RYBACKI Kornel
2003-05-19
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 CHĘTNIK Patryk 2002-01-01 PG Nowogród POD
3 DOBRZYCKI Adam 2001-03-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 GEMBICKI Damian 2002-11-18 KS Podlasie Białystok POD
6 GŁUCHOWSKI Krzysztof 2001-02-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
7 GÓRKI Paweł 2000-03-18 LO CSM Białystok POD
8 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
10 JURCZUK Nektariusz 2001-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
11 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
12 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
13 KINDEUSZ Bartłomiej 2001-07-18 OKA Łomża POD
14 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
16 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 KRAKOWSKI Piotr 2001-01-01 PG Krasnopol POD
18 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
19 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
20 ŁOZOWSKI Marcin 2002-08-26 KS Podlasie Białystok POD
21 ŁUBA Damian 1999-03-11 I LO Łomża POD
22 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
24 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
25 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
26 PIAŚCIK Paweł 2003-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 PIELOCH Dawid 2002-04-14 UKS Liceum sportowe Łomża POD
28 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
29 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
31 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
32 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
33 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 SAMUL Miłosz 2003-11-21 KS Podlasie Białystok POD
35 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
36 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
37 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
38 SZYMANOWSKI Michał 2000-10-25 I LO ŁOMŻA POD
39 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 KS Agros Zamość LBE
41 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Puszcza Hajnówka POD
42 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
45 ZASKOWSKI Jan 2003-02-11 UKS Technik Augustów POD
46 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041042804718018sekund