WRONA Martyna
2005-03-20
KS Sprint Bielsko-Biała
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BRZÓZKA Katarzyna
2005-01-09
STS Skarżysko-Kamienna
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CZUŻ Alicja
2003-08-19
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZYŻ Zuzanna
2006-01-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
GŁˇBEK Sabina
2004-08-20
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
GOŁUŃSKA Oliwia
2005-01-01
OLA Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GÓRSKA Dominika
2003-09-23
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
HELBRECHT Emilia
2004-04-13
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
KLIMCZAK Maja
2005-09-25
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
KŁODA Aleksandra
2005-03-17
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KORZONEK Martyna
2005-08-26
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KU¬MIŃSKA Justyna
2004-05-24
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
LAJTNER Michelle
2004-09-29
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MADUZIA Karolina
2004-07-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MYRCIK Martyna
2001-09-18
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
PIETRYGA Aleksandra
2004-05-14
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
RODAK Weronika
2004-02-29
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
ROSTEK Julia
2004-09-27
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SIUDA Nikola
2004-10-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SKITEK Kinga
2004-07-19
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SŁOMSKA Magdalena
2006-03-03
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SZOSKA Anna
2005-10-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SZWELENGREBER Anna
2004-08-04
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
¦WISTUN Nina
2005-02-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
THAMM Milena
2005-04-04
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
UMIŃSKA Natalia
2004-06-15
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WELET Maria
2005-10-10
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
YOUSSEF Hanna
2006-06-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik