CZARNECKI Marcin
2000-04-19
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
2 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
3 CISEK Kacper 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
4 GRYTA Jacek 2003-03-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 AZS Łódź LDZ
6 JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 KS Podlasie Białystok POD
7 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
8 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
11 KRUTUL Krzysztof 2003-01-01 LUKS Eurocentr Suchowola POD
12 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
13 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
14 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
15 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22 AZS UMCS Lublin LBE
17 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 MAŁECKI Michał 2000-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
20 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
21 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
22 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
23 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
24 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 PIANKA Daniel 2000-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
26 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
27 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
29 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 KS Agros Zamość LBE
31 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
32 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
34 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MLKS Czarni Olecko WMZ
35 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
37 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
38 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
39 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Puszcza Hajnówka POD
40 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
41 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.038915872573853sekund