Gdańsk 2017-11-11
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe "I Ty zostaniesz Mistrzem!"
222 m K
1 F 1 25.247 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
1 F 1 30.540 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
2 F 1 25.435 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 F 1 31.055 JAKUBOWSKA Nadia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 08-07-05 F-2
3 F 1 26.848 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
3 F 1 32.907 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
4 F 1 28.373 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
4 F 1 44.044 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-1
5 F 1 28.389 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
6 F 1 38.852 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
0 F 1 off track GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 F-2
1 e 1 25.538 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 e 1 26.712 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
3 e 1 28.782 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
4 e 1 39.414 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
5 e 1 48.730 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-1
1 e 2 25.903 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 e 2 26.635 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
3 e 2 27.809 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
4 e 2 29.920 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
5 e 2 35.844 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-1
6 e 2 43.513 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-1
222 m M
1 F 1 27.099 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
1 F 1 29.963 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 F-2
2 F 1 27.337 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 F 1 30.089 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-1
3 F 1 27.819 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
3 F 1 31.299 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 F-2
4 F 1 28.342 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 E-1
5 F 1 39.652 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 F-2
1 e 1 27.491 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 1 29.566 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 E-1
3 e 1 32.270 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
1 e 2 27.672 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 e 2 27.747 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
3 e 2 28.211 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
4 e 2 42.001 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
333 m K
1 F 1 44.270 JAKUBOWSKA Nadia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 08-07-05 F-2
2 F 1 44.876 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
3 F 1 44.960 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 F-2
4 F 1 48.049 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
5 F 1 1:02.759 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-1
333 m M
1 F 1 44.372 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 F-2
4 F 1 56.836 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 F-2
500 m K
1 F 1 47.911 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 F 1 50.638 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 F 1 52.847 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
1 F 1 55.260 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 F 1 49.603 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
2 F 1 51.479 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 F 1 53.038 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 F 1 55.830 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
3 F 1 51.463 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
3 F 1 51.605 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
3 F 1 54.956 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
3 F 1 1:00.135 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
4 F 1 51.839 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
4 F 1 1:04.905 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
4 F 1 1:04.980 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
4 F 1 1:05.383 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
5 F 1 1:11.705 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
6 F 1 1:35.973 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
1 ½F 1 47.943 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 ½F 1 50.157 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 ½F 1 53.651 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 ½F 1 49.027 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 ½F 1 51.413 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 ½F 1 55.680 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ½F 1 52.073 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
3 ½F 1 54.860 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
3 ½F 1 55.964 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
4 ½F 1 54.628 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
4 ½F 1 54.925 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
4 ½F 1 1:01.262 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
1 ½F 2 49.129 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
1 ½F 2 53.466 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
1 ½F 2 53.482 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 ½F 2 50.426 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
2 ½F 2 53.525 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 ½F 2 53.959 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
3 ½F 2 51.159 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
3 ½F 2 54.827 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ½F 2 54.950 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
4 ½F 2 51.693 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
4 ½F 2 55.309 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
0 ½F 2 no finish SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 ¼F 1 52.365 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
1 ¼F 1 55.415 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
2 ¼F 1 53.852 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
2 ¼F 1 55.974 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 ¼F 1 54.120 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 ¼F 1 57.636 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
4 ¼F 1 54.219 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
4 ¼F 1 1:06.688 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
1 ¼F 2 49.812 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 ¼F 2 54.297 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 ¼F 2 52.440 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 ¼F 2 55.456 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ¼F 2 55.386 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
3 ¼F 2 55.958 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
4 ¼F 2 55.454 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
5 ¼F 2 59.133 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 ¼F 2 finished ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
1 ¼F 3 53.028 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
1 ¼F 3 54.631 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 ¼F 3 53.186 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 ¼F 3 1:49.926 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
3 ¼F 3 53.648 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
0 ¼F 3 impeding REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
0 ¼F 3 no finish KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
0 ¼F 3 no start SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
1 ¼F 4 52.748 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
1 ¼F 4 54.833 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 ¼F 4 52.980 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
2 ¼F 4 55.311 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 ¼F 4 53.231 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
3 ¼F 4 55.374 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
4 ¼F 4 54.554 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
4 ¼F 4 55.513 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
5 ¼F 4 1:11.829 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
1 e 1 48.784 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 e 1 54.622 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
1 e 1 54.860 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
1 e 1 54.917 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 e 1 50.935 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
2 e 1 55.009 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
2 e 1 56.510 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
2 e 1 58.788 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
3 e 1 50.989 KOWALEWSKA Marcelina ŁKS Juvenia Białystok 02-02-10 B-1
3 e 1 55.648 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
3 e 1 56.538 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
3 e 1 58.906 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
4 e 1 52.504 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
4 e 1 56.141 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
4 e 1 1:04.751 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
4 e 1 1:05.078 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-1
5 e 1 56.340 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
5 e 1 1:10.268 GAJDA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-23 A-1
5 e 1 1:24.239 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-1
0 e 1 2 false st TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-1
5 e 1 finished BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 D-2
1 e 2 50.161 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
1 e 2 52.559 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
1 e 2 57.228 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
1 e 2 57.501 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
2 e 2 50.430 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
2 e 2 54.948 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 e 2 57.357 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
2 e 2 57.938 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
3 e 2 52.649 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
3 e 2 55.522 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 2 1:00.322 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-1
3 e 2 1:03.727 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
4 e 2 55.667 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
4 e 2 57.034 ZAKIERSKA Julia MKS Błyskawica Toruń 01-07-16 B-1
4 e 2 1:06.054 SYMONOWICZ Nela UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-03-07 D-1
4 e 2 1:27.389 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
5 e 2 56.290 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
5 e 2 1:10.052 KUŚMIEREK Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 95-03-29 M-4
5 e 2 1:46.182 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-1
1 e 3 52.025 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
1 e 3 54.657 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
1 e 3 55.368 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 e 3 53.854 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
2 e 3 55.297 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
2 e 3 55.641 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
3 e 3 55.756 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 e 3 55.781 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
3 e 3 56.677 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-1
4 e 3 1:02.395 JAROCKA Jagoda ŁKS Juvenia Białystok 04-08-18 D-2
4 e 3 1:02.469 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
5 e 3 advanced SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
0 e 3 impr. raci ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
1 e 4 49.800 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
1 e 4 52.833 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
1 e 4 53.516 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
2 e 4 52.299 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
2 e 4 53.366 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
2 e 4 55.557 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 e 4 53.084 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
3 e 4 55.590 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
3 e 4 56.738 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
4 e 4 57.695 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-1
4 e 4 1:02.365 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
4 e 4 1:22.441 SUT Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 98-01-06 M-1
5 e 4 1:03.184 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-1
5 e 4 1:27.035 DZIEDZIC Maria UKS Błyskawica Domaniewice 02-09-15 C-2
1 e 5 53.051 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
1 e 5 53.559 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 e 5 53.133 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
2 e 5 54.814 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 e 5 55.458 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 e 5 57.352 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
4 e 5 57.670 LUBAS Zuzanna UKS MOSiR Sanok 02-12-20 C-2
4 e 5 59.912 BIESIADA Oliwia UKS Juvenia Białystok 05-04-04 D-2
5 e 5 1:04.303 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-1
5 e 5 1:08.419 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-1
1 e 6 50.668 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 e 6 54.856 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
2 e 6 54.193 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
2 e 6 55.825 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
3 e 6 56.939 ROUGIER Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-01-06 C-1
3 e 6 57.020 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
0 e 6 2 false st MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
4 e 6 advanced MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
0 e 6 impeding KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
500 m M
1 F 1 42.937 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 F 1 47.293 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
1 F 1 52.087 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
1 F 1 1:01.431 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
2 F 1 43.074 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 F 1 47.446 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 F 1 53.094 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 F 1 1:03.324 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 E-1
3 F 1 43.203 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
3 F 1 50.828 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 F 1 54.675 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
3 F 1 1:04.987 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
4 F 1 1:02.217 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
4 F 1 1:05.034 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
4 F 1 1:22.820 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
5 F 1 1:08.072 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
6 F 1 1:08.126 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
1 ½F 1 43.250 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 ½F 1 48.950 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 ½F 1 52.590 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 ½F 1 43.441 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 ½F 1 49.139 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 ½F 1 54.258 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
3 ½F 1 47.821 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 ½F 1 52.828 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
3 ½F 1 54.985 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
4 ½F 1 55.753 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
4 ½F 1 1:09.488 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
1 ½F 2 43.204 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 ½F 2 49.247 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
1 ½F 2 52.868 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 ½F 2 44.382 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ½F 2 49.418 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
2 ½F 2 53.416 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 ½F 2 44.895 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
3 ½F 2 49.581 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
3 ½F 2 53.792 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
4 ½F 2 45.503 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
4 ½F 2 1:10.310 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
1 ¼F 1 43.675 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
2 ¼F 1 45.155 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
3 ¼F 1 46.116 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
4 ¼F 1 49.300 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
1 ¼F 2 43.799 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
2 ¼F 2 44.653 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
3 ¼F 2 46.286 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
4 ¼F 2 58.359 BORYS Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 00-12-20 B-2
1 ¼F 3 43.812 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 ¼F 3 44.329 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 ¼F 3 44.467 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
4 ¼F 3 49.377 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
1 ¼F 4 44.483 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ¼F 4 44.801 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ¼F 4 44.865 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
4 ¼F 4 47.086 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
1 e 1 44.327 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
1 e 1 49.462 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
1 e 1 53.957 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
1 e 1 59.158 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 e 1 44.395 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 e 1 49.760 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 e 1 55.685 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 1 59.815 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
3 e 1 46.019 BORYS Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 00-12-20 B-2
3 e 1 55.123 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
3 e 1 57.027 JAMIOŁKOWSKI Adam ŁKS Juvenia Białystok 04-07-11 D-2
3 e 1 1:03.426 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 E-1
4 e 1 52.649 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
4 e 1 57.323 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
4 e 1 58.401 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
4 e 1 1:29.037 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
5 e 1 57.497 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
5 e 1 1:07.956 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
1 e 2 44.479 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 e 2 53.118 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 e 2 53.245 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
1 e 2 59.592 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 2 45.298 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
2 e 2 54.787 KODA Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 04-04-28 C-1
2 e 2 55.529 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
2 e 2 1:09.225 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
3 e 2 56.646 BIELAWIEC Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-1
3 e 2 1:00.956 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
3 e 2 1:06.520 KMIEĆ Sebastian UKS Błyskawica Domaniewice 00-06-20 A-1
3 e 2 1:12.460 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
4 e 2 1:06.344 KUCIŃSKI Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 03-12-17 C-1
4 e 2 1:07.295 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
4 e 2 1:08.518 CIURUK Kacper GKŁ Olivia Gdańsk 06-05-08 D-1
5 e 2 1:11.755 KOWALSKI Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-12-08 D-2
1 e 3 44.830 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 e 3 51.734 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
1 e 3 56.028 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
2 e 3 45.353 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
2 e 3 52.049 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
2 e 3 56.166 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
3 e 3 48.381 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
3 e 3 52.672 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 e 3 56.284 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
4 e 3 49.506 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
4 e 3 54.523 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
4 e 3 59.776 KONIECKI Hubert UKS Szóstka Białystok 05-08-03 D-1
5 e 3 1:01.742 PAWEŁKOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 00-04-29 A-1
5 e 3 1:04.812 WOŁEK Adam UKS Błyskawica Domaniewice 04-03-31 C-1
1 e 4 46.226 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
1 e 4 51.198 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 e 4 53.497 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 e 4 46.356 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
2 e 4 52.499 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
2 e 4 54.367 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
3 e 4 46.524 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
3 e 4 54.571 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
3 e 4 1:02.333 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
4 e 4 55.234 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
4 e 4 59.647 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
4 e 4 1:07.294 PAJĄK Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 04-05-06 C-1
5 e 4 1:15.278 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 C-2
6 e 4 1:28.756 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-1
1 e 5 44.013 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
2 e 5 46.516 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
3 e 5 48.071 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
4 e 5 1:11.604 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 01-03-18 B-2
1 e 6 46.069 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 e 6 46.151 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
3 e 6 53.220 SZTAMPKE Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 00-10-08 B-2
1000 m K
1 F 1 1:48.870 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 F 1 1:48.934 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
3 F 1 1:51.227 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
4 F 1 1:57.778 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
5 F 1 1:58.647 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
6 F 1 3:02.438 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
7 F 1 3:24.974 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
1 ½F 1 1:51.196 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 ½F 1 1:52.089 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 ½F 1 1:52.115 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
4 ½F 1 1:55.439 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
5 ½F 1 1:57.060 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
1 ½F 2 1:51.746 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
2 ½F 2 1:53.153 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
3 ½F 2 1:55.641 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
4 ½F 2 1:56.844 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
5 ½F 2 1:59.760 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
1 ½F 3 1:58.620 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
2 ½F 3 1:58.762 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
3 ½F 3 2:14.897 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
1 e 1 1:54.847 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
1 e 1 2:01.045 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 e 1 1:55.928 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 e 1 2:01.184 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 e 1 2:02.049 LUBAS Zuzanna UKS MOSiR Sanok 02-12-20 C-2
3 e 1 2:02.423 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
4 e 1 2:04.373 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
4 e 1 2:16.603 SYMONOWICZ Nela UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-03-07 D-1
5 e 1 2:07.332 ROUGIER Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-01-06 C-1
5 e 1 2:22.804 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-1
1 e 2 1:52.494 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
1 e 2 1:57.373 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 e 2 1:53.271 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
2 e 2 2:00.712 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
3 e 2 1:54.080 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
3 e 2 2:00.942 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 e 2 2:04.893 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
4 e 2 2:11.871 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-1
5 e 2 2:09.503 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-1
5 e 2 2:12.601 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
1 e 3 1:49.418 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
1 e 3 1:58.838 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
2 e 3 1:52.098 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
2 e 3 2:00.726 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
3 e 3 1:52.211 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
3 e 3 2:00.970 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
4 e 3 1:52.828 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
4 e 3 2:01.253 JAROCKA Jagoda ŁKS Juvenia Białystok 04-08-18 D-2
5 e 3 1:52.954 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
5 e 3 2:01.494 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
1 e 4 1:53.899 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 e 4 1:54.160 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
3 e 4 1:55.011 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
4 e 4 1:55.288 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
5 e 4 1:58.339 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
1 e 5 1:52.255 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
1 e 5 1:58.217 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
2 e 5 1:52.331 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 e 5 1:58.391 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 e 5 1:52.961 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
3 e 5 1:58.450 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
4 e 5 2:02.495 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
4 e 5 2:04.746 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
5 e 5 2:09.375 BIESIADA Oliwia UKS Juvenia Białystok 05-04-04 D-2
6 e 5 2:10.058 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-1
1 e 6 1:57.489 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
2 e 6 2:00.533 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
3 e 6 2:01.249 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
4 e 6 2:03.069 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
1000 m M
1 F 1 1:48.857 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 F 1 1:50.358 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 F 1 1:50.517 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
4 F 1 1:51.162 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
5 F 1 2:19.418 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
6 F 1 2:22.280 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
1 e 1 1:50.989 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
1 e 1 1:54.294 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 e 1 1:51.115 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
2 e 1 1:55.278 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 e 1 1:51.306 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
3 e 1 1:58.790 KARWOWSKI Kornel UKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-1
4 e 1 2:06.852 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
5 e 1 2:15.987 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
6 e 1 2:30.741 CIURUK Kacper GKŁ Olivia Gdańsk 06-05-08 D-1
1 e 2 1:48.145 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 e 2 1:52.622 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
2 e 2 1:48.566 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
2 e 2 1:52.843 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
3 e 2 1:50.251 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
3 e 2 1:53.042 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
4 e 2 1:53.237 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
5 e 2 1:59.089 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
6 e 2 2:04.452 KOWALSKI Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-12-08 D-2
7 e 2 2:20.755 KONIECKI Hubert UKS Szóstka Białystok 05-08-03 D-1
1 e 3 1:38.620 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 e 3 1:52.917 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 3 1:39.569 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
2 e 3 1:53.026 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 e 3 1:39.638 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
3 e 3 1:54.816 BIELAWIEC Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-1
4 e 3 1:43.308 JAMIOŁKOWSKI Szymon ŁKS Juvenia Białystok 00-11-15 B-2
4 e 3 1:55.936 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
5 e 3 2:12.758 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
1 e 4 1:38.819 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 e 4 1:42.964 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
3 e 4 1:55.713 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
1 e 5 1:54.595 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
2 e 5 1:54.755 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
3 e 5 2:03.927 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
1 e 6 1:50.784 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 e 6 1:50.976 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
3 e 6 1:53.496 BORYS Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 00-12-20 B-2
1500 m K
1 F 1 3:01.534 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 F 1 3:06.891 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
2 F 1 3:03.486 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 F 1 3:06.908 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
3 F 1 3:03.599 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 F 1 3:07.208 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
4 F 1 3:03.930 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
4 F 1 3:07.252 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
5 F 1 3:04.010 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
5 F 1 3:08.293 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
6 F 1 3:04.734 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
6 F 1 3:12.465 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
1 ½F 1 3:26.194 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 ½F 1 3:27.321 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
3 ½F 1 3:27.674 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 ½F 1 3:27.901 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
5 ½F 1 3:28.233 ROUGIER Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-01-06 C-1
1 ½F 2 3:04.672 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 ½F 2 3:04.919 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
3 ½F 2 3:08.815 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
4 ½F 2 3:09.608 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
5 ½F 2 3:13.088 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
6 ½F 2 3:15.333 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
1 ½F 3 2:56.960 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
2 ½F 3 2:56.963 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
3 ½F 3 3:03.136 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
4 ½F 3 3:05.133 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
5 ½F 3 3:24.051 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
1 e 1 3:08.201 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
1 e 1 3:19.667 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
2 e 1 3:10.536 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 e 1 3:21.085 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
3 e 1 3:13.767 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 e 1 3:21.882 KOWALEWSKA Marcelina ŁKS Juvenia Białystok 02-02-10 B-1
4 e 1 3:17.306 LUBAS Zuzanna UKS MOSiR Sanok 02-12-20 C-2
4 e 1 3:23.621 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
5 e 1 3:23.028 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
5 e 1 3:23.848 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
6 e 1 3:30.343 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
1 e 2 3:04.633 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
1 e 2 3:47.040 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 e 2 3:04.653 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 e 2 3:47.181 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 e 2 3:09.558 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
3 e 2 3:47.620 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
4 e 2 3:09.584 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
4 e 2 3:47.948 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
5 e 2 3:22.924 ZAKIERSKA Julia MKS Błyskawica Toruń 01-07-16 B-1
5 e 2 3:49.217 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
6 e 2 4:05.184 RĘKAS Marta MKS Błyskawica Toruń 03-11-10 C-1
1 e 3 2:59.043 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
1 e 3 3:08.173 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 e 3 2:59.518 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
2 e 3 3:10.591 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
3 e 3 3:03.984 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
3 e 3 3:14.926 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
4 e 3 3:08.131 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
4 e 3 3:17.893 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
5 e 3 3:09.840 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-1
5 e 3 3:28.756 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
1 e 4 3:06.994 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 e 4 3:07.141 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 e 4 3:08.278 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 e 4 3:14.718 TEJER Martyna MKS Błyskawica Toruń 03-10-10 C-1
5 e 4 3:16.120 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
6 e 4 3:34.644 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
1 e 5 3:13.033 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
2 e 5 3:16.069 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 5 3:17.154 ROUGIER Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-01-06 C-1
4 e 5 3:17.518 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
5 e 5 3:33.689 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
6 e 5 advanced GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
1500 m M
1 F 1 2:50.083 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
1 F 1 2:50.625 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
2 F 1 2:51.351 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 F 1 2:51.869 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
3 F 1 2:52.707 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
3 F 1 2:53.073 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
4 F 1 2:54.046 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
4 F 1 3:06.713 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
5 F 1 3:24.884 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 ½F 1 3:11.607 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 ½F 1 3:11.673 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ½F 1 3:11.784 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
4 ½F 1 3:11.924 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
5 ½F 1 3:12.008 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
1 ½F 2 2:52.612 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
2 ½F 2 2:53.022 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
3 ½F 2 2:53.392 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
4 ½F 2 2:57.042 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
5 ½F 2 2:57.672 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
6 ½F 2 3:04.364 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
1 e 1 2:30.704 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 e 1 2:45.310 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 e 1 2:32.013 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 e 1 2:50.031 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
3 e 1 2:32.626 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
3 e 1 2:51.493 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
4 e 1 2:32.676 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
4 e 1 2:51.545 KODA Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 04-04-28 C-1
5 e 1 2:40.158 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
5 e 1 3:07.587 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-1
6 e 1 3:05.746 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
6 e 1 3:07.825 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
1 e 2 3:00.635 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 e 2 3:02.026 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 e 2 3:00.761 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
2 e 2 3:02.173 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 e 2 3:02.252 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
3 e 2 3:06.348 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
4 e 2 3:02.308 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
4 e 2 3:07.854 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 C-2
5 e 2 3:07.956 JAMIOŁKOWSKI Szymon ŁKS Juvenia Białystok 00-11-15 B-2
5 e 2 3:17.301 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
6 e 2 3:10.940 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
1 e 3 2:30.674 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
1 e 3 3:06.898 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 e 3 2:31.106 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
2 e 3 3:07.113 ŁAJEWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 03-03-31 C-2
3 e 3 2:31.884 GRYCNER Rafał GKS Stoczniowiec Gdańsk 94-09-18 M-4
3 e 3 3:07.621 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
4 e 3 2:33.776 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
4 e 3 3:13.689 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
5 e 3 3:00.972 SZTAMPKE Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 00-10-08 B-2
5 e 3 3:16.450 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
6 e 3 3:47.302 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
1 e 4 2:43.546 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 e 4 2:43.572 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
3 e 4 2:46.246 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
4 e 4 2:50.213 BORYS Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 00-12-20 B-2
5 e 4 3:01.113 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
777 m K
1 e 1 1:29.804 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
2 e 1 1:29.874 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 e 1 1:32.843 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
4 e 1 1:33.421 JAROCKA Jagoda ŁKS Juvenia Białystok 04-08-18 D-2
1 e 2 1:26.803 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 e 2 1:29.021 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
3 e 2 1:30.281 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
4 e 2 1:41.224 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
5 e 2 1:44.324 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-1
1 e 3 1:31.288 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
2 e 3 1:34.350 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 e 3 1:35.147 BIESIADA Oliwia UKS Juvenia Białystok 05-04-04 D-2
4 e 3 1:51.755 MICHALSKA Laura MKS Błyskawica Toruń 05-07-27 D-1
1 e 4 1:29.100 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 e 4 1:35.384 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 e 4 1:42.548 SOBIESIAK Natalia UKS Szóstka Białystok 06-05-30 D-1
4 e 4 1:47.596 BILLER Weronika UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-28 D-1
0 e 4 2 false st BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
1 e 5 1:28.987 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 e 5 1:29.187 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
3 e 5 1:34.310 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
4 e 5 1:46.638 SYMONOWICZ Nela UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-03-07 D-1
1 e 6 1:31.951 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
2 e 6 1:32.171 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 e 6 1:33.791 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
4 e 6 2:22.229 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
5 e 6 2:33.279 BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 D-2
777 m M
1 e 1 1:27.818 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 e 1 1:29.096 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
3 e 1 1:32.102 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
4 e 1 1:48.956 CIURUK Kacper GKŁ Olivia Gdańsk 06-05-08 D-1
1 e 2 1:27.944 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 2 1:28.074 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 e 2 1:29.625 JAMIOŁKOWSKI Adam ŁKS Juvenia Białystok 04-07-11 D-2
4 e 2 1:34.487 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
1 e 3 1:31.108 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 e 3 1:31.255 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
3 e 3 1:36.377 KOWALSKI Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-12-08 D-2
4 e 3 1:36.487 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
5 e 3 1:41.568 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
1 e 4 1:26.700 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
2 e 4 1:27.366 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 e 4 1:28.069 KARWOWSKI Kornel UKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-1
4 e 4 1:31.906 BIELAWIEC Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-08-24 D-1
111 m K
1 F 1 16.153 JAKUBOWSKA Nadia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 08-07-05 F-2
2 F 1 16.193 GŁOWACKA Magdalena UKS MOS Opole 08-11-23 F-2
3 F 1 16.522 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
4 F 1 17.625 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
5 F 1 22.890 ANTONOWICZ Alicja WMKS Olsztyn 09-11-16 F-1
111 m M
1 F 1 16.145 ŁAMASZ Adam UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-09-03 F-2
2 F 1 16.478 HYJEK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 09-07-27 F-1
3 F 1 17.149 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 F-2
5 F 1 23.418 MIRZAŁEK Filip KS Orzeł Elbląg 09-06-22 F-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.30685091018677 sekund