KARPIUK Małgorzata
2003-01-04
KS Parkiet Hajnówka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
2 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
3 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
4 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
5 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
6 DAWIDCZYK Małgorzata 2004-11-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DEMCZUK Natalia 2004-09-13 MKS Juvenia Białystok POD
8 DOBROGOWSKA Julia 2004-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 DYLEWSKA Gabriela 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
12 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
13 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
14 KOBOSKO Natalia 2003-12-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 KOC Wiktoria 2004-10-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
16 KOSMALA Natalia 2004-04-26 UKS Barnim Goleniów ZPO
17 KOŹBIAŁ Aleksandra 2004-01-11 KKL Kielce SWK
18 KULIGOWSKA Julia 2004-08-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 MALEWICZ Weronika 2003-04-18 KS Podlasie Białystok POD
21 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
22 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
23 MIODUSZEWSKA Małgorzata 2003-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
25 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
27 PILZAK Weronika 2003-11-07 KS Wisła Puławy LBE
28 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
29 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
30 SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 UKS Technik Augustów POD
31 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
32 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
33 SUWARA Amelia 2003-03-25 STS Skarżysko-Kamienna SWK
34 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
35 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
36 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
37 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
38 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
39 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
40 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 WAŁACH Emilia 2004-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
43 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
44 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 MKS-MOSM Bytom SLK
45 ZAGÓLSKA Wiktoria 2003-08-01 MKL Nefryt Lubartów LBE
46 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.059870004653931sekund