PAWŁOWSKA Julia
2000-04-13
UKS Gimpel Nowy Targ
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BARCZYK Kamila
1999-07-17
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRZĘK Paulina
1999-03-02
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DOROSZKO Dorota
2001-12-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GAJ Paulina
1993-01-29
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GUL Regina
2003-06-03
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
HAZIK Karolina
2002-02-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
JURKIEWICZ Aniela
2000-11-30
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KAPUSTKA Anna
2002-02-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KAREWICZ Katarzyna
1973-04-19
RKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KONDERAK Martyna
2001-09-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KOWALIK Emilia
2001-05-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KOWALSKA Julia
2001-06-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KUSIAK Julia
2001-09-20
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KWAŚNEWSKA Nina
1989-09-17
niest. Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LIPKOWSKA Klaudia
2001-03-04
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ŁUKASZ Maria
2000-02-13
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MALAWSKA Patrycja
1997-08-23
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PAWŁOWSKA Joanna
2002-08-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PIETRZAK Weronika
2001-06-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
RYPEL Joanna
1999-04-12
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SŁOTA Weronika
1999-11-16
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SPROCH Julia
1999-12-25
UKS Gimpel Nowy Targ
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SYDORCHUK Anna
2002-03-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
WITASZCZYK Paulina
2000-05-30
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ZAJĄC Barbara
2006-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ZAJĄC Justyna
2000-05-04
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZIÓŁKOWSKA Weronika
2000-06-17
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŻYLSKA Joanna
2000-04-25
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik