JĘDREJKO Gloria
2003-05-01
WKS Śląsk Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BABISZEWSKA Weronika
2003-10-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALASZCZUK Julia
1998-10-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALICKA Kornelia
2003-03-31
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAŁEC Izabela
2002-01-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANASIAK Julia
2000-06-02
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARAN Julia
2003-05-20
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARANOWSKA Karolina
2001-02-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARTNICKA Kaja
2002-08-10
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BARYŁA Martyna
2002-01-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDEŁEK Martyna
2001-05-13
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BENKOWSKA Hanna
2002-10-04
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BĘBACZ Justyna
2002-01-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BĘBENEK Aleksandra
2004-02-27
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIAŁOGŁOWICZ Weronika
2004-03-07
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIELSKA Oliwia
2003-05-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIERNACKA Julia
2002-01-11
GKS Wilga Garwolin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIOŁY Anna
1999-08-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BOCHENEK Milena
2003-06-26
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOGUCKA Jagoda
2003-08-10
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BOLUK Kamila
2003-05-19
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BRĘCZEWSKA Zofia
2004-01-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRZEZIŃSKA Karina
2004-08-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BRZOZOWIEC Zofia
2002-08-07
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BUDZIŁEK Oliwia
2003-09-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BUK Aleksandra
2001-04-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BURSZTYN Laura
2002-07-20
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BYCZKOWSKA Karolina
2003-10-18
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHAIKH-ALI Natalia
2003-06-26
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CIESIELSKA Kinga
2003-03-11
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CISZAK Emilia
2002-01-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CZACHARA Kaja
2003-03-08
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CZECH Natalia
2002-07-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZERWIŃSKA Justyna
2003-05-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZUBAK Aleksandra
2003-03-10
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DĄBEK Ada
2001-07-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DEBERNY Natalia
2003-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DELEJOWSKA Wiktoria
2001-03-12
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DĘBSKA Zofia
2001-06-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DIENSTBIER Hanna
2004-09-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DOLIŃSKA Alicja
2000-11-04
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DOMANOWSKA Julia
2003-01-24
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DONAJ Jagoda
2004-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DRELICHOWSKA Karina
2005-01-07
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DRELICHOWSKA Kinga
2005-01-07
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DROŻDŻ Anna
2003-12-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DRZYMAŁA Weronika
2003-03-13
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DUDINA Viktoriia
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DULAS Joanna
2002-08-24
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
DZIADAK Nikolina
2003-08-04
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
DZIURA Wiktoria
2001-09-21
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
DZWONIAREK Agata
2004-03-11
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
FUCHS Anita
2001-08-01
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
FURMAŃSKA Martyna
2003-05-28
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
GABIŃSKA Oliwia
2005-11-09
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
GAŁKA Anna
2003-02-09
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GAŁUCKA Karolina
1999-03-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GANDZIAROWSKA Martyna
2004-03-31
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GARCZAREK Magdalena
2001-07-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GĄSIOR Dorota
2002-05-21
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GORA Maja
2000-08-26
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GOSS Martyna
2001-08-12
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GÓRECZNA Julia
2003-12-21
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GÓRKA Magdalena
1997-12-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GÓROWSKA Oliwia
2003-09-07
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRĘDZIŃSKA Katarzyna
2000-03-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GROCHALSKA Ewa
2002-11-25
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GRUDZIEŃ Natalia
2002-08-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GRZECHOWIAK Lena
2003-06-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GRZEGOROWSKA Julia
2000-04-06
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GRZELEWSKA Julia
2001-04-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GRZESIAKOWSKA Anna
2003-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GRZYBOWSKA Agnieszka
2002-04-04
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GRZYWNA Natalia
2004-08-23
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
GUDEK Aleksandra
2004-05-22
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HADROSEK Agata
2004-07-28
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HAWRYSZKO Katarzyna
2002-06-19
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HOROSZKIEWICZ Julia
2000-05-17
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
IGNATOWICZ Katarzyna
1999-11-10
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
IZWORSKA Martyna
2002-01-04
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JACKOWSKA Amelia
2003-12-05
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JANIAK Natalia
2000-08-12
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JANIEC Eryka
2001-06-09
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JANISZEWSKA Natalia
2001-03-20
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANOWSKA Sonia
2000-06-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANUS Julia
2001-10-21
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JARCZAK Sandra
2003-07-23
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JAROCKA Kamila
2003-07-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JĘDRYCZKA Aleksandra
2000-10-12
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JĘDRZEJCZYK Dominika
1999-08-11
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JÓŹWIACZUK Katarzyna
2001-05-16
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JUSZCZAK Gabriela
2004-03-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JUŚKIEWICZ Agnieszka
2000-03-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KACZOR Weronika
2002-01-30
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KALEMBA Kinga
2004-03-02
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KALINO Natalia
2003-04-10
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KAMIŃSKA Kamila
2003-02-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KAMIŃSKA Kinga
2004-02-27
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KANTECKA Zuzanna
2003-10-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KATA Emilia
2002-04-25
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KĘDZIERSKA Iga
2004-08-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KIEŁBASA Małgorzata
1997-02-04
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KINALSKA Natalia
2002-10-29
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KISIEL Wiktoria
2002-04-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KŁOSIŃSKA Anna
2003-03-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KOŁŁĄTAJ Nikola
2004-01-24
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KONBERG Maja
2003-02-21
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KÖNIGSMAN Edyta
2002-02-24
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KONIK Agata
2001-10-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KORNACKA Karolina
2003-05-07
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KÖSTER Nicole
2003-03-10
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KOSTRZEWSKA Barbara
1998-03-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KOSTRZEWSKA Łucja
2001-06-05
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KOSZYK Anna
2003-08-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KOŚCIELNA Monika
2001-04-10
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOWAL Karolina
2000-03-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KOWALSKA Joanna
2003-11-15
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOZAKIEWICZ Wiktoria
2001-07-11
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KOZDROWSKA Wiktoria
2003-08-16
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KOZŁOWSKA Nikola
2003-11-12
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KRASOWSKA Julia
2002-06-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KRAWCZYK Aleksandra
2003-04-28
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KRÓLAK Joanna
2004-12-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KRUK Julia
2004-01-07
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KRUKOWSKA Karolina
2001-02-19
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KRUPA Milena
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KRZYSTOLIK Alina
2003-08-30
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KUBIS Paulina
2004-03-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KUCHARSKA Julia
2006-07-05
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KULAWCZYK Weronika
1999-01-06
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KULESZA Kalina
1999-07-04
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KUREK Ewa
2002-09-04
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KURYŁO Joanna
1995-08-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KUTEK Maja
2003-11-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KWAPISIEWICZ Julia
2003-03-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
LACH Aleksandra
2000-09-12
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
LEŚNIEWSKA Weronika
2002-09-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
LEWANDOWSKA Aleksandra
2004-02-19
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
LEWANDOWSKA Kamila
2003-01-21
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
LEWANDOWSKA Katarzyna
1990-05-28
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
LEWANDOWSKA Weronika
2003-04-02
KM Aktywni Sochaczew
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
LISIECKA Maria
2000-07-17
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
LITWIN Adrianna
2003-05-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
LÜDTKE Martyna
2003-02-13
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŁADA Marta
2000-09-15
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŁAKOTA Justyna
2002-09-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŁATA Paulina
2001-08-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
ŁAZAJ Katarzyna
2002-09-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
ŁOKIETKO Natalia
2004-02-22
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MACIEJEWSKA Ewelina
2002-08-16
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MAKUCH Maria
2002-10-05
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MAŁANIAK Marta
2002-03-29
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MARKOWSKA Nikola
2004-03-10
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MASAJADA Anna
2003-07-15
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MASIEJCZYK Aleksandra
2002-01-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MASTALERZ Pola
2003-10-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MATUSIAK Maria
2002-04-24
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MAZURKIEWICZ Katarzyna
2004-01-30
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MĄCZYŃSKA Dominika
2005-08-04
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MELNYK URBANIAK Ilona
2004-03-20
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MIAŻDŻYK Karolina
2004-05-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MICHALAK Nikola
2004-03-31
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MIERZWA Alicja
2002-10-03
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MIROWSKA Weronika
2003-02-09
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MOSIEK Joanna
2002-02-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MOSKAL Monika
2003-10-14
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MOSZURA Aleksandra
2002-01-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MRÓZ Maja
2004-12-14
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MURDZA Aleksandra
2003-06-24
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MUSZYŃSKA Nina
2003-03-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MYCEK Anita
2003-11-01
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MYNTE Małgorzata
1996-01-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MYSZYŃSKA Izabela
2003-10-20
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
NAJWER Julia
2002-04-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
NIEPALA Natalia
2001-06-19
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
NIEWIEDZIAŁ Magda
1997-04-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
NIEZGODA Natalia
2003-08-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
NOWAK Karolina
2002-07-23
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
NOWAK Karolina
1997-10-21
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
NOWAKOWSKA Maria
2004-04-29
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
OKO Wiktoria
2003-09-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
OLSZAK Maja
2004-07-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
OLSZEWSKA Malwina
2004-02-18
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
OLSZEWSKA Maria
2002-09-24
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
OLSZOWA Małgorzata
2003-09-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
OSSOWSKA Natalia
2003-05-23
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
OŻGA Weronika
2003-08-16
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
PABJANEK Nikola
2004-09-01
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
PALA Sonia
2003-12-05
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
PAŁKA Martyna
2001-12-15
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
PANCYLEJKO Natalia
2000-06-16
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
PAWŁOWICZ Martyna
2003-01-15
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
PIEKARCZYK Patrycja
2003-04-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
PIOTROWSKA Daria
2004-09-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PODSIADŁA Karolina
2000-07-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
POGORZAŁA Katarzyna
2002-07-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
POLEROWICZ Ada
2002-08-30
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
POPIEL Kaja
2004-08-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
PRUCHNIK Roksana
2003-04-08
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
PUZIO Dorota
2003-04-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ROGOWSKA Wiktoria
2003-08-24
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ROLSKA Barbara
2001-11-06
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ROLSKA Helena
2004-08-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ROSA Julia
2002-02-12
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ROZENFELD Urszula
2003-03-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
RUDEK Anna
2001-06-15
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
RUGOWSKA Anna
2004-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
SACHMERDA Wiktoria
2003-02-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
SALAMAGA Malwina
2003-01-10
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
SAWICKA Gabriela
2002-06-16
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
SETERA Amelia
2004-01-15
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
SIELSKA Alicja
2003-07-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
SIONEK Urszula
2002-01-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
SITEK Zuzanna
2003-08-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
SKOCZYLAS Patrycja
1999-02-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
STADNIK Aleksandra
2003-06-24
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
STANEK Rozalia
2002-11-27
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
STAŃCZYK Julia
2002-08-14
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
STASIAK Izabela
2003-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
STASINSKA Aleksandra
2002-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
STRĄCZEK Weronika
1999-06-25
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
STRZAŁKA Julia
2001-03-29
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
STRZELEC Martyna
2003-02-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
SUCHECKA Kornelia
1998-01-12
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SUPERA Oliwia
2005-05-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SYSAK Hanna
2003-03-27
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SZABLEWSKA Paulina
1998-04-26
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
SZAFRAN Wiktoria
2003-05-13
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
SZCZĘSNA Aleksandra
2001-02-26
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
SZELIGA Sandra
2002-04-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
SZKUDLAREK Julia
1999-02-12
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
SZOSTAK Dżesika
2003-07-28
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
SZTACHAŃSKA Zuzanna
2001-12-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
SZUKALSKA Zuzanna
2003-02-13
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
SZYKULSKA Renata
1974-08-17
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
SZYMANKIEWICZ Wiktoria
2002-04-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
ŚLUSAREK Jagoda
2002-02-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ŚMIGIELSKA Sara
2002-11-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
ŚWIDZIŃSKA Zuzanna
2002-07-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
ŚWIRBUTOWICZ Julia
2003-10-31
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
TARNOWSKA Aleksandra
2005-04-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
TARNOWSKA Nikola
2002-04-07
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
TKACZ Paulina
2003-01-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
TOMES Martyna
2001-11-11
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
TORBA Gabriela
2001-09-30
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
TOWENEK Malwina
2003-11-25
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
TRZECIAK Kinga
2001-06-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
TURKIEWICZ Julia
2002-06-28
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
TWARDOWSKA Patrycja
1999-02-18
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
TYCHOWSKA Katarzyna
2002-03-31
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
TYCZYŃSKA Sandra
2003-06-23
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
TYLAK Martyna
2003-08-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
URBANIAK Kalina
2004-07-13
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
WALISZEWSKA Klaudia
2004-08-29
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
WAWROWSKA Emilia
2003-01-18
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
WEISS Ewelina
2002-01-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
WENDOWSKA Klaudia
2003-02-18
MKS Sambor Tczew
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
WESOŁOWSKA Hanna
2004-05-04
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
WIELEWIS Emilia
2003-02-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
WIELIŃSKA Natalia
2001-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
WIONCZEK Katarzyna
2002-09-20
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
WIŚNIEWSKA Maja
2002-09-30
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
WITKOWSKA Kinga
2001-01-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
WŁOCH Adriana
2003-01-19
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
WŁODARCZYK Amelia
2004-02-03
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
WŁODARSKA Izabela
1995-02-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
WODNIK Agnieszka
2002-06-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
WOŁCZAK Aleksandra
2003-02-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
WÓJTOWICZ Paula
2002-03-14
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
WRÓBEL Katarzyna
1994-04-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
WRÓBEL Martyna
2000-02-19
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
ZAGÓRSKA Zuzanna
2002-08-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
ZAKRZEWSKA Oliwia
2003-04-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
ZAMBRANO OJEDA Susana
2004-05-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
ZAWADZKA Zuzanna
2004-11-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
ZAWER Natalia
2002-01-14
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
ZBĘK Karolina
2002-09-17
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
ZEMŁA Dobrosława
2004-06-20
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
ZIELENIECKA Izabela
2002-02-22
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
ZIELIŃSKA Adrianna
1999-01-22
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
ZIENKIEWICZ Wiktoria
2002-02-21
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
ŻEBRACKA Milena
2002-08-14
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
ŻMUDZKA Wiktoria
2002-01-29
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
ŻYGO Paulina
2004-04-26
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik