PIECHOWIAK Jakub
2005-01-23
UKB Szubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁDYGA Miłosz
2004-10-06
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BŁASZCZYK Norbert
2004-01-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁĘDOWSKI Marek
2003-08-28
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BORECKI Antoni
2005-10-11
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRZEZIŃSKI Paweł
2005-04-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUJALSKI Marcel
2005-07-05
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CAŁA Krzysztof
2005-10-26
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CICHOWICZ Kamil
2005-03-24
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CICHOWLAS Jakub
2005-06-07
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CICHOWLAS Karol
2006-01-01
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni
2004-07-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZMARA Wiktor
2006-04-12
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
E A
2005-01-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GOMUŁKA Ksawery
2005-05-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GUZEK Miłosz
2005-01-05
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
HAJNCE Kornel
2004-07-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HOJAN Jakub
2003-09-19
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JANKOWSKI Remigiusz
2005-06-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JASZEWSKI Kacper
2005-04-04
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JEZIORNY Hubert
2005-10-22
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JEŹDZIKOWSKI Remigiusz
2005-06-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KANIEWSKI Maksymilian
2006-08-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KMIEĆ Jędrzej
2005-12-20
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOŃCZAL Dawid
2006-01-30
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOWALCZEWSKI Bartosz
2005-07-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOWALKOWSKI Oskar
2005-07-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRZYWDZIŃSKI Dominik
2003-11-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KULPIŃSKI Wiktor
2004-03-12
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KURZEJA Mateusz
2005-02-05
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LEWANDOWSKI Paweł
2005-11-13
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LOSY Michał
2005-07-26
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MAJCHRZAK Krystian
2003-04-16
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MAJKA Tymoteusz
2003-10-26
UKS Duo-Set Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MALENDOWICZ Filip
2003-09-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MAZUR Joachim
2005-07-17
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MOSZCZYŃSKI Wiktor
2003-01-31
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
NIEWIADOMSKI Norbert
2003-01-02
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PACZKOWSKI Kornel
2004-03-25
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PALCZEWSKI Oliwier
2005-01-01
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PALIŃSKI Michał
2007-06-21
CSiR Susz
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PIETRZAK Michał
2005-02-10
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PIWOŃSKI Mikołaj
2004-08-17
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
POLASZEWSKI Konrad
2006-08-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RUTKOWSKI Marcin
2006-09-13
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SIEKIERSKI Radosław
2006-11-03
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SIEMIENIEC Olaf
2002-06-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SKOWYRA Dawid
2002-01-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SPRENGER Denis
2003-02-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
STOSIK Maciej
2004-08-03
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
STRZELECKI Dawid
2002-06-01
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SZCZEŚNIAK Wiktor
2003-08-27
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZURKIEWICZ Kacper
2004-10-26
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZWARNOWSKI Tadeusz
2003-10-10
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SZYMAŃSKI Wojciech
2007-07-19
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
SZYMCZAK Maciej
2005-06-02
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz
2002-09-06
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
TOBOLSKI Konrad
2005-04-06
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
TOMASZEWSKI Oskar
2005-11-26
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
UŁANOWSKI Lucjan
2003-10-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WALKIEWICZ Cyprian
2006-07-28
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WANIAK Dominik
2004-02-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WEGNER Karol
2004-02-24
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WĘGIERSKI Jakub
2005-08-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WINKOWSKI Michał
2004-09-07
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
2005-02-17
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZASADA Wiktor
2006-04-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik