DONIEC Szymon
2004-03-10
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
A E
2004-01-01
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMOWICZ Damian
2005-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BANACH Gabriel
2003-12-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BANACHOWICZ Bartosz
2004-09-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BANAŚ Bartłomiej
2004-02-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BATKO Bartłomiej
2004-10-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORSUK Mikołaj
2003-12-15
LKS Prime Food Brda Przechlewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUBAK Kacper
2005-01-15
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BYDOŃ Oskar
2004-01-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHROSTA Filip
2002-02-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DEPTA Michał
1996-10-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DWORNIK Eryk
2004-12-21
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FIEDORUK Jakub
2003-08-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FILIPEK Tomasz
2003-05-18
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GALIK Wojciech
2002-04-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GAŃCZARCZYK Szymon
2004-01-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAWRON Jan
2003-02-21
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GŁÓWCZYK Piotr
2001-05-01
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GOCH Szymon
2002-03-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GORZKOWICZ Michał
2005-05-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GÓRECKI Wiktor
2004-02-05
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRABOWSKI Arkadiusz
2002-07-01
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GULBIERZ Paweł
2004-02-21
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
IWANICKI Wiktor
2005-04-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
JACHYM Jakub
2001-07-13
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JUSZCZAK Mateusz
2004-11-03
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JUSZCZYK Bartłomiej
2003-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KARCZEWSKI Krzysztof
2003-09-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KIEŁB Kamil
2004-11-03
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KIJOWSKI Bruno
2005-03-05
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOPROWSKI Piotr
2004-06-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOTULA Marcin
2005-01-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KRĘCIKOWSKI Damian
2005-03-08
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KRZEMIEŃ Jan
2002-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KRZYŻAK Szymon
2001-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KUGLIN Tomasz
2003-08-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KULUS Albert
2004-01-22
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KURCZ Tadeusz
1974-10-27
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KURDZIEL Robert
2003-08-28
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KWAŚNY Jakub
2005-01-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KWIECIŃSKI Jakub
2004-07-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KWINTA Wojciech
2005-05-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
LACH Artur
2000-02-03
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
LENART Tymoteusz
2002-03-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
LISTOWSKI Andrzej
1968-09-26
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
LISZKA Nikodem
2004-07-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ŁAPCIK Artur
2005-07-01
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ŁUKASIEWICZ Sebastian
2004-06-28
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MALICKI Michał
2004-03-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MATYSIAK Szymon
2005-02-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MISTEREK Mateusz
2005-07-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MIŚTAK Nikodem
2003-07-11
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MOLEK Mateusz
2004-07-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MROK Radosław
2004-03-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MUCHA Eryk
2006-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MUCHA Mateusz
2002-05-14
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
NIEZABITOWSKI Jan
2005-10-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NOWAK Kacper
2003-11-21
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OLAJOSSY Szymon
2005-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OLSZÓWKA Mateusz
2001-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OŻÓG Rafał
2004-03-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PANNA Jakub
1999-06-10
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PATRZYK Adam
2002-01-23
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PAWŁOWSKI Michał
2002-04-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PETRYLA Maciej
2004-02-17
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PIERWOCH Jakub
2001-04-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PIERZYNKA Maciej
2005-12-19
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PIETRUSA Jakub
2005-02-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PŁONKA Konrad
2005-04-28
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POLASZEK Jakub
2001-12-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PRYTUŁO Michał
2003-09-01
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
RADECKI Sebastian
2004-02-13
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
RĄCZKOWSKI Mateusz
2002-07-05
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
RURAK Dawid
2004-02-23
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RUTKOWSKI Wojciech
2005-09-17
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SAKŁAK Maciej
2005-01-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SATERNUS Szymon
2004-03-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SKONIECZNY Mateusz
2004-02-15
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SRAGA Jakub
2005-01-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SROKA Mateusz
2005-01-16
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SUDER Alan
2004-11-23
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SUŁEK Mateusz
2005-05-20
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZCZUKA Kacper
2003-09-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SZCZUREK Patryk
2003-01-30
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SZUMIEC Michał
2001-02-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SZYMAŃSKI Daniel
2005-05-22
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŚWIERZ Kacper
2003-01-31
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
TONDI Francesco
2003-01-15
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
WAJDZIK Kamil
2002-04-08
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
WAŁASZEK Nikodem
2003-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WĄŻ Mateusz
2003-04-29
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WĘDZICHA Wiktor
2004-12-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WIATER Norbert
2006-12-31
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WŁODARCZYK Michał
1994-02-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WOZIWODZKI Jakub
2004-05-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WÓJCIK Damian
2004-03-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WÓJCIK Dawid
2004-01-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WRÓBEL Marcin
1999-03-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
WYKRENT Piotr
2005-05-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WYWIAŁ Wiktor
2003-03-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZEGADŁOWICZ Jerzy
2004-04-19
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ŻACZKIEWICZ Wojciech
2004-04-23
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŻMUDKA Norbert
2004-08-27
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik