BIELAWSKI Krzysztof
2002-03-09
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ALEKSIEJUK Łukasz
2002-08-10
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDREJCZYK Adam
2003-05-22
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJCZAK Jarosław
2002-04-23
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTCZAK Julian
2002-05-31
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAJDA Jakub
2002-07-27
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELAWSKI Daniel
2002-01-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELAWSKI Jakub
2002-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOĆ Adrian
2002-01-27
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRANKIEWICZ Kamil
2002-08-14
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BUKOWSKI Przemysław
2002-08-21
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHODAK Paweł
2002-01-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CYDEJKO Bartosz
2002-11-12
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZEPIEL Grzegorz
2002-03-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZERLANIS Tadeusz
2001-01-01
PG 2 Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZYŻEWSKI Sylwester
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DUCZMAL Adrian
2002-01-29
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DYBCIAK Jarosław
2002-03-10
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAJEWSKI Paweł
2003-02-03
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GEBERT Sebastian
2002-05-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GŁOWACKI Jacek
2002-01-01
Gimnazjum S Supra¶l
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GŁÓD¬ Kacper
2003-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GODLEWSKI Łukasz
2000-08-14
ZSWiO nr 7 Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GROMADZKI Hubert
2002-05-11
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZEGORCZYK Adam
2002-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HAJKOWSKI Adrian
2001-02-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HAJKOWSKI Sebastian
2003-08-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
HALBOWICZ Rafał
2001-01-04
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAŃCZUK Mateusz
2002-01-02
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JAROCKI Jakub
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JAROMA Michał
2003-06-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JEDLIŃSKI Kamil
2003-04-17
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KANIK Jakub
2002-05-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KARWOWSKI Patryk
2002-08-20
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KISŁO Dominik
2002-01-01
IV LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KISZŁO Dominik
2002-08-10
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KLISZCZEWSKI Maciej
2002-11-14
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KLUCZYK Alan
2000-03-29
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOC Krystian
2001-07-21
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOMOŃ Kornel
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KONASZEWSKI Sebastian
2002-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KONOPKA Daniel
2002-05-02
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOPEĆ Mateusz
2002-08-11
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KOREJBA Jakub
2003-03-12
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOSIÓR Dominik
2002-08-22
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOZINA Filip
2002-06-07
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOŻUCHOWSKI Łukasz
2000-02-14
ZSM CKP nr 2 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUCZAJ Kamil
2002-10-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KULESZA Rafał
2001-09-22
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
LACHOWICZ Mateusz
2002-09-24
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LENKIEWICZ Piotr
2002-03-20
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LE¦NIEWSKI Krzysztof
2002-08-22
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LEWOSZEWSKI Sebastian
2002-06-17
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
ŁAPIŃSKI Jakub
2002-09-06
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
ŁAZARSKI Szymon
2002-09-20
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ŁUKASZUK Bartosz
2001-07-18
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MAC Bartosz
2003-05-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MAGNUSZEWSKI Wojciech
2002-09-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MARCZAK Patryk
2000-06-02
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MATERA Kacper
2002-06-02
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MATYJA Michał
2002-08-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MODRZEJEWSKI Mateusz
2002-01-09
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
NAMYSŁ Jan
2002-04-10
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
NIED¬WIECKI Damian
2000-09-09
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
NIED¬WIECKI Patryk
2001-09-30
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
OLSZYŃSKI Jakub
2003-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
OPAS Rafał
2003-01-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
OSAK Kamil
2002-03-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
OWERCZUK Marcin
2001-02-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PASIŃSKI Szymon
2002-01-16
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
PERKOWSKI Rafał
2001-03-28
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PIETRUCZUK Krzysztof
2002-01-01
ZSS Supra¶l
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PLESNER Mateusz
2003-04-27
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
POSTÓJ Bartosz
2003-09-07
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
PROKOPIAK Paweł
2002-02-26
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
PRUSZYŃSKI Michał
2003-05-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RACHUNA Kacper
2002-12-20
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
RAFAŁO Eryk
2002-10-01
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RODZIAK Damian
2003-01-27
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROSZKOWSKI Mateusz
2003-02-11
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RUCIŃSKI Kacper
2002-10-23
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RUTKOWSKI Dariusz
2000-06-16
PG Grabowo
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
RZˇCA Michał
2002-01-08
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SANIEWSKI-D¬WIGAJ Piotr
2002-01-01
II LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SKOWRONEK Marcin
2002-01-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SŁODKI Dawid
2002-05-16
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
STAŃSKI Sergiusz
2002-06-29
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
STARAK Radosław
2003-02-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STEPANIUK Mateusz
2001-01-01
Gimnazjum 3 Bielsk Podlaski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STRYCZEK Marcin
2003-07-02
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STYPUŁKOWSKI Łukasz
2002-05-18
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SUBIETA Adam
2002-01-01
IV LO Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SUCHOCKI Aleks
2002-01-01
ZSS Supra¶l
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZERSZNIEW Daniel
2003-02-04
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZILISTOWSKI Sebastian
2002-08-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
TOCZYŁOWSKI Maciej
2001-03-08
LUKS Atletic Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WASILEWSKI Damian
2002-06-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WASKO Tomasz
2002-01-01
ZSM CKP Nr 2 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WA¦KO Tomasz
2002-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
WŁOSTOWSKI Sebastian
2000-03-16
UKS Liceum sportowe Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZARĘBA Filip
2000-07-09
I LO ŁOMŻA
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZARZECKI Paweł
2001-08-17
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZDRODOWSKI Damian
2000-01-25
I LO ŁOMŻA
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZIÓŁKOWSKI Adam
2002-10-16
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZYGMUND Alan
2002-02-01
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŻAMOJTUK Mateusz
2001-06-06
LUKS Eurocentr Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŻEBROWSKI Oskar
2000-02-20
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik