MIKOŁANIS Karolina
2003-03-23
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
2 BIENIEK Martyna 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
5 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
6 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
7 CZAJKOWSKA Magda 2003-09-26 UKS Czwórka Żory SLK
8 CZAPKA Oliwia 2003-01-09 KS Agros Zamość LBE
9 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
10 DUBERT Martyna 2004-06-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
11 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
12 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
13 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec PDK
15 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
16 JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 MKS Unia Hrubieszów LBE
17 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
18 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
19 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
20 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
21 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
22 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
23 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
24 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
25 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
26 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 NIZIK Julia 2003-08-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 NOWAK Natalia 2004-09-06 UKS Technik Radom MAZ
29 OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 MKS Agros Chełm LBE
30 PAPIS Maja 2004-02-04 OKS Start Otwock MAZ
31 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
32 PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 UKS Otrębusy MAZ
33 PIEKARSKA Julita 2004-01-06 UKS Technik Augustów POD
34 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
35 PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 KS Agros Zamość LBE
36 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
37 REJCHERT Anna 2004-10-27 UKS Chrobry Międzyzdroje ZPO
38 RODAK Weronika 2004-02-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 AML Słupsk POM
40 RYBKA Paulina 2003-11-28 LKS Vectra Włocławek KPO
41 SOSNOWSKA Ida 2005-12-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
45 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
46 SZELIGA Martyna 2003-03-04 MKS Agros Chełm LBE
47 ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
48 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
50 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
51 ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.049257040023804sekund