DZIEŁAK Piotr
2005-12-28
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMUSIŃSKI Filip
2004-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARTOSIŃSKI Wiktor
2005-09-23
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNARCZYK Igor
2006-06-16
KS Pro Athlete Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BRZYKCY Kamil
2006-03-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZESIŃSKI Jakub
2005-01-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DANHUROV Rostik
2006-07-21
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DERLATKA Kacper
2005-08-21
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
GAJOWNICZEK Kamil
2006-09-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRYCZYŃSKI Szymon
2005-07-24
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JACAK Mateusz
2004-03-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JACKOWSKI Mateusz
2005-01-26
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JANÓW Wiktor
2005-01-01
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JĘDRASZCZAK Emil
2004-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KASZEWSKI Miłosz
2006-12-12
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KLIMASZEWSKI Andrzej
2005-06-25
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KURKIEWICZ Jakub
2005-04-17
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
MATYSZKIEWICZ Franciszek
2005-05-20
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAZUR Mateusz
2005-09-26
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MIERZWIŃSKI Ksawery
2005-11-23
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MINKLEJ Adrian
2005-03-04
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MISZCZYSZYN Bartosz
2004-03-08
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MOJSIEJ Jakub
2005-07-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
NABORCZYK Norbert
2006-09-19
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
NOWAK Antoni
2006-03-21
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ODOLIŃSKI Szymon
2005-02-23
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PIEŃKO Dominik
2005-02-08
OLA Dolnośląskie
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
PIŁAT Jan
2006-01-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
POPIOŁEK Bartosz
2005-03-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
POPŁAWSKI Jan
2005-03-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
RYDZIŃSKI Karol
2004-01-01
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
RYNGWELSKI Mikołaj
2005-01-31
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
SUCHAŃ Marcel
2006-01-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
SZOSTAK Mateusz
2004-01-01
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
TARANOWSKI Oliwier
2004-08-09
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
TARGAŃSKI Paweł
2005-09-16
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WITKOWSKI Igor
2006-02-07
LIUKS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik