GAJEK Szymon
2001-08-03
MKS Tomaszów Mazowiecki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTYNIAK Janusz
2003-10-20
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJOR Mateusz
2000-01-24
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARYŚ Benedykt
1997-02-01
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAUER Dominik
2004-02-26
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEŚKA Dominik
2001-06-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIALIC Tomasz
2000-12-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERNACKI Wiktor
2001-02-06
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIŃKOWSKI Jakub
2003-01-21
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOROŃ Aleksy
2000-06-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CEDRO Kacper
2004-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CETLICER Filip
2001-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHROSTA Filip
2002-02-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHWAŁA Bartosz
2001-11-07
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CICHOŃSKI Bartłomiej
1999-02-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CUBER Bartosz
2001-01-13
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZAK Jakub
2001-05-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CZARNOCKI Damian
2000-06-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DARMACH Krystian
2002-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DĄBROWSKI Patryk
2000-10-01
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DOBROWOLSKI Bartłomiej
2002-06-26
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DONACKI Adam
2002-02-21
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DRECHSLER Paweł
1989-01-22
WNS Szkoła Gortata Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DRÓŻDŻ Marcin
2002-01-05
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DRWALEWSKI Oskar
2002-06-07
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DUDEK Ignacy
2002-12-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DUDKIEWICZ Kacper
2000-02-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DUDKIEWICZ Rafał
2004-04-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DULA Tomasz
1989-09-04
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DŻAMAN Borys
1996-09-17
OSOT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ERM Adrian
2002-03-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FLORCZAK Jakub
2002-11-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FORGHEIM Mateusz
2001-01-18
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FORTUŃSKI Jan
2003-04-24
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GAJEWSKI Karol
1999-08-31
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GAŁACH Nikodem
2005-10-02
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GLINKOWSKI Wiktor
2005-02-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOLIS Łukasz
2002-08-01
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GOŹDZIK Bartłomiej
2000-05-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRABARCZYK Przemysław
2002-10-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRABSKI Jakub
2004-03-22
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRACZYK Maciej
2001-06-11
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRACZYK Oskar
2003-01-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GRDEŃ Mateusz
2004-01-12
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GRZEGORZEK Jakub
2002-03-05
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRZEGORZEWSKI Adam
2000-10-27
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
IGNACZAK Maksymilian
2002-06-16
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JACEWICZ Błażej
1999-09-25
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAROSIŃSKI Adrian
1999-02-16
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JASTRZĘBSKI Dawid
2002-01-13
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAŚKIEWICZ Adam
2002-03-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JEDYNAK Kacper
2004-10-08
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JERCHA Michał
2004-03-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KACZMARCZYK Kacper
2002-07-18
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KACZOR Karol
2001-03-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KAKAKIS Nikodem
2000-07-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KAMIŃSKI Jakub
2003-11-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KAMIŃSKI Maciej
2001-03-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KANIK Jakub
2002-05-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KARABAN Jakub
2000-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAZIMIERSKI Kacper
2001-01-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAŻMIERCZAK Krystian
2003-01-08
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KĘDZIA Krzysztof
2000-11-14
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KŁOSIŃSKI Szymon
2001-06-19
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOPACZ Aleksander
2000-08-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOPEĆ Adrian
2002-11-07
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOPEĆ Mateusz
2002-08-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KORCZ Bartosz
2000-09-29
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KORDASIEWICZ Filip
2002-07-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KORONA Patryk
2000-01-01
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOSTRZEWSKI Bogdan
1999-12-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOWALCZYK Dawid
2000-04-22
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOWALSKI Bartosz
2001-03-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOWALSKI Damian
2001-01-24
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOWALSKI Jakub
2002-02-25
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOZAK Gracjan
2001-11-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOZICZYŃSKI Karol
2001-06-24
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KRÓLIKOWSKI Kacper
2002-05-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KRUPKA Piotr
2002-02-03
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KRYSIAK Iwo
2003-09-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KRYSZTOFIAK Jakub
2004-09-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRZEMIŃSKI Dawid
2000-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRZYSTANEK Mateusz
2002-02-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KUCHARCZYK Filip
2004-03-08
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUCZAJ Kamil
2002-10-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KUPIS Tobiasz
1998-04-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KURUC Jakub
2003-06-14
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUŚ Emanuel
2000-01-31
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LADA Marcin
2001-05-29
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LEWOSZEWSKI Jakub
2000-02-07
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
ŁOPATA Krzysztof
2001-06-03
GKS Cartusia Kartuzy
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
ŁUCKI Oskar
2002-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
ŁUCZYŃSKI Dominik
2002-10-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ŁUKOMSKI Adam
2001-09-06
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MACIASZCZYK Jakub
2001-04-21
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MARCINIAK Wiktor
2000-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MARCZEWSKI Jan
1999-08-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MATUSIAK Szymon
2005-03-29
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MAZERANT ŻURAWSKI Łukasz
2005-09-01
UKS Varsovia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MICHNIACKI Krystian
2001-07-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MICHNOWSKI Marcel
2001-12-08
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
MIKOŁAJCZYK Adrian
1999-03-04
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MIKOŁAJCZYK Antoni
2003-07-19
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MIKOŁAJCZYK Piotr
2001-03-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MIKULSKI Krystian
2000-08-04
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MILCZAREK Mateusz
2000-04-03
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MINECKI Dawid
2001-08-29
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MORAWSKI Kacper
2002-03-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MORDAKA Mateusz
2001-10-02
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MUCHLADA Patryk
1999-11-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MURIAS Mateusz
2002-01-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
NAWOCKI Paweł
2001-03-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
NAWOCKI Piotr
1970-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
NIEDZIELA Jakub
2002-06-28
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
NOWAK Bartłomiej
2002-12-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
NOWAK Igor
2001-02-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
NOWAK Kacper
2001-07-13
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
NOWAKOWSKI Dominik
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
NOWAKOWSKI Filip
2001-05-12
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
NOWAKOWSKI Jakub
2003-07-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
NOWAKOWSKI Krystian
2002-04-06
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
NOWICKI Patryk
2002-07-07
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
O A
1999-01-01
UKS Dziesiątka Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
OLSZAŃSKI Adam
2002-02-06
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
PACHOLSKI Jakub
2000-02-14
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
PALARCZYK Maksymilian
2003-05-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
PAWEŁCZYK Maciej
2001-02-15
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
PIECZUŁAJTIS Patryk
2001-06-14
UKS Jedynka Bartoszyce
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PIETRZAK Bartosz
2003-06-12
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PILARCZYK Adam
2001-03-26
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PLUTA Konrad
2000-02-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PŁAZA Bartosz
2000-03-29
RLMKS Orlęta Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
POCENTEK Radosław
2001-08-21
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PODSIADŁY Adam
2000-04-07
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PODSIEDLIK Mateusz
2002-02-08
LZS Sigma OSIR Staszów
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PRZYGODZKI Bartłomiej
2003-01-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
RADOMSKI Dawid
2002-04-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
RAKOCZY Kamil
2001-06-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
REGIEL Igor
2004-04-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ROBAKOWSKI-GĄBKA Oliwier
2001-06-06
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
RUDNIK Piotr
2000-06-16
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
RUTOWICZ Przemysław
2000-02-02
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RYBARCZYK Paweł
2001-01-15
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
RYSMAN Kacper
2002-01-23
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RZEŹNICZAK Mateusz
1998-07-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SALUS Rafał
2005-01-25
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SAS Mateusz
2004-05-27
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SEMENYSZYN Jacek
2001-01-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SIEMEK Damian
2001-03-02
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SIKORA Jakub
2001-10-09
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SŁOMA Antoni
2006-01-09
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SOBCZYK Krystian
2003-03-31
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SOKOŁOWSKI Kamil
1999-08-02
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SOMMER Paweł
2001-02-27
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
STAFIEJ Piotr
1999-01-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
STANISZEWSKI Jakub
2001-08-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
STOLC Mikołaj
2002-04-16
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
STUDNICKI Krzysztof
1992-10-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
SUMIŃSKI Michał
2001-03-12
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
SYTA Mikołaj
2005-04-20
MKS Pilica Białobrzegi
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
SZABLOWSKI Rafał
2001-11-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SZCZYREK Szymon
2001-05-21
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZEWERA Paweł
1973-01-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZUBA Jakub
2002-07-18
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZYMAŃSKI Cezary
2003-02-05
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZYMAŃSKI Jakub
2002-07-23
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ŚCIRA Paweł
2002-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ŚWIERGOCKI Eryk
2001-10-26
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ŚWITOŃ Wiktor
2003-04-15
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
TARADAJ Bartosz
2001-12-22
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
TOMALAK Piotr
2001-03-10
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TURAJ Mateusz
2002-02-18
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TURCZYŃSKI Dawid
2001-01-22
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TUTAK Dawid
2002-02-22
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
UHERA Roman
2000-09-21
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
WALCZAK Adrian
2002-02-09
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
WALCZAK Marcin
2005-02-03
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
WALUSZKO Cezary
1998-05-15
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WANAT Marcel
2007-03-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WARSZAWSKI Kornel
2000-01-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WARSZYCKI Konrad
2001-04-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WAWRZYNIAK Maciej
2000-01-28
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WĘGRZYN Jakub
2002-11-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WIEWIÓRKA Paweł
2002-11-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WILK Michał
1999-03-03
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WŁODARCZYK Michał
1991-03-10
KS AZS AWF Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WŁODAREK Bartek
2001-11-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WOJTYSIAK Bartosz
2002-09-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WOLNIAK Łukasz
2000-08-02
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
WOŁEK Dawid
2002-10-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WÓJCICKI Jakub
2000-07-25
ULKS Gryf Rytwiany
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WÓJCIK Konrad
2000-04-18
UKSM Ekipa Bielachy Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WRÓBLEWSKI Maksymilian
2000-03-11
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WYRĘBIAK Michał
2002-02-24
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZAJMA Paweł
1999-08-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZATYKA Kamil
2001-03-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ZIELIŃSKI Michał
2001-03-16
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ZIELONKA Cezary
2001-03-02
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
ZIĘBA Julian
2002-04-02
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
ŻEMIGAŁA Bartosz
2003-03-13
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
ŻYŁA Rafał
2002-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik