Gdańsk 2017-11-12
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe
333 m K
1 F 1 37.151 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 F 1 37.278 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
3 F 1 37.777 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
4 F 1 39.738 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
5 F 1 40.253 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
6 F 1 40.733 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
1 e 1 38.200 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 e 1 38.419 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
3 e 1 42.507 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
4 e 1 43.907 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
5 e 1 53.308 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-1
6 e 1 1:06.521 TYBORSKA Amelia WMKS Olsztyn 08-06-26 E-1
1 e 2 39.534 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
2 e 2 39.946 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
3 e 2 42.824 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
4 e 2 58.145 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
5 e 2 1:15.945 ANTONOWICZ Patrycja WMKS Olsztyn 08-05-08 E-1
333 m M
1 F 1 37.872 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 F 1 38.847 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
3 F 1 39.165 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
4 F 1 48.831 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
5 F 1 55.552 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
1 e 1 40.521 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
2 e 1 46.273 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
3 e 1 advanced DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
0 e 1 no start PAKULSKI Miłosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 07-06-13 E-2
1 e 2 39.239 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 2 39.954 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
3 e 2 41.319 OSTROWSKI Jakub UKS Football Academy Opole 07-08-06 E-1
4 e 2 57.039 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
1000 m K
1 F 1 1:44.815 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 F 1 1:55.042 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 F 1 1:47.288 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 F 1 1:55.133 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
3 F 1 1:48.567 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
3 F 1 1:55.810 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
4 F 1 1:56.960 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
4 F 1 2:24.744 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
1 ½F 1 1:55.207 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 ½F 1 1:59.076 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 ½F 1 1:59.183 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
2 ½F 1 2:00.699 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
3 ½F 1 2:00.173 KOWALEWSKA Marcelina ŁKS Juvenia Białystok 02-02-10 B-1
3 ½F 1 2:04.251 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
4 ½F 1 2:01.502 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
4 ½F 1 2:23.366 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
1 ½F 2 1:48.108 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 ½F 2 1:53.149 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 ½F 2 1:49.657 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
2 ½F 2 1:55.812 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
3 ½F 2 1:51.500 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 ½F 2 1:56.809 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
4 ½F 2 1:56.247 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
0 ½F 2 impeding WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
1 ¼F 1 1:49.639 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
2 ¼F 1 1:49.678 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 ¼F 1 1:50.942 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
0 ¼F 1 no start KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
1 ¼F 2 1:51.178 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 ¼F 2 1:53.173 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
3 ¼F 2 1:53.682 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
4 ¼F 2 2:09.577 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
1 ¼F 3 1:59.736 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 ¼F 3 1:59.810 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
3 ¼F 3 2:00.053 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 ¼F 3 2:01.340 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
1 ¼F 4 1:53.079 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
2 ¼F 4 1:53.212 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 ¼F 4 1:53.339 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
4 ¼F 4 1:56.473 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
1 e 1 2:07.868 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
2 e 1 2:08.019 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
3 e 1 2:08.085 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
4 e 1 2:08.326 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
1 e 2 2:03.952 ŻAK Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 01-09-26 B-1
2 e 2 2:07.885 KOWALEWSKA Marcelina ŁKS Juvenia Białystok 02-02-10 B-1
3 e 2 finished SUT Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 98-01-06 M-1
0 e 2 impeding RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
1 e 3 1:54.243 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 e 3 1:55.050 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
3 e 3 1:58.091 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
4 e 3 2:08.574 ZAKIERSKA Julia MKS Błyskawica Toruń 01-07-16 B-1
5 e 3 finished KUŚMIEREK Małgorzata UKS Błyskawica Domaniewice 95-03-29 M-4
1 e 4 1:57.652 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 e 4 1:57.870 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
3 e 4 1:59.132 KRAJNIK Agata MKS Błyskawica Toruń 01-07-27 B-1
4 e 4 finished GAJDA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-23 A-1
0 e 4 no start ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
1000 m M
1 F 1 1:44.840 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 F 1 1:57.125 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 F 1 1:45.181 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
2 F 1 1:57.244 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
3 F 1 1:45.500 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
3 F 1 1:58.164 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
4 F 1 1:45.596 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
4 F 1 1:58.316 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
5 F 1 1:45.930 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 ½F 1 1:35.834 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
1 ½F 1 1:41.514 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 ½F 1 1:36.010 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ½F 1 1:42.008 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
3 ½F 1 1:37.145 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ½F 1 1:45.142 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
4 ½F 1 1:41.612 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
4 ½F 1 1:49.109 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
5 ½F 1 1:50.463 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 ½F 2 1:49.827 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 ½F 2 1:50.595 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 ½F 2 1:50.648 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
2 ½F 2 1:59.095 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 ½F 2 1:50.828 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
3 ½F 2 2:02.755 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
4 ½F 2 1:54.745 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
4 ½F 2 advanced WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 ¼F 1 1:45.318 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 ¼F 1 1:45.435 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 ¼F 1 1:46.560 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
4 ¼F 1 1:54.177 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
1 ¼F 2 1:41.842 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
2 ¼F 2 1:43.303 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
3 ¼F 2 1:43.470 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
4 ¼F 2 1:50.379 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 ¼F 3 1:33.280 ANIKIEJ Rafał ŁKS Juvenia Białystok 99-08-13 A-1
2 ¼F 3 1:35.280 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
3 ¼F 3 1:42.247 ZAKRZEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-12-21 B-1
0 ¼F 3 no start SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
1 ¼F 4 1:43.410 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ¼F 4 1:44.604 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ¼F 4 1:46.111 BORYS Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 00-12-20 B-2
4 ¼F 4 1:49.602 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
1 e 1 1:46.311 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 e 1 1:46.776 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
3 e 1 1:46.807 ŁAJEWSKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 03-03-31 C-2
4 e 1 1:51.352 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
5 e 1 finished KUCIŃSKI Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 03-12-17 C-1
1 e 2 1:52.827 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
2 e 2 1:53.345 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 e 2 2:13.926 RYBAK Arkadiusz KS Orzeł Elbląg 03-06-03 C-2
4 e 2 2:24.281 PAJĄK Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 04-05-06 C-1
5 e 2 2:28.793 WOŁEK Adam UKS Błyskawica Domaniewice 04-03-31 C-1
6 e 2 advanced EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
1 e 3 1:54.305 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 e 3 1:55.009 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 3 1:58.406 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
4 e 3 2:06.589 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-1
5 e 3 2:15.653 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
1 e 4 1:55.601 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
2 e 4 1:55.738 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 e 4 1:56.237 KODA Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 04-04-28 C-1
4 e 4 2:00.302 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
5 e 4 2:04.182 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
777 m K
1 F 1 1:23.269 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 F 1 1:25.392 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
3 F 1 1:27.186 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
4 F 1 1:38.643 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
5 F 1 1:43.541 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
1 ½F 1 1:26.451 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 ½F 1 1:38.042 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
0 ½F 1 impeding ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
0 ½F 1 off track GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
1 ½F 2 1:27.152 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 ½F 2 1:32.497 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ½F 2 advanced CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
0 ½F 2 no start SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
1 ¼F 1 1:30.012 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 ¼F 1 1:30.272 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ¼F 1 1:30.358 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
0 ¼F 1 no start SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
1 ¼F 2 1:25.386 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
2 ¼F 2 1:26.980 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ¼F 2 1:27.052 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
4 ¼F 2 1:27.240 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
1 ¼F 3 1:28.197 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
2 ¼F 3 1:28.522 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
3 ¼F 3 1:32.303 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
4 ¼F 3 finished ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
1 ¼F 4 1:26.736 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 ¼F 4 1:28.197 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
3 ¼F 4 1:33.382 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
4 ¼F 4 finished SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
777 m M
1 F 1 1:22.202 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 F 1 1:24.480 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
3 F 1 1:54.993 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
0 F 1 impeding KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
1 ½F 1 1:23.794 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 ½F 1 1:26.068 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 ½F 1 1:26.403 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
4 ½F 1 1:27.064 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
1 ½F 2 1:24.922 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 ½F 2 1:25.412 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 ½F 2 1:25.524 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
0 ½F 2 kicking ou WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.17130208015442 sekund