Sanok 2017-09-17
Ogólnopolskie Zawody Rankingowe "I Ty zostaniesz Mistrzem!"
222 m K
1 F 1 25.822 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
1 F 1 31.166 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 F-2
2 F 1 25.964 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 F 1 32.434 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
3 F 1 26.545 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
3 F 1 32.639 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
4 F 1 26.855 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
4 F 1 33.314 DOMEL Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 F-2
5 F 1 26.901 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
1 e 1 26.391 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 e 1 26.727 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
4 e 1 30.999 KOGUT Julia SKŁ Górnik Sanok 08-05-16 E-1
5 e 1 38.907 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
1 e 2 26.569 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
2 e 2 26.958 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
3 e 2 28.296 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
5 e 2 31.237 SUPRONIK Magda UKS Juvenia Białystok 06-12-10 E-2
1 e 3 25.575 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
3 e 3 28.447 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
4 e 3 30.506 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
5 e 3 33.698 MILLER Alicja UKS MOSiR Sanok 07-01-23 E-2
222 m M
1 F 1 26.751 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 F 1 27.007 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
3 F 1 28.031 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
4 F 1 28.257 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
0 F 1 off track PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 F-2
1 e 1 28.303 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 e 1 28.640 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
3 e 1 29.043 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
4 e 1 43.009 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
1 e 2 26.343 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 2 27.810 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
4 e 2 29.687 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 E-2
5 e 2 42.098 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
333 m K
1 F 1 37.953 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 F 1 38.152 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 F 1 45.709 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 F-2
3 F 1 38.826 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
3 F 1 46.608 DOMEL Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 F-2
4 F 1 40.102 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
4 F 1 49.036 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
5 F 1 44.408 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
5 F 1 56.004 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
6 F 1 59.583 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
1 e 1 38.831 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
2 e 1 39.434 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
4 e 1 45.588 SUPRONIK Magda UKS Juvenia Białystok 06-12-10 E-2
5 e 1 59.106 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
1 e 2 37.817 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 e 2 44.218 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
3 e 2 44.561 KOGUT Julia SKŁ Górnik Sanok 08-05-16 E-1
4 e 2 48.406 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
1 e 3 38.744 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 e 3 39.554 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
3 e 3 41.394 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
5 e 3 49.574 MILLER Alicja UKS MOSiR Sanok 07-01-23 E-2
6 e 3 56.287 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-1
333 m M
1 F 1 38.213 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 F 1 38.926 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
3 F 1 46.716 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
3 F 1 52.029 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 F-2
0 F 1 off track KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
1 e 1 38.703 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 1 40.045 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
3 e 1 40.674 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
0 e 1 no start GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
1 e 2 39.990 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 e 2 40.888 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
4 e 2 41.813 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 E-2
5 e 2 1:05.376 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
500 m K
1 F 1 46.783 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 F 1 56.316 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 F 1 46.966 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 F 1 52.440 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 F 1 56.602 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 F 1 1:03.956 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
3 F 1 50.580 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
3 F 1 55.258 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
3 F 1 58.353 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
3 F 1 1:13.320 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
4 F 1 58.490 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
4 F 1 1:23.993 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
4 F 1 1:47.184 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
5 F 1 1:00.397 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
0 F 1 no finish ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
1 ½F 1 48.577 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 ½F 1 54.248 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
2 ½F 1 49.910 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
2 ½F 1 52.861 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
2 ½F 1 54.788 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
3 ½F 1 51.463 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
3 ½F 1 53.052 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 ½F 1 54.952 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
4 ½F 1 55.186 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
4 ½F 1 finished KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
1 ½F 2 47.522 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 ½F 2 53.016 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
1 ½F 2 53.333 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 ½F 2 48.612 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
2 ½F 2 53.584 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 ½F 2 48.936 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
3 ½F 2 53.612 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 ½F 2 53.944 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
4 ½F 2 55.616 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
1 ¼F 1 51.532 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
1 ¼F 1 52.123 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
2 ¼F 1 52.205 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 ¼F 1 52.527 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 ¼F 1 54.582 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ¼F 1 52.688 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
3 ¼F 1 53.126 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
3 ¼F 1 55.099 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
4 ¼F 1 55.507 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
4 ¼F 1 1:12.096 KLIMKIEWICZ Malwina UKS Błyskawica Domaniewice 01-12-30 B-1
5 ¼F 1 1:22.112 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
1 ¼F 2 47.837 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 ¼F 2 52.906 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 ¼F 2 53.276 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
2 ¼F 2 54.327 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 ¼F 2 56.116 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
3 ¼F 2 56.174 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
4 ¼F 2 52.378 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
4 ¼F 2 1:08.759 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
4 ¼F 2 1:10.683 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
5 ¼F 2 1:05.656 KLIMKIEWICZ Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-14 A-1
1 ¼F 3 49.256 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
1 ¼F 3 53.720 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
1 ¼F 3 54.169 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
2 ¼F 3 51.091 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 ¼F 3 54.777 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 ¼F 3 56.209 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
3 ¼F 3 52.631 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
3 ¼F 3 55.837 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 ¼F 3 1:11.621 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
4 ¼F 3 53.160 GAWRYŁOW Klaudia ŁKS Juvenia Białystok 02-02-11 B-1
4 ¼F 3 56.235 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
4 ¼F 3 1:21.774 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 ¼F 4 49.361 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
1 ¼F 4 53.773 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 ¼F 4 50.743 WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
2 ¼F 4 51.939 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
2 ¼F 4 54.336 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
3 ¼F 4 51.414 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
3 ¼F 4 53.322 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 ¼F 4 54.544 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
4 ¼F 4 52.704 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
4 ¼F 4 55.932 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
1 e 1 50.364 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
1 e 1 53.572 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
1 e 1 54.913 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
1 e 1 59.601 LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-05-07 E-2
2 e 1 53.295 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
2 e 1 54.341 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
2 e 1 55.048 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 e 1 54.374 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 e 1 56.235 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 e 1 1:01.235 MURSZEWSKA Julia KS Orzeł Elbląg 07-07-21 E-1
3 e 1 1:03.905 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
4 e 1 56.383 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
4 e 1 1:00.349 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
4 e 1 1:11.982 GAJDA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-23 A-1
4 e 1 1:13.003 MILLER Alicja UKS MOSiR Sanok 07-01-23 E-2
5 e 1 1:01.549 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-1
5 e 1 1:28.904 GĄTARSKA Aleksandra WMKS Olsztyn 06-10-10 E-2
6 e 1 1:12.375 DAKOWICZ Adrianna UKS Juvenia Białystok 05-03-08 D-2
5 e 1 finished PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03-05-19 C-2
1 e 2 49.398 WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
1 e 2 53.029 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 e 2 54.433 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
1 e 2 57.671 WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-11-21 E-1
2 e 2 58.142 WAWER Michalina UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-10-03 E-2
3 e 2 57.072 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
3 e 2 58.461 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
3 e 2 1:03.983 KLIMKIEWICZ Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-14 A-1
4 e 2 58.546 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
4 e 2 1:04.778 SYMONOWICZ Nela UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-03-07 D-1
4 e 2 1:07.347 SUPRONIK Magda UKS Juvenia Białystok 06-12-10 E-2
5 e 2 1:02.851 MILLER Julia UKS MOSiR Sanok 03-04-03 C-2
5 e 2 1:04.885 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
5 e 2 1:07.566 ZAJKOWSKA Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-08-13 E-2
6 e 2 1:08.083 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-1
1 e 3 48.419 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 e 3 54.961 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
1 e 3 55.594 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
1 e 3 56.622 MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-04-09 E-1
2 e 3 55.713 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
2 e 3 55.844 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
2 e 3 1:01.246 BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 07-07-19 E-1
3 e 3 51.106 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
3 e 3 55.841 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
3 e 3 56.519 WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
3 e 3 1:03.857 GÓRKA Martyna KS Orzeł Elbląg 08-04-28 E-1
4 e 3 56.457 SZEMBROWSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 03-05-01 C-2
4 e 3 57.629 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
4 e 3 1:07.462 GAJDA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 01-02-14 B-2
4 e 3 1:09.154 KOGUT Julia SKŁ Górnik Sanok 08-05-16 E-1
5 e 3 1:03.322 MATOWICKA Oliwia UKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-1
6 e 3 1:39.515 MIERZEJEWSKA Julia WMKS Olsztyn 07-10-19 E-1
1 e 4 47.416 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 e 4 52.654 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
1 e 4 55.392 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 e 4 51.879 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
2 e 4 52.758 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
2 e 4 55.630 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 e 4 52.989 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
3 e 4 54.709 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
3 e 4 56.385 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
4 e 4 54.834 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
4 e 4 56.765 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
5 e 4 58.094 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
5 e 4 58.612 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
6 e 4 59.093 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
6 e 4 finished BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 D-2
1 e 5 49.195 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
1 e 5 54.293 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
2 e 5 53.669 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 e 5 54.606 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
2 e 5 1:10.020 KLIMKIEWICZ Malwina UKS Błyskawica Domaniewice 01-12-30 B-1
3 e 5 55.263 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 e 5 56.776 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
4 e 5 1:01.271 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-1
4 e 5 1:18.847 DZIEDZIC Maria UKS Błyskawica Domaniewice 02-09-15 C-2
4 e 5 1:31.226 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
5 e 5 1:05.249 WORONIEWSKA Maria UKS Juvenia Białystok 05-05-30 D-2
5 e 5 1:24.844 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
3 e 5 advanced LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
6 e 5 finished POLIŃSKA Weronika ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
1 e 6 52.876 GAWRYŁOW Klaudia ŁKS Juvenia Białystok 02-02-11 B-1
1 e 6 53.934 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
2 e 6 52.100 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
2 e 6 53.034 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
2 e 6 55.237 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
3 e 6 52.283 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
3 e 6 1:06.409 SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
4 e 6 54.946 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
4 e 6 55.556 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
5 e 6 58.141 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
5 e 6 1:03.616 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-1
4 e 6 advanced TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
500 m M
1 F 1 43.820 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
1 F 1 50.794 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 F 1 52.535 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
1 F 1 56.038 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 F 1 44.157 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 F 1 51.523 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 F 1 52.562 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 F 1 56.338 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
3 F 1 44.206 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
3 F 1 53.098 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
3 F 1 53.533 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 F 1 1:01.165 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
4 F 1 44.655 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
4 F 1 54.475 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
4 F 1 1:07.480 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
4 F 1 1:09.367 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
5 F 1 1:17.794 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
5 F 1 1:20.964 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
6 F 1 finished MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 E-2
1 ½F 1 43.506 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
1 ½F 1 50.234 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 ½F 1 52.589 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 ½F 1 43.658 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 ½F 1 51.317 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 ½F 1 53.957 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 ½F 1 44.565 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
3 ½F 1 51.642 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
3 ½F 1 54.284 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
4 ½F 1 56.085 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
4 ½F 1 57.369 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
4 ½F 1 finished KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
1 ½F 2 43.719 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 ½F 2 51.097 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
1 ½F 2 53.221 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 ½F 2 44.666 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
2 ½F 2 54.916 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
2 ½F 2 55.330 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
3 ½F 2 45.636 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
3 ½F 2 1:01.623 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
4 ½F 2 48.064 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
4 ½F 2 1:06.306 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
3 ½F 2 advanced NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
4 ½F 2 finished SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 ¼F 1 47.655 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
1 ¼F 1 51.240 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
2 ¼F 1 48.435 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
2 ¼F 1 52.093 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
3 ¼F 1 54.920 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
4 ¼F 1 56.635 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
0 ¼F 1 2 false st DRUMSKI Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 99-11-10 A-1
3 ¼F 1 finished WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 ¼F 2 44.366 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
1 ¼F 2 45.753 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
2 ¼F 2 44.501 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
2 ¼F 2 52.009 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
3 ¼F 2 46.562 BOGDANOWICZ Jan ŁKS Juvenia Białystok 01-04-12 B-2
3 ¼F 2 53.087 POPŁAWSKI Dawid ŁKS Juvenia Białystok 03-04-17 C-2
4 ¼F 2 finished DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
1 ¼F 3 43.302 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 ¼F 3 48.874 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 ¼F 3 43.594 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 ¼F 3 49.271 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 ¼F 3 47.099 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
3 ¼F 3 54.638 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
4 ¼F 3 47.453 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
1 ¼F 4 44.323 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
1 ¼F 4 48.956 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 ¼F 4 45.174 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
2 ¼F 4 51.163 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
3 ¼F 4 45.270 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ¼F 4 53.277 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
4 ¼F 4 53.316 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 e 1 43.496 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 e 1 52.287 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
1 e 1 54.056 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
1 e 1 58.651 PALENCEUSZ Dominik UKS Szóstka Białystok 06-07-05 E-2
2 e 1 44.410 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 e 1 52.509 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
2 e 1 56.124 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
2 e 1 1:00.270 KORECKI Krzysztof UKS Juvenia Białystok 06-09-29 E-2
3 e 1 53.338 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 1 54.490 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
3 e 1 57.049 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
3 e 1 1:09.859 MAKUCH Adam UKS Szóstka Białystok 06-09-25 E-2
4 e 1 59.082 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
4 e 1 59.729 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
4 e 1 1:13.074 GÓRNICKI Piotr WMKS Olsztyn 07-08-04 E-1
5 e 1 1:00.410 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
4 e 1 finished BRYSZEWSKI Michał UKS Błyskawica Domaniewice 00-10-20 B-2
1 e 2 44.521 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
1 e 2 49.018 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 e 2 54.916 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
1 e 2 59.631 DĘBIŃSKI Bartosz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 07-01-01 E-2
2 e 2 44.987 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
2 e 2 52.197 POPŁAWSKI Dawid ŁKS Juvenia Białystok 03-04-17 C-2
2 e 2 54.951 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 2 1:02.142 OLAK Jakub KS Orzeł Elbląg 06-12-20 E-2
3 e 2 48.661 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
3 e 2 55.707 KARWOWSKI Kornel UKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-1
3 e 2 1:01.475 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
3 e 2 1:02.802 MAZURCZYK Łukasz UKS Szóstka Białystok 06-08-30 E-2
4 e 2 51.520 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
4 e 2 56.893 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
4 e 2 1:50.653 RICHTER Aleksander WMKS Olsztyn 08-05-22 E-1
5 e 2 54.316 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
5 e 2 1:15.639 HAMANOWICZ Bartosz UKS Szóstka Białystok 05-12-08 D-1
6 e 2 1:29.491 POGORZELSKI Jakub UKS Juvenia Białystok 05-07-18 D-1
1 e 3 44.472 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 e 3 45.502 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 e 3 53.319 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 e 3 48.153 BOGDANOWICZ Jan ŁKS Juvenia Białystok 01-04-12 B-2
2 e 3 51.875 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 e 3 55.282 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
3 e 3 50.146 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-1
3 e 3 55.563 JAMIOŁKOWSKI Adam ŁKS Juvenia Białystok 04-07-11 D-2
3 e 3 56.852 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
4 e 3 56.906 FLIGIEL Daniel UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-02 D-1
4 e 3 1:03.171 KMIEĆ Sebastian UKS Błyskawica Domaniewice 00-06-20 A-1
4 e 3 1:08.815 WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 C-1
5 e 3 finished WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
1 e 4 44.460 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
1 e 4 51.521 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
1 e 4 53.143 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
2 e 4 46.571 DRUMSKI Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 99-11-10 A-1
2 e 4 54.840 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
2 e 4 55.137 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
3 e 4 47.570 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
3 e 4 55.439 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
3 e 4 1:00.530 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
4 e 4 47.841 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
4 e 4 1:17.710 JABŁOŃSKI Wiktor ŁKS Juvenia Białystok 04-02-06 C-1
5 e 4 55.777 BAGNOWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 00-11-22 B-2
5 e 4 1:03.172 JAKUBOWSKI Kamil UKS Juvenia Białystok 05-05-16 D-2
1 e 5 45.338 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
1 e 5 53.260 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
2 e 5 45.520 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
3 e 5 52.552 MIKUCKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 99-02-24 A-2
3 e 5 54.155 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
4 e 5 52.630 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
0 e 5 2 false st PAJĄK Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 04-05-06 C-1
1 e 6 46.744 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
1 e 6 49.702 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 e 6 47.045 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
2 e 6 53.716 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
3 e 6 49.110 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
4 e 6 53.624 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-1
4 e 6 1:08.102 WOŁEK Adam UKS Błyskawica Domaniewice 04-03-31 C-1
1000 m K
1 F 1 1:45.531 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 F 1 1:59.982 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
2 F 1 1:46.541 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 F 1 1:51.751 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
2 F 1 2:00.068 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
3 F 1 1:52.177 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
3 F 1 2:01.918 SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
4 F 1 1:48.649 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
4 F 1 2:02.784 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
5 F 1 1:55.685 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
6 F 1 2:23.573 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
1 ½F 1 1:42.734 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 ½F 1 1:52.335 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
1 ½F 1 1:54.630 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 ½F 1 1:43.047 SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
2 ½F 1 1:52.496 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 ½F 1 1:54.752 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
3 ½F 1 1:43.165 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
3 ½F 1 1:53.531 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ½F 1 1:56.214 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
4 ½F 1 1:54.697 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
4 ½F 1 2:01.463 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
5 ½F 1 1:55.689 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
1 ½F 2 1:51.198 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
2 ½F 2 1:51.328 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 ½F 2 1:51.329 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 ½F 2 1:52.313 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
3 ½F 2 1:51.723 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
3 ½F 2 1:51.916 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 ½F 2 1:52.589 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
4 ½F 2 1:51.956 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
4 ½F 2 1:57.502 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
5 ½F 2 finished WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
0 ½F 2 no start GAWRYŁOW Klaudia ŁKS Juvenia Białystok 02-02-11 B-1
2 ½F 3 2:02.214 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 ½F 3 2:03.915 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
4 ½F 3 2:26.967 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
1 ¼F 1 1:48.612 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 ¼F 1 1:50.921 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
3 ¼F 1 1:52.381 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
4 ¼F 1 1:53.855 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
1 ¼F 2 1:50.529 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 ¼F 2 1:52.269 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
3 ¼F 2 1:52.322 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
4 ¼F 2 1:54.142 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
2 ¼F 3 1:51.179 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 ¼F 3 1:52.854 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
4 ¼F 3 1:54.833 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
5 ¼F 3 2:06.390 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
1 ¼F 4 1:50.438 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 ¼F 4 1:50.998 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 ¼F 4 1:52.317 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
4 ¼F 4 1:54.294 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
1 e 1 1:49.483 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 e 1 1:53.274 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
1 e 1 1:59.606 SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
2 e 1 1:54.003 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
2 e 1 1:59.694 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 e 1 1:49.791 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
3 e 1 1:54.408 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
3 e 1 2:06.346 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
4 e 1 1:50.122 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
4 e 1 1:57.358 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
4 e 1 2:17.289 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
5 e 1 1:50.231 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
5 e 1 1:58.174 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
5 e 1 2:19.959 WORONIEWSKA Maria UKS Juvenia Białystok 05-05-30 D-2
6 e 1 2:22.076 GAJDA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 01-02-14 B-2
6 e 1 2:25.198 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-1
6 e 1 finished PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03-05-19 C-2
1 e 2 1:55.645 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
1 e 2 1:58.264 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
1 e 2 2:01.147 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
2 e 2 1:56.986 WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
2 e 2 1:59.413 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 e 2 2:01.478 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 e 2 1:57.097 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
3 e 2 2:01.447 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
4 e 2 1:57.213 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
4 e 2 2:02.128 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
4 e 2 2:20.434 KLIMKIEWICZ Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-14 A-1
5 e 2 2:03.085 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
5 e 2 2:09.297 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-1
5 e 2 2:24.128 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
6 e 2 2:06.125 POLIŃSKA Weronika ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
6 e 2 2:10.138 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-1
7 e 2 finished BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 D-2
0 e 2 no start GRZĄDKOWSKA Monika GKS Stoczniowiec Gdańsk 92-02-07 S
2 e 3 1:52.182 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
3 e 3 1:55.009 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
3 e 3 1:59.379 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
4 e 3 2:01.527 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
4 e 3 2:01.733 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
5 e 3 2:03.434 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
5 e 3 2:08.932 MATOWICKA Oliwia UKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-1
6 e 3 2:10.819 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-1
1 e 3 finished SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
2 e 3 finished GAWRYŁOW Klaudia ŁKS Juvenia Białystok 02-02-11 B-1
3 e 3 finished KLIMKIEWICZ Malwina UKS Błyskawica Domaniewice 01-12-30 B-1
0 e 3 impeding WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
0 e 3 impeding TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
1 e 4 1:46.295 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
1 e 4 1:53.360 ZIELENKIEWICZ Natalia ŁKS Juvenia Białystok 04-07-02 D-2
1 e 4 1:58.684 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 e 4 1:46.421 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
2 e 4 2:02.029 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
3 e 4 1:56.062 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 e 4 2:05.877 SZEMBROWSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 03-05-01 C-2
4 e 4 1:52.579 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
4 e 4 1:56.872 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
5 e 4 1:54.000 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
5 e 4 1:56.942 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
6 e 4 1:57.184 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
7 e 4 2:19.186 DAKOWICZ Adrianna UKS Juvenia Białystok 05-03-08 D-2
4 e 4 advanced MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
6 e 4 finished GAJDA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-23 A-1
0 e 4 impeding SMALAK Julia ŁKS Juvenia Białystok 03-01-23 C-2
1 e 5 1:50.414 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 e 5 2:01.386 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
2 e 5 1:51.962 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
2 e 5 2:01.474 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 e 5 1:57.669 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 5 2:01.536 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
4 e 5 1:59.063 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
4 e 5 2:02.066 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
5 e 5 2:02.848 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
5 e 5 2:13.731 MILLER Julia UKS MOSiR Sanok 03-04-03 C-2
6 e 5 2:04.436 SAGANEK Kamila ŁKS Juvenia Białystok 05-01-30 D-2
6 e 5 finished DZIEDZIC Maria UKS Błyskawica Domaniewice 02-09-15 C-2
1 e 6 1:53.884 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 e 6 1:54.625 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
3 e 6 1:55.240 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
4 e 6 2:00.265 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
5 e 6 2:01.961 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
1000 m M
1 F 1 1:35.215 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 F 1 1:36.063 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 F 1 1:48.372 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
2 F 1 1:36.112 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 F 1 1:48.557 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 F 1 1:50.705 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
3 F 1 1:49.616 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
3 F 1 1:50.912 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
4 F 1 1:49.886 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
4 F 1 1:52.000 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
5 F 1 1:52.366 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
6 F 1 1:59.802 FLIGIEL Daniel UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-02 D-1
0 F 1 impeding KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
0 F 1 impeding ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
1 ½F 1 1:35.602 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 ½F 1 1:46.654 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 ½F 1 1:40.509 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 ½F 1 1:46.845 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 ½F 1 1:46.666 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
3 ½F 1 1:47.012 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
4 ½F 1 1:48.136 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
1 ½F 2 1:49.653 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
1 ½F 2 1:51.348 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 ½F 2 1:49.671 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ½F 2 1:51.404 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
3 ½F 2 1:49.686 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
4 ½F 2 1:50.773 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
3 ½F 2 finished NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
0 ½F 2 impeding SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
1 ¼F 1 1:56.636 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
2 ¼F 1 1:57.271 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
3 ¼F 1 1:59.400 BOGDANOWICZ Jan ŁKS Juvenia Białystok 01-04-12 B-2
4 ¼F 1 1:59.937 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
1 ¼F 2 1:42.668 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
2 ¼F 2 1:42.879 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
3 ¼F 2 1:45.534 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-1
4 ¼F 2 1:47.079 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
1 ¼F 3 1:47.544 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 ¼F 3 1:47.766 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 ¼F 3 1:52.059 DRUMSKI Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 99-11-10 A-1
4 ¼F 3 1:52.247 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
1 ¼F 4 1:56.336 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ¼F 4 1:56.461 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
3 ¼F 4 1:58.193 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
4 ¼F 4 1:59.472 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
5 ¼F 4 2:01.137 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
1 e 1 1:47.363 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
1 e 1 1:49.764 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
1 e 1 1:52.314 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
2 e 1 1:47.816 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
2 e 1 1:50.693 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
2 e 1 1:53.119 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
3 e 1 1:50.372 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
3 e 1 1:51.059 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
3 e 1 1:55.501 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
4 e 1 1:55.867 BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
4 e 1 2:06.630 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
4 e 1 2:12.638 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
5 e 1 2:03.032 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
5 e 1 2:25.263 WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 C-1
6 e 1 2:16.636 HAMANOWICZ Bartosz UKS Szóstka Białystok 05-12-08 D-1
7 e 1 2:39.602 POGORZELSKI Jakub UKS Juvenia Białystok 05-07-18 D-1
5 e 1 finished BRYSZEWSKI Michał UKS Błyskawica Domaniewice 00-10-20 B-2
0 e 1 impeding POPŁAWSKI Dawid ŁKS Juvenia Białystok 03-04-17 C-2
1 e 2 1:45.754 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 e 2 1:54.703 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
1 e 2 1:55.315 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 e 2 1:51.569 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
2 e 2 1:55.413 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 e 2 1:55.647 FLIGIEL Daniel UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-02 D-1
3 e 2 1:52.217 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
3 e 2 1:56.042 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
3 e 2 1:59.181 DRUMSKI Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 99-11-10 A-1
4 e 2 1:52.739 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
4 e 2 1:56.284 KARWOWSKI Kornel UKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-1
4 e 2 2:07.877 BAGNOWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 00-11-22 B-2
5 e 2 1:57.264 JAMIOŁKOWSKI Adam ŁKS Juvenia Białystok 04-07-11 D-2
5 e 2 2:02.219 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
6 e 2 2:20.485 WOŁEK Adam UKS Błyskawica Domaniewice 04-03-31 C-1
7 e 2 2:11.975 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
1 e 3 1:50.901 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
1 e 3 1:53.615 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
1 e 3 1:59.031 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
2 e 3 1:51.533 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
2 e 3 1:53.799 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 3 1:59.259 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
3 e 3 1:51.621 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
3 e 3 1:53.975 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
3 e 3 2:01.092 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
4 e 3 1:55.289 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
4 e 3 2:10.297 MIKUCKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 99-02-24 A-2
5 e 3 1:57.392 JABŁOŃSKI Wiktor ŁKS Juvenia Białystok 04-02-06 C-1
5 e 3 2:04.626 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
6 e 3 2:15.939 PAJĄK Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 04-05-06 C-1
7 e 3 2:14.248 JAKUBOWSKI Kamil UKS Juvenia Białystok 05-05-16 D-2
1 e 4 1:45.160 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
1 e 4 1:55.040 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
2 e 4 1:49.410 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-1
3 e 4 1:54.016 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
3 e 4 2:03.051 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
4 e 4 2:03.542 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
4 e 4 2:09.463 KMIEĆ Sebastian UKS Błyskawica Domaniewice 00-06-20 A-1
5 e 4 2:07.597 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-1
6 e 4 2:07.714 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
5 e 4 finished SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-1
1 e 5 1:50.359 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
2 e 5 1:51.098 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
4 e 5 2:02.977 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
3 e 5 advanced WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
1 e 6 1:50.571 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
2 e 6 1:52.956 BOGDANOWICZ Jan ŁKS Juvenia Białystok 01-04-12 B-2
3 e 6 1:53.005 SZWATRO Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-05-13 B-1
4 e 6 2:03.380 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
5 e 6 2:09.150 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
1500 m K
1 F 1 2:55.205 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 F 1 3:02.532 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 F 1 2:55.430 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
3 F 1 2:55.703 WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
3 F 1 3:03.460 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
4 F 1 2:56.041 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
4 F 1 3:04.707 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
5 F 1 2:56.138 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
5 F 1 3:04.935 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
6 F 1 2:56.816 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
6 F 1 3:06.120 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
1 ½F 1 3:20.749 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 ½F 1 3:03.358 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
2 ½F 1 3:21.041 WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
3 ½F 1 3:06.574 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 ½F 1 3:21.184 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
4 ½F 1 3:06.665 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
4 ½F 1 3:21.231 SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
5 ½F 1 3:23.148 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
6 ½F 1 3:27.132 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
0 ½F 1 impeding MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
1 ½F 2 2:54.076 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
1 ½F 2 3:07.967 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
2 ½F 2 2:54.094 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
2 ½F 2 3:08.493 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
3 ½F 2 2:54.573 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
3 ½F 2 3:09.452 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
4 ½F 2 2:57.045 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
4 ½F 2 3:09.456 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
5 ½F 2 3:14.166 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
6 ½F 2 3:14.329 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
1 ½F 3 2:58.900 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
2 ½F 3 3:00.791 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
3 ½F 3 3:00.923 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
4 ½F 3 3:02.115 SMALAK Julia ŁKS Juvenia Białystok 03-01-23 C-2
5 ½F 3 3:02.329 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
6 ½F 3 3:04.737 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
1 e 1 3:11.299 SAPIEŻYŃSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 02-10-19 C-2
1 e 1 3:13.220 WITULSKA Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 99-07-01 A-1
2 e 1 3:13.975 LISOWSKA Julia ŁKS Juvenia Białystok 02-03-22 B-1
3 e 1 3:15.319 ŻEMIEROWSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 03-07-31 C-1
3 e 1 3:18.684 RUMAK Zuzanna KS Orzeł Elbląg 01-07-28 B-1
4 e 1 3:16.023 MIERONOWICZ Aleksandra UKS Short Track MOSiR Giżycko 03-09-22 C-1
4 e 1 3:48.277 KLIMKIEWICZ Dominika UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-14 A-1
5 e 1 3:16.156 MATUŁA Jagoda UKS MOSiR Sanok 02-09-27 C-2
6 e 1 3:16.741 SZEMBROWSKA Wiktoria ŁKS Juvenia Białystok 03-05-01 C-2
7 e 1 3:19.725 SZUMSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 04-06-07 C-1
1 e 2 2:55.708 SOKOŁOWSKA Hanna ŁKS Juvenia Białystok 03-06-03 C-2
1 e 2 2:57.588 MIŁKOWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 99-06-06 A-2
2 e 2 2:57.525 KRUTYSZA Julia GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-06-01 C-1
2 e 2 2:58.447 SUROWIEC Marika KS Orzeł Elbląg 98-01-22 M-1
3 e 2 2:58.553 ZYCH Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-02-18 C-1
3 e 2 3:00.910 DOBOSZ Maria UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 03-07-30 C-1
4 e 2 3:02.222 MAZUR Emma UKS MOSiR Sanok 04-03-10 C-1
4 e 2 3:11.283 DRUMSKA Marta ŁKS Juvenia Białystok 02-04-07 B-1
5 e 2 3:03.734 DĄBROWSKA Maja ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
5 e 2 3:14.868 DOBREŃKO Wiktoria WMKS Olsztyn 01-08-05 B-1
6 e 2 3:13.024 RADZISZEWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-12-02 C-2
7 e 2 3:14.889 POLIŃSKA Weronika ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
6 e 2 finished KLIMKIEWICZ Malwina UKS Błyskawica Domaniewice 01-12-30 B-1
1 e 3 3:07.771 KRUPIŃSKA Zuzanna ŁKS Juvenia Białystok 04-04-21 C-1
1 e 3 3:35.586 MAZUR Nikola ŁKS Juvenia Białystok 95-11-05 M-3
2 e 3 3:08.409 MICHALSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-11 C-1
3 e 3 3:10.455 SMALAK Julia ŁKS Juvenia Białystok 03-01-23 C-2
3 e 3 3:37.165 WILGA Magdalena AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-06-03 A-1
4 e 3 3:11.767 ZALEWSKA Dominika ŁKS Juvenia Białystok 04-01-19 C-1
4 e 3 3:37.236 HENKIEL Patrycja WMKS Olsztyn 01-03-26 B-2
5 e 3 3:12.526 SUTUŁA Paulina GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-03-17 C-2
5 e 3 4:06.363 GAWRYŁOW Klaudia ŁKS Juvenia Białystok 02-02-11 B-1
6 e 3 4:04.861 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 03-05-19 C-2
6 e 3 4:15.198 GAJDA Agata UKS Błyskawica Domaniewice 00-02-23 A-1
1 e 4 2:57.464 TOPOLSKA Gabriela ŁKS Juvenia Białystok 01-03-15 B-2
1 e 4 3:16.848 TYLMAN Kamila ŁKS Juvenia Białystok 03-10-30 C-1
2 e 4 3:17.279 BRZESKA Milena ŁKS Juvenia Białystok 03-05-19 C-2
3 e 4 2:58.255 TKACZUK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-05-21 B-1
3 e 4 3:17.318 MAJEWSKA Ada ŁKS Juvenia Białystok 04-04-17 C-1
4 e 4 3:02.553 KONDRAK Joanna ŁKS Juvenia Białystok 01-09-08 B-1
4 e 4 3:18.418 KAPALSKA Emilia UKS MOSiR Sanok 02-12-10 C-2
5 e 4 3:07.649 STANKIEWICZ Kamila KS Orzeł Elbląg 99-10-18 A-1
5 e 4 3:36.291 GIERCZAK Klaudia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 04-06-01 C-1
6 e 4 finished DZIEDZIC Maria UKS Błyskawica Domaniewice 02-09-15 C-2
6 e 4 finished GAJDA Maja UKS Błyskawica Domaniewice 01-02-14 B-2
2 e 5 3:11.030 ŚLIŻEWSKA Sara ŁKS Juvenia Białystok 03-04-05 C-2
3 e 5 3:12.144 JASZTAL Alicja UKS Orlica Duszniki Zdrój 04-04-14 C-1
4 e 5 3:14.646 SZPUDA Maja ŁKS Juvenia Białystok 03-11-09 C-1
5 e 5 3:16.218 CZABAN Aleksandra ŁKS Juvenia Białystok 03-07-10 C-1
6 e 5 3:22.168 DUNST Wiktoria GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-04-21 C-2
7 e 5 3:42.871 MILLER Julia UKS MOSiR Sanok 03-04-03 C-2
1500 m M
1 F 1 2:47.007 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
1 F 1 2:48.349 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
2 F 1 2:48.563 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 F 1 2:49.587 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
3 F 1 2:48.995 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
3 F 1 2:51.425 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
4 F 1 2:49.808 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
4 F 1 2:56.841 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
5 F 1 2:52.676 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
6 F 1 2:56.735 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
6 F 1 3:00.794 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
7 F 1 3:09.585 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
1 ½F 1 2:48.134 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
1 ½F 1 2:52.894 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 ½F 1 2:53.286 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
3 ½F 1 2:51.129 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
3 ½F 1 2:54.599 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
4 ½F 1 2:52.744 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
4 ½F 1 2:55.975 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
5 ½F 1 2:59.462 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
6 ½F 1 2:59.703 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
5 ½F 1 advanced GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
6 ½F 1 finished SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
1 ½F 2 2:28.435 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
1 ½F 2 2:50.117 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
2 ½F 2 2:28.827 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
2 ½F 2 2:52.363 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
3 ½F 2 2:32.141 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
3 ½F 2 2:56.170 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
4 ½F 2 2:34.477 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
4 ½F 2 2:57.306 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
5 ½F 2 3:00.358 POPŁAWSKI Dawid ŁKS Juvenia Białystok 03-04-17 C-2
5 ½F 2 3:02.954 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
6 ½F 2 3:06.633 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
0 ½F 2 impeding KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
1 e 1 2:50.929 GISZKA Krystian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 00-08-15 B-2
1 e 1 2:55.545 SULIMA Jakub ŁKS Juvenia Białystok 04-03-17 C-1
2 e 1 2:50.959 KUCZYŃSKI Łukasz ŁKS Juvenia Białystok 99-06-23 A-2
2 e 1 2:56.787 ZGRZYWA Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk 03-05-26 C-2
3 e 1 2:53.916 DĄBROWSKI Robert ŁKS Juvenia Białystok 01-02-14 B-2
3 e 1 2:56.930 GŁOWACKI Kacper ŁKS Juvenia Białystok 04-02-21 C-1
4 e 1 2:54.716 DRUMSKI Krzysztof ŁKS Juvenia Białystok 99-11-10 A-1
4 e 1 2:56.957 NAZARUK Tomasz ŁKS Juvenia Białystok 03-05-28 C-2
5 e 1 2:54.893 PAWŁOWSKI Michał UKS MOSiR Sanok 02-03-23 B-1
5 e 1 3:19.994 WIŚNIEWSKI Karol KS Orzeł Elbląg 04-04-05 C-1
6 e 1 2:55.206 BOGDANOWICZ Jan ŁKS Juvenia Białystok 01-04-12 B-2
7 e 1 3:13.137 PAWEŁKOWICZ Artur UKS Błyskawica Domaniewice 98-08-05 A-2
6 e 1 finished WINIARSKI Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 03-10-10 C-1
1 e 2 2:43.002 WILCZYK Szymon ŁKS Juvenia Białystok 94-06-13 S
1 e 2 3:08.328 BIELECKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 02-11-22 C-2
2 e 2 2:43.343 HYDZIK Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 97-05-19 M-2
2 e 2 3:09.335 EKSTOWICZ Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-03-05 C-1
3 e 2 2:44.541 KORECKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 96-09-20 M-2
3 e 2 3:10.593 HYJEK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 03-07-09 C-1
4 e 2 2:45.058 KŁUJSZO Ignacy ŁKS Juvenia Białystok 02-04-09 B-1
4 e 2 3:15.712 FILIANOWICZ Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-24 C-1
5 e 2 2:52.544 WANAGO Karol ŁKS Juvenia Białystok 95-01-29 M-4
5 e 2 3:15.906 JABŁOŃSKI Wiktor ŁKS Juvenia Białystok 04-02-06 C-1
6 e 2 3:10.660 BAGNOWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 00-11-22 B-2
6 e 2 3:32.623 JANASZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 02-12-21 C-2
1 e 3 2:38.422 ADAMSKI Paweł ŁKS Juvenia Białystok 99-04-21 A-2
1 e 3 3:00.285 SIEKIERKO Adrian ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
2 e 3 2:38.736 MIKOŁAJUK Mateusz ŁKS Juvenia Białystok 02-04-02 B-1
3 e 3 2:40.861 ŚLĄSKI Piotr UKS Short Track MOSiR Giżycko 99-12-03 A-1
3 e 3 3:04.447 SMALAK Michał ŁKS Juvenia Białystok 04-02-16 C-1
4 e 3 2:56.264 WERPACHOWSKI Krystian ŁKS Juvenia Białystok 01-05-23 B-2
4 e 3 3:23.038 CABAN Jakub ŁKS Juvenia Białystok 03-01-19 C-2
5 e 3 2:56.923 GRABOWICZ Kacper UKS Błyskawica Domaniewice 01-05-04 B-2
5 e 3 3:43.351 PAJĄK Bartosz UKS Błyskawica Domaniewice 04-05-06 C-1
6 e 3 3:44.504 WOŁEK Adam UKS Błyskawica Domaniewice 04-03-31 C-1
6 e 3 finished BRYSZEWSKI Michał UKS Błyskawica Domaniewice 00-10-20 B-2
1 e 4 2:52.128 NIEWIŃSKI Michał ŁKS Juvenia Białystok 03-07-12 C-1
1 e 4 3:02.748 KRZEMIŃSKI Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 02-08-30 C-2
2 e 4 2:54.099 BOROWIECKI Jędrzej KS Orzeł Elbląg 02-08-18 C-2
2 e 4 3:04.253 NIEŚCIER Karol ŁKS Juvenia Białystok 96-10-22 M-2
3 e 4 2:54.424 POPŁAWSKI Dawid ŁKS Juvenia Białystok 03-04-17 C-2
3 e 4 3:06.366 WASILEWSKI Jakub ŁKS Juvenia Białystok 01-10-06 B-1
4 e 4 3:02.268 DĄBROWSKI Filip ŁKS Juvenia Białystok 04-02-12 C-1
4 e 4 3:16.858 MIKUCKI Kornel ŁKS Juvenia Białystok 99-02-24 A-2
5 e 4 3:17.087 SZKIL Piotr ŁKS Juvenia Białystok 02-06-28 B-1
6 e 4 3:20.531 REINDL Krzysztof KS Orzeł Elbląg 02-05-06 B-1
6 e 4 3:23.264 MROCZKOWSKI Wiktor UKS Błyskawica Domaniewice 03-03-03 C-2
7 e 4 3:32.959 KMIEĆ Sebastian UKS Błyskawica Domaniewice 00-06-20 A-1
777 m K
3 F 1 1:25.342 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
3 F 1 1:25.342 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
4 F 1 1:28.830 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
4 F 1 1:28.830 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
2 ½F 1 1:27.771 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
2 ½F 1 1:27.771 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ½F 1 1:28.158 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 ½F 1 1:28.158 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
4 ½F 1 1:28.241 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
4 ½F 1 1:28.241 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
2 ½F 2 1:27.728 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 ½F 2 1:27.728 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
3 ½F 2 1:29.638 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ½F 2 1:29.638 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
4 ½F 2 1:57.163 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
4 ½F 2 1:57.163 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
2 ¼F 1 1:27.558 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
2 ¼F 1 1:27.558 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 ¼F 1 1:27.658 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 ¼F 1 1:27.658 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
4 ¼F 1 1:31.316 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
4 ¼F 1 1:31.316 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
2 ¼F 2 1:28.905 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
2 ¼F 2 1:28.905 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 ¼F 2 1:29.338 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
3 ¼F 2 1:29.338 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
4 ¼F 2 1:33.910 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
4 ¼F 2 1:33.910 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
1 ¼F 3 1:27.740 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
1 ¼F 3 1:27.740 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 ¼F 3 1:28.055 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
2 ¼F 3 1:28.055 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
3 ¼F 3 1:28.369 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
3 ¼F 3 1:28.369 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
4 ¼F 3 1:30.092 WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
4 ¼F 3 1:30.092 WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
1 ¼F 4 1:28.268 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
1 ¼F 4 1:28.268 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
2 ¼F 4 1:28.385 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
2 ¼F 4 1:28.385 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
3 ¼F 4 1:28.634 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
3 ¼F 4 1:28.634 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
4 ¼F 4 1:28.943 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
4 ¼F 4 1:28.943 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
2 e 1 1:30.179 GRUDYSZ Malwina UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-10-21 D-1
3 e 1 1:31.939 ORCIUCH Magdalena ŁKS Juvenia Białystok 05-12-24 D-1
4 e 1 1:42.001 MATOWICKA Oliwia UKS Juvenia Białystok 06-06-05 D-1
1 e 2 1:31.505 JAŻDŻYŃSKA Ada KS Orzeł Elbląg 05-07-21 D-1
2 e 2 1:32.611 BOGDANOWICZ Agnieszka UKS Juvenia Białystok 05-02-04 D-2
3 e 2 1:43.561 PARCZEWSKA Karolina ŁKS Juvenia Białystok 04-10-05 D-2
4 e 2 1:47.697 SYMONOWICZ Nela UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-03-07 D-1
5 e 2 1:57.833 ZACHOWICZ Aleksandra UKS Szóstka Białystok 06-04-15 D-1
1 e 3 1:28.746 CHILIMONIUK Kinga ŁKS Juvenia Białystok 04-10-29 D-2
2 e 3 1:29.371 CARBONE Adrianna UKS MOSiR Sanok 04-12-07 D-2
3 e 3 1:29.758 WOJNAR Kinga UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-29 D-2
4 e 3 1:40.684 GRYGORUK Magda UKS Juvenia Białystok 06-04-12 D-1
0 e 3 impeding SZELER Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 05-07-12 D-1
1 e 4 1:28.547 REINDL Katarzyna KS Orzeł Elbląg 04-11-28 D-2
2 e 4 1:28.820 SUHAK Karolina UKS Szóstka Białystok 05-07-21 D-1
3 e 4 1:47.880 ALBAŃSKA Liliana UKS MOS Opole 05-10-08 D-1
4 e 4 2:06.375 WORONIEWSKA Maria UKS Juvenia Białystok 05-05-30 D-2
5 e 4 2:38.532 BANACH Urszula WMKS Olsztyn 05-02-22 D-2
2 e 5 1:29.181 MACIEJEWSKA Ewelina ŁKS Juvenia Białystok 05-03-15 D-2
3 e 5 1:29.310 KUCHTA Martyna UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-02-15 D-2
4 e 5 1:42.574 GOSK Olga UKS Szóstka Białystok 05-12-10 D-1
5 e 5 1:45.034 ŁOKIĆ Pola UKS Juvenia Białystok 06-05-30 D-1
1 e 6 1:29.982 SIENKIEWICZ Sandra UKS MOSiR Sanok 04-07-14 D-2
2 e 6 1:32.648 BOBIER Oliwia ŁKS Juvenia Białystok 05-10-04 D-1
3 e 6 1:33.099 ORZEPOWSKA Hanna UKS Szóstka Białystok 05-11-23 D-1
4 e 6 1:33.767 MACIEJEWSKA Gabriela UKS Juvenia Białystok 05-02-02 D-2
5 e 6 1:39.714 DAKOWICZ Adrianna UKS Juvenia Białystok 05-03-08 D-2
6 e 6 1:39.872 OZIEMKIEWICZ Magdalena KS Orzeł Elbląg 06-01-10 D-1
777 m M
1 F 1 1:22.702 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 F 1 1:23.339 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 F 1 1:25.300 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
4 F 1 2:03.109 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
1 ½F 1 1:24.468 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 ½F 1 1:25.074 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
3 ½F 1 1:25.868 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
4 ½F 1 1:45.998 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
1 ½F 2 1:24.552 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 ½F 2 1:24.977 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
3 ½F 2 1:27.732 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
4 ½F 2 1:30.205 FLIGIEL Daniel UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-02 D-1
1 e 1 1:26.009 KRAWCZYKOWICZ Bartosz UKS Juvenia Białystok 05-09-14 D-1
2 e 1 1:29.729 FLIGIEL Daniel UKS Short Track MOSiR Giżycko 06-05-02 D-1
3 e 1 1:31.369 JAMIOŁKOWSKI Adam ŁKS Juvenia Białystok 04-07-11 D-2
4 e 1 1:35.276 SAPIEŻYŃSKI Bartłomiej UKS Juvenia Białystok 06-01-19 D-1
1 e 2 1:26.119 GRODZKI Wojciech UKS Juvenia Białystok 05-12-03 D-1
2 e 2 1:28.228 FLIGIEL Jakub UKS Short Track MOSiR Giżycko 04-09-29 D-2
4 e 2 1:40.393 DĄBROWSKI Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 04-08-06 D-2
5 e 2 finished BAŁĘCZNY Mariusz UKS Orlica Duszniki Zdrój 05-05-07 D-2
1 e 3 1:26.546 RADZIEJOWSKI Andrzej ŁKS Juvenia Białystok 05-10-15 D-1
2 e 3 1:29.907 KUROWSKI Oskar UKS Szóstka Białystok 05-07-13 D-1
3 e 3 1:30.056 KARWOWSKI Kornel UKS Juvenia Białystok 05-08-13 D-1
4 e 3 1:42.039 JAKUBOWSKI Kamil UKS Juvenia Białystok 05-05-16 D-2
5 e 3 1:45.271 GIERCZAK Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 06-01-07 D-1
1 e 4 1:25.375 MUCHLADO Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk 04-07-30 D-2
2 e 4 1:26.980 WASZKIEWICZ Karol ŁKS Juvenia Białystok 05-07-26 D-1
3 e 4 1:30.262 BUCZKO Jakub UKS Juvenia Białystok 05-01-08 D-2
4 e 4 1:31.771 SAKOWICZ Aleksander UKS Short Track MOSiR Giżycko 05-01-30 D-2
5 e 4 1:31.907 HAMANOWICZ Bartosz UKS Szóstka Białystok 05-12-08 D-1
0 e 4 no start POGORZELSKI Jakub UKS Juvenia Białystok 05-07-18 D-1
111 m K
1 F 1 16.222 DOMEL Natalia UKS Orlica Duszniki Zdrój 08-10-27 F-2
2 F 1 17.495 PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój 09-08-18 F-1
3 F 1 17.607 ROCKA Maja UKS MOSiR Sanok 09-02-14 F-2
5 F 1 18.790 JABŁOŃSKA Aleksandra UKS Orlica Duszniki Zdrój 10-03-14 F-1
111 m M
2 F 1 17.090 PIĄTEK Łukasz UKS Short Track MOSiR Giżycko 08-09-26 F-2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.41377282142639 sekund