KACHANAVA Marharyta
1999-02-01
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
4 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
7 DALKE Helena 1997-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
8 DULAK Katarzyna 1993-03-28 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
10 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 MKS-MOSM Bytom SLK
11 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
12 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
13 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
14 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
16 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
17 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
18 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
19 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
20 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
21 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 MKS-MOSM Bytom SLK
23 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
24 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
25 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
26 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
27 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
29 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
30 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 OKS Skra Warszawa MAZ
31 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
32 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
33 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 MKS-MOSM Bytom SLK
34 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
35 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
36 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 MEGGER Eliza 1999-08-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
39 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
40 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
41 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
42 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
43 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
44 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
45 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
46 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
47 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
48 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
52 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
54 SOBEK Magdalena 1994-07-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
55 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
56 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
57 STÓJ Alicja 2001-03-23 SKLA Sopot POM
58 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
59 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
60 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
61 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
62 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
63 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
64 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 KS Energetyk Poznań WLP
65 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.04697585105896sekund