁODARCZYK Tomasz 85-01-01 (M30)
20 MIERZICKI Marcel 82-02-19 Power Training (M30)
21 KMIECIK Martyna 97-08-23 Warszawa (K18)
21 LEWKOWICZ Agnieszka 94-01-01 AZS AWF KRAKÓW (K18)
22 KOWALCZYK Klaudia 80-11-10 Radom (K30)
22 DRYPS Ryszard 57-02-26 NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA (M60+)
22 ŚWIĘCICKI Maciej 70-03-21 Laski (M40)
25 HULANICKI Andrzej 58-03-03 Festiwal Biegowy (M50)
4 KOZŁOWSKI Witold 81-07-08 Warszawa (M30)
8 PARECKA Michalina 94-08-18 Decathlon Targówek (K18)
8 SEKUŁA Mateusz 94-07-12 Truskaw (M18)
10 BANASZCZYK Arkadiusz 71-02-12 Ożarów Mazowiecki (M40)
10 BUCZYŁO Konrad 74-03-05 Warszawa (M40)
10 ULIK Wiktor 96-01-01 (M18)
11 ZAMOJSKA Iwona 78-05-11 Miechowicka Grupa Biegowa (K30)
12 MĄDRACH Piotr 83-12-25 Dream Run (M30)
12 ZAMOJSKI Bartosz 76-06-04 Miechowicka Grupa Biegowa (M40)
13 DUDELA Adrian 80-01-18 T-Mobile Running Team / Kuźnia Triathlonu (M30)
16 MAŁKIEWICZ Małgorzata 66-08-10 Warszawa (K50)
17 NAHORNY Rafał 61-01-01 (M50)
4 DMOWSKI Seweryn 84-12-24 Warszawa (M30)
6 BARCZUK Magda 92-08-12 Decathlon Targówek (K18)
8 WIĘCKOWSKI Robert 75-09-25 Warszawa (M40)
12 KRAWCOW Łukasz 87-01-22 Rozbiegany Sulejówek (M30)
18 DOLIŃSKI Adam 84-07-15 Grupa Biegowa UTK (M30)
18 FLOREK Maciej 91-01-01 (M20)
19 ZGODA Mateusz 93-05-12 Naprzód Młociny (M18)
19 WINIAREK Ilona 78-01-01 (K30)
23 CZERWOŃSKI Artur 68-05-21 Widłorogi (M40)
23 OLAS Piotr 93-12-09 Nowa Wieś 117 (M18)
3 URBANOWICZ Dariusz 75-07-07 Team 360 Stopni (M40)
4 STAWICKI Marcin 99-06-12 Barlinek (M18)
6 BUKOWSKI Janusz 56-06-02 STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYM (M60+)
6 DOMINIK Filip 88-04-15 Warszawa (M18)
11 LEWDOROWICZ Wojciech 77-10-21 Sam Sobie Klubem (M40)
15 MICHNOWSKA Agnieszka 91-10-13 Decathlon Ecommerce (K18)
15 WYSOCKA Edyta 83-01-01 (K30)
18 WALCZAK Michał 87-03-09 Pruszków (M30)
2 DARŻYNKIEWICZ Rafał 70-04-04 Józefosław (M40)
4 ZYCH Łukasz 89-05-30 Marki (M18)
5 FRANKEL-DOMINIK Marta 89-03-11 Akademia Walki (K18)
11 PIECHNIK Mateusz 84-03-28 Klub Kolarski Cyklon Warszawa (M30)
18 OLEWNICZAK Ewelina 77-01-01 (K40)
21 MAŁKIEWICZ Kamil 93-06-09 Warszawa (M18)
3 SZYMBORSKA Dota 78-04-02 TCW (K30)
9 SADOWSKA Beata 74-01-01 (K40)
14 CIESIELSKI Marcin 74-07-12 Duklanowski Team (M40)
25 GŁASZCZKA Magdalena 92-12-05 ASICS FrontRunner Polska (K18)
7 TUROWSKI Paweł 82-04-13 Lubartów (M30)
23 FELUŚ Robert 69-01-01 (M40)
24 PIETRUCZUK Grzegorz 77-01-01 Warszawa (M40)
1 GOGOL Urszula 91-01-11 Warszawa (K18)
1 RYNKIEWICZ Tomasz 75-11-15 Warszawa (M40)
1 DROZD Karol 84-08-25 Warszawa (M30)
2 HARTFIL Maciej 17-01-01 Warszawa (M0)
2 MOKRZAŃSKI Michał 83-12-15 Legia Run Club (M30)
3 TOMCZYK GRZEGORZ 69-03-24 INCANTO (M40)
3 LIPIŃSKI Piotr 77-08-13 Warszawa (M40)
4 PĘCZEK Agata 93-01-18 Decathlon Ecommerce (K18)
4 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 89-04-18 LKS Sana Kościan (M18)
4 JAWCZAK Roman 83-07-23 Warszawa (M30)
4 CZERSKI Damian 87-04-23 Warszawa (M30)
5 TRZCIŃSKI Piotr 84-07-22 Remont dla Szyszkowej (M30)
5 SŁAWSKI Paweł 79-01-24 Przegląd Sportowy (M30)
5 PAC Bartosz 81-06-22 Warszawa (M30)
5 ZADOROŻNY Wojciech 79-04-19 Warszawa (M30)
6 KOWALCZYK Rafał 73-09-26 Warszawa (M40)
6 MIASTOWSKI Rafał 17-01-01 Warszawa ()
6 WOJTKOWIAK Marta 85-07-07 OIRP Warszawa (K30)
6 KUBERA Piotr 76-01-01 Lipiec Running Team (M40)
7 KULESZA Jakub 95-12-16 Wyszków (M18)
7 KONOPKA Małgorzata 84-04-06 Słubicka Akademia Biegowa (K30)
8 KUŚMIERSKA-KUŚMIERCZYK Agnieszka 91-05-22 Warszawa (K18)
8 KOPER Maciej 85-05-19 Legionowo (M30)
8 KOPIENIAK Agnieszka 80-04-18 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać (K30)
8 LISIEWSKI Maciej 84-01-01 (M30)
9 SREBRZYŃSKA Katarzyna 86-06-01 Zadyszka Wołomin (K30)
9 ŚLIWA Krzysztof 85-10-05 Naprzód Młociny (M30)
9 ROMANOWSKI Paweł 91-10-12 Warszawa/Nasielsk (M18)
9 NAMYSŁ Tomasz 68-11-17 Warszawa (M40)
9 SOBANIA Tomasz 98-01-01 (M18)
10 MARKIEWICZ Martyna 99-02-02 Warszawa (K18)
10 GRYCZ Darek 87-08-25 FunBikeRun.pl (M30)
10 GŁADYSZ Ewelina 93-10-06 Decathlon Bemowo (K18)
10 KACPRZYK Alex 72-08-01 RP Runners (M40)
10 KOSZNICKI Adam 90-05-22 AZS UG (M18)
10 ZALEWSKI Krzysztof 84-01-01 Warszawa (M30)
10 BARTOSIŃSKI Mariusz 73-07-19 Warszawa (M40)
11 KOLON Radoslaw 82-08-06 RC Izbica (M30)
11 ŚMIERZEWSKA Klaudia 93-12-28 Decathon (K18)
11 GRZEŚKOWIAK Bartosz 77-08-11 Lipiec Running Team (M40)
11 CZECHOWSKI Jerzy 49-08-29 mza - warszawa (M60+)
11 BOGUCKA Urszula 91-01-01 Warszawa (K18)
11 CHŁOPAŚ Marcin 80-01-01 (M30)
11 MAŁECKI Leszek 85-10-28 Warszawa (M30)
12 BRZOZOWSKI Jacek 77-10-11 UwB Team (M40)
12 WÓJCIK Paweł 91-04-01 Łódź (M18)
12 MARCINKIEWICZ KATARZYNA 69-06-01 Bóbr Tłuszcz (K40)
13 SKOLIMOWSKI Mateusz 87-09-11 W DOBREJ FORMIE (M30)
13 KOSUŃ Maciej 91-06-07 Warszawa (M18)
13 PAŃCZYK Wojciech 75-01-01 (M40)
13 KOŁOSOWSKI Michał 75-12-09 Warszawa (M40)
14 ŁUKASZEWSKI Marcin 98-06-18 Łomża (M18)
14 CZERNIAWSKI Piotr 79-10-02 Warszawa (M30)
14 GOLIS Remigiusz 90-10-13 Uks Żoliborz Warszawa (M18)
14 CŁAPIŃSKI Wojciech 75-10-17 Legia Run Club (M40)
15 OKUŃ WIŚNIEWSKA Milena 87-07-12 Warszawa (K30)
15 GĄSIOREK Kamila 89-10-03 Warszawa (K18)
15 ARTYSZUK Mirosław 60-08-20 Warszawa (M50)
16 ZARZEKA Marcin 74-06-10 Vege Runners (M40)
16 FREJ Marcin 87-04-06 Zabiegani.TV (M30)
16 JABLONSKA Katarzyna 85-04-21 Air Force Uganda (K30)
16 SILAWKO Aleksandra 78-01-01 (K30)
17 BŁASZCZYK Przemysław 84-01-22 Play/Tristrefa (M30)
17 RUTKOWSKA Weronika 93-06-01 Decathlon Reduta (K18)
17 SŁOWIK Radosław 77-05-17 Dead on Arrival (M40)
17 NOWICKI Maciej 73-10-01 polska (M40)
17 KACZMAREK Kamil 96-01-01 (M18)
18 ZAJKOWSKI Mariusz 80-09-05 Stara Iwiczna (M30)
18 SZYMKOWSKI Dawid 91-08-15 Legia Run Club (M18)
18 TADZIK Michał 86-07-12 Decathlon Targówek (M30)
18 DZIKOWSKI Michal 94-10-13 Żórawski Running Team (M18)
18 KONDRACIUK Daniel 76-03-03 RunForest Podcast (M40)
19 SKRĘTA-ANIOŁEK Marta 81-05-21 Ożarów Mazowiecki (K30)
19 PISARSKI Łukasz 71-02-17 Warszawa (M40)
19 JANUSZEK Mariusz 95-07-29 Decathlon Targówek (M18)
19 FLISAK Damian 77-10-04 Warszawa (M40)
19 PIETRULEWICZ Adrian 97-01-29 Koszalin (M18)
20 BIESAGA Agata 87-10-24 Warszawa (K30)
20 ŚCISŁOWSKI Norbert 82-04-21 KS Start Pułaski Warka (M30)
20 BROWARSKI Andrzej 82-09-06 Legia Run Club (M30)
20 KUREK Maciej 99-03-21 Warszawa (M18)
21 HERBIK Marcin 72-11-11 (M40)
21 LUBERA Łukasz 89-04-26 Lacho Team (M18)
21 KWIATKOWSKI Adrian 85-01-01 (M30)
21 CEMBROWICZ Łukasz 82-11-12 Warszawa (M30)
22 ANUSIEWICZ Przemysław 70-11-04 czwórka biega (M40)
22 SROKA Bartosz 85-03-20 Juvenia Głuchołazy (M30)
22 KLIMKIEWICZ Jakub 92-01-01 (M18)
23 SZEMRO Michał 85-09-19 Lublin (M30)
23 DZIEDZIC Marlena 76-11-14 Trucht Tarchomin Team (K40)
24 CZERWIŃSKI Adam 88-10-02 Decathlon (M18)
24 PAJĄK Szymon 90-10-28 Warszawa (M18)

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.048463106155396 s.