SAWUŁA Paweł
1998-11-29
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BEDNARZ Piotr 2000-05-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
2 BŁAŻKOWSKI Artur 1999-02-23 MKS-MOS Katowice SLK
3 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 MKS Pogoń Siedlce MAZ
4 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
6 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
7 CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
8 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
9 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
10 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
11 DUDAR Dawid 2000-05-01 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
12 FIL Dawid 1997-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 GŁˇBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
14 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
15 GRANASZEWSKI Artur 1995-07-27 KS Podlasie Białystok POD
16 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
17 HABERKO Radosław 2004-07-09 KKL Kielce SWK
18 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
19 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
20 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
22 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
23 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
24 KLEKOWSKI Adam 1999-10-21 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
25 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
26 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
27 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
28 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
30 ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 STS Pomerania Szczecin ZPO
31 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
32 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
34 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
35 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
37 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
39 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
40 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
41 SOBCZAK Błażej 1996-01-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
43 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
44 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
45 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
46 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
47 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
48 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
49 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
50 WO¦ Wiktor 1996-06-07 KKL Kielce SWK
51 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
53 ZIĘBIŃSKI Bartłomiej 2004-07-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 ZYCHOWICZ Kacper 2002-09-06 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
55 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.042252063751221sekund