KRYSZYN Paweł
2003-08-26
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 BANACH Michał 2003-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
4 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
5 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
6 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
7 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
8 BRAŃSKI Artur 2004-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 LUKS Podium Kup OPL
10 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
11 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
12 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
13 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 LUKS Eurocentr Suchowola POD
15 GĘBAL Mateusz 2004-09-03 MKS Agros Chełm LBE
16 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
17 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
18 GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 RMKS Rybnik SLK
19 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
20 HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 KS Agros Zamość LBE
21 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
22 JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
23 JAROMA Michał 2003-06-06 LUKS Eurocentr Suchowola POD
24 JASTRZĄB Adam 2003-01-18 KS Podlasie Białystok POD
25 JUNG Marcin 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
26 KOCOT Kacper 2003-06-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
27 KOREJBA Jakub 2003-03-12 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
28 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
29 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
30 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
31 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
32 MAC Bartosz 2003-05-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
33 MADRAK Szymon 2003-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
35 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
36 MLEKO Rafael 2004-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
37 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
38 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
39 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
40 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
41 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
43 POWROŹNIK Jakub 2003-06-12 AZS UMCS Lublin LBE
44 PRUSZYŃSKI Michał 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
45 RADEK Patryk 2003-08-13 KKL Kielce SWK
46 RODZIAK Damian 2003-01-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
47 ROSZKOWSKI Mateusz 2003-02-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 RUDZIŃSKI Maciej 2003-01-01 KS Podlasie Białystok POD
49 SOBIESIAK Marcin 2004-05-06 AZS UMCS Lublin LBE
50 SONDEJ Oskar 2003-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
52 STRYCZEK Marcin 2003-07-02 MKS Żak Biała Podlaska LBE
53 ŚMIGIELSKI Patryk 2003-02-01 LKS Kłos Olkusz MLP
54 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
57 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
58 ZABIELSKI Jakub 2003-06-09 MKS Pułtusk MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.044677019119263sekund