21. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły
SOPOT, 27 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-27 19:04:08
M100
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

200 400 600 800 400p Wzwyż Tyczka Oszczep

100 200 600 1500 Wzwyż Tyczka Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-27

REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
Min. ME 10.35 Berlin (GER) 2018-08-07
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking
100 m M - elim 5 Planowany START: :
tor foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub PB SB
4 EDOBURUN Ojie 96-06-02 GREAT BRITAIN (GBR) 10.04/18 10.04
4 AL-HARTHI Barakat 88-06-15 OMAN (OMA) 10.05/16
5 AL-HARTHI Barakat 88-06-15 OMAN (OMA) 10.05/16 10.37
3
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 WKS Flota Gdynia (POL) 10.44/17 10.51
4 EDOBURUN Ojie 96-06-02 GREAT BRITAIN (GBR) 10.04/18 10.04
5 GORDON Samuel 94-08-05 GREAT BRITAIN (GBR) 10.36/18 10.32
2 SALEM EID Yaqoob 96-03-01 BAHRAIN (BRN) 10.36/17
5
KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AZS-AWF Katowice (POL) 10.43/18 10.43
6
SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 WKS Flota Gdynia (POL) 10.23/18 10.23
3 BOCKARIE Solomon 87-05-18 NETHERLANDS (NED) 10.13/16 10.29
3
ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań (POL) 10.47/12 10.53
7
GAŁANDZIEJ Jakub 97-03-17 OŚ AZS Poznań (POL) 10.68/13 10.69
2 DARAHAKUPETS Stanislau 97-04-30 BELARUS (BLR) 10.47/18 10.47
6
BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków (POL) 10.58/14 10.67
7 GORDON Samuel 94-08-05 GREAT BRITAIN (GBR) 10.36/18 10.32
2
KAMIŃSKI Michał 99-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa (POL) 11.31/18 11.31
7
SIUDA Mateusz 98-05-05 OŚ AZS Poznań (POL) 10.68/18 10.68
8
ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań (POL) 10.47/12 10.53
6
KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AZS-AWF Katowice () 10.43/18 10.43
1
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 WKS Flota Gdynia (POL) 10.44/17 10.51

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.011399030685425 s.