RYBACKI Kornel
2003-05-19
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
3 CHĘTNIK Patryk 2002-01-01 PG Nowogród POD
4 DOBRZYCKI Adam 2001-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 GEMBICKI Damian 2002-11-18 KS Podlasie Białystok POD
7 GŁUCHOWSKI Krzysztof 2001-02-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
8 GÓRKI Paweł 2000-03-18 LO CSM Białystok POD
9 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
11 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
12 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
13 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
14 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
15 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OKA Łomża POD
16 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KONDERLA Jakub 2002-06-16 UKS Piast Bolków DOL
18 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
19 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 KRAKOWSKI Piotr 2001-01-01 PG Krasnopol POD
21 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 ŁOSIN Rafał 2002-07-08 MKL Szczecin ZPO
24 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
25 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
26 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
28 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
29 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
30 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
31 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 PIELOCH Dawid 2002-04-14 UKS Liceum sportowe Łomża POD
33 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
34 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
36 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
37 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
38 ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
39 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
41 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
42 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
43 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
45 SZYMANOWSKI Michał 2000-10-25 I LO ŁOMŻA POD
46 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
47 ŚCIRA Paweł 2002-05-08 UKS-MOS Opole OPL
48 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
49 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
50 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Puszcza Hajnówka POD
51 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
52 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
54 ZASKOWSKI Jan 2003-02-11 UKS Technik Augustów POD
55 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.052778005599976sekund