ŻMUDA Wiktor
2004-10-20
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maciej
2005-07-28
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BACHOR Jakub
1998-01-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARBUŻYŃSKI Dominik
2004-03-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CYNGOT Jacek
1996-06-09
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZARTOSZEWSKI Karol
2005-03-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DROP Patryk
2004-11-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FOŁTA Paweł
2001-12-10
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FREJ Oskar
2003-08-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GŁOZIMSKI Franciszek
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GOŁĄBEK Kacper
2005-08-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRUBECKI Wiktor
2004-01-06
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
IELO Cristian
2004-12-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JAWORSKI Patryk
2004-07-27
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KAGAN Karol
2003-03-23
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KANAREK Kamil
2004-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KUBIAK Maksym
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KULIG Maksymilian
1999-02-24
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
LATAŁA Szymon
2004-06-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
LISZKA Konrad
2004-07-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
MATEJA Szymon
2004-12-22
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
MENDEL Mateusz
2005-11-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
MORAWCZYŃSKI Konrad
1975-10-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
OSNOWSKI Jakub
2004-04-16
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
PIECUCH Kamil
2003-07-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
PLEBOŃSKI Jan
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
PORYZIŃSKI Mateusz
2005-05-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ROSIEWICZ Jan
2004-11-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
SOZIMSKI Adam
2005-01-01
SP Zaniemyśl
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SZYMAŃSKI Maciej
1999-08-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WALENDZIK Seweryn
2005-07-18
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WÓJCIK Hubert
2003-07-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik