ZAGAŁA Bartosz
2003-07-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANTOŃCZYK Denis
2000-06-24
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BATOR Szymon
2000-05-11
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUDKOWSKI Szymon
2003-06-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUREK Jan
2003-07-22
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHRU¦CIEL Marek
2004-01-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIURA Patryk
2001-03-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DYBAŁA Marek
2004-08-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FIGURA Gracjan
2003-05-15
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GALUS Sławomir
1999-06-04
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GŁUSZEK Daniel
2002-03-06
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
HADASZ Adam
2004-05-28
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
HAJDUK Norbert
2003-04-14
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
HEĆKO Patryk
2002-02-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HUTNY Jakub
2003-03-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JACHEĆ Nikodem
2004-01-06
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JONAS Beniamin
2004-01-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KAŁUŻNY Kamil
2002-01-10
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAMEL Patryk
2003-02-08
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KASZUBA Kacper
2004-10-07
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAWCZYK Kacper
2003-03-18
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KOTULA Mateusz
2003-12-15
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KU¦ Kamil
2001-08-15
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LIGOROWSKI Cyprian
2004-10-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LIS Rafał
2000-01-22
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ŁADAK Michał
2001-03-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŁUKASIK Michał
2002-09-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MARZEC Emil
2003-01-19
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MIKA Łukasz
1999-03-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MIKOŁAJCZAK Szymon
2004-04-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MUSZAK Krystian
2001-09-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
NOWAK Szymon
2004-08-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
NOWAKOWSKI Dominik
2002-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PACHOLCZAK Kacper
2004-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
PIˇTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
PIERZYNA Jakub
2001-03-01
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
POWOLNY Kewin
2004-07-07
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PRZEWODOWSKI Grzegorz
2004-06-28
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PUTO Mateusz
2003-09-19
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PYTEL Adrian
2003-06-28
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
RENTFLEISZ Filip
2003-05-29
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ROZWADOWSKI Jan
2003-12-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RÓŻAŃSKI Bartłomiej
2002-04-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RUTKOWSKI Piotr
2002-01-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SKOK Kamil
2002-09-09
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SŁONKA Łukasz
2002-02-05
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SŁONKA Piotr
1999-04-21
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SOCHA Tymon
2005-01-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SZWED Damian
2004-01-26
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZYMCZAK Jakub
2003-06-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TATARCZYK Brunon
2002-04-09
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
URBANIAK Sergiusz
2002-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WOJCIUK Konrad
2002-04-25
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WOJNA Kacper
2002-02-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZABORSKI Mateusz
1993-06-25
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZAJˇC Kamil
2004-03-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ZAMOJSKI Kacper
2003-04-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
ZARĘBSKI Michał
2002-08-28
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ZASTAWNY Łukasz
2003-08-31
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ZIENTEK Albert
2003-01-01
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik