BALAWAJDER Wiktoria
2005-11-11
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁDYS Magdalena
2003-03-10
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BANACH Julia
2006-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BASTER Maja
2008-03-08
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BATKO Jagoda
2007-08-25
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĄK Alicja
2004-08-06
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNARZ Aleksandra
2007-01-23
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BEŃKO Aleksandra
2005-03-17
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BIERNAT Nikola
2005-07-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BINKIEWICZ Agnieszka
2004-07-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOBREK Kamila
2004-06-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BOROWIEC Patrycja
2003-02-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BORZEWSKA Zuzanna
2001-11-26
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHABKO Julita
2006-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CHARĘŻA Karolina
2005-01-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHĘCIŃSKA Maja
2009-12-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CHMURA Maja
2008-08-21
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CHOMIUK Julia
2006-03-25
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CIESIELSKA Nikola
2006-10-03
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CIOS Angelika
2004-10-26
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CISŁO Emilia
2006-03-04
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CIURYSEK Martyna
2006-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CYGAN Natalia
2005-05-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CZUDEC Julia
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DĄBROWSKA Łucja
2007-11-06
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOBROWOLSKA Martyna
2005-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DURLAK Anika
2010-11-09
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DYMEK Jagoda
2007-12-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DZIUMAK Anna
2004-03-24
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DZIURAWIEC Julia
2006-08-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FERENC Natalia
2005-01-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
FILIP Ewelina
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
FINECZKO Milena
2005-01-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FOŁTA Oliwia
2012-01-02
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FURTAK Wiktoria
2005-01-01
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FUSIARZ Magdalena
2006-08-08
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GALIK Kinga
2006-03-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GANCARSKA Amelia
2005-12-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GAWLIK Zuzanna
2010-08-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOLEC Magdalena
2002-05-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRONOWSKA Amelia
2005-04-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRUCHLIK Julia
2008-02-20
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRUDZIEŃ Zuzanna
2004-05-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZELAK Aleksandra
2006-09-26
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GRZYBOWSKA Gabriela
2006-04-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GUT Oliwia
2005-03-26
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GUZIK Malwina
2010-02-21
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JANIK Emilia
2000-12-12
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JEWUŁA Dominika
2006-10-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JĘDRUSZKO Nikola
2003-08-27
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JUHAN Wiktoria
2004-08-20
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KACZOROWSKA Kinga
2005-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KANAKANTI Jasmine
2007-08-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KAPINOS Justyna
2006-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KATA Aleksandra
2003-01-30
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KIEŁBOWICZ Iwona
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KLĘK Julia
2008-09-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KLOC Emilia
2005-01-01
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KOŁEK Milena
2005-09-04
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KOPIEC Kaja
2004-01-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOPIENIAK Oliwia
2005-10-08
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOŚCIELNA Patrycja
2003-10-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOŚCIELNIAK Aleksandra
2010-03-27
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KRAMEK Adrianna
2005-08-31
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KRÓL Natalia
2008-12-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUBAS Faustyna
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KULINOWSKA Milena
2006-06-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KURYŚ Wiktoria
2006-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KURZYDŁO Julia
2006-08-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KUSZCZAK Julia
2005-03-17
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KUŹNIARZ Amelia
2005-03-15
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KWAŚNY Aleksandra
2004-11-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
LELAKOWSKA Sandra
2005-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
LEŚ Gabriela
2003-09-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
LEŚNIAK Laura
2006-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
LIDWIN Katarzyna
2005-02-15
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
LIS Monika
2006-08-31
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
LORENC Kinga
2004-06-19
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
LUKOSCHEK Karolina
2005-11-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
ŁUKASIK Marta
2008-05-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ŁYCZAK Natalia
2005-01-01
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŁYSKOWKA Maja
2004-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
MAGER Gabriela
2005-04-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
MAJCHRZAK Maja
2004-03-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MAJOWICZ Mariola
2005-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MAKSIMEK Klaudia
2004-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAŁEK Julia
2007-01-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MAŁEK Wiktoria
2006-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MAREK Gabriela
2005-07-16
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MARUT Adrianna
2004-05-29
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MATEŃKO Anna
2006-04-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MEDYGRAŁ Klara
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
METLAK Martyna
2006-06-17
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MOLEK Oliwia
2004-07-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MOSKAL Monika
2003-10-14
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MOZOŁA Małgorzata
2004-05-11
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MRUGAŁA Łucja
2008-12-30
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
NAWŁATYNA Oliwia
2005-08-16
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
NOWAK Kinga
2004-12-09
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
NOWAK Natalia
2009-12-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
OKO Wiktoria
2003-09-18
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
OSIPIUK Klaudia
2005-08-09
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
OSUCH Joanna
2005-01-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PANEK Judyta
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PAZDAN Gabriela
2010-11-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PIECHOTA Wiktoria
2006-03-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PIERZCHAŁA Natalia
2010-05-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIŁAT Oliwia
2005-07-05
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
POKRYWKA Julia
2006-01-01
MOSiR Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PRASOL Uliana
2007-08-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PRZEWIEŹLIK Julia
2006-08-23
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PUK Victoria
2004-09-06
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
PUK Wiktoria
2004-01-01
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PUSTELAK Zuzanna
2005-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PUZIO Agata
2005-03-01
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RASZKA Liwia
2005-06-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
RAŚ Magdalena
2006-06-07
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
RAŚ Zuzanna
2008-03-02
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
RODZINKA Zuzanna
2006-01-01
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ROGALSKA Luiza
2003-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
ROMASZKO Monika
2002-04-13
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
RYŚ Weronika
2006-01-11
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SAWICKA Izabela
2007-06-20
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SIKORA Tycjana
2008-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SKÓRZAK Natalia
2008-03-16
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SMUTEK Magdalena
2004-06-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SOBOLAK Urszula
2008-04-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SOLEWSKA Lidia
2004-10-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STACH Martyna
2005-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STANISŁAWCZYK Wiktoria
2004-04-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
STEC Daria
2010-10-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
STEPANIAK Zuzanna
2005-12-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
STRZAŁKA Aleksandra
2004-06-13
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
STRZELEC Małgorzata
2006-03-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
STRZELEC Martyna
2003-02-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SUBIK Julia
2005-09-29
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SUTKOWSKA Gabriela
2005-09-22
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SZCZEPANIK Anna
2005-01-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SZCZEPANIK Julia
2005-01-03
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SZCZEPANIK Karolina
2006-07-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SZCZEPANIK Patrycja
2006-10-02
MOSiR Lubaczów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SZPOJNAROWICZ Kinga
2002-06-25
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SZYMAŃSKA Dominika
2002-05-14
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZYMASZEK Wiktoria
2007-01-25
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZYMCZYSZYN Milena
2006-04-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŚLIWIAK Natalia
2004-12-01
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŚLIWIŃSKA Natalia
2006-02-17
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŚWIERKOWSKA Emilia
2005-11-27
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
TARNOWSKA Aleksandra
2003-01-21
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
TATARCZUCH Jaśmina
2004-02-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
TOBOREK Aleksandra
2003-04-29
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
TORBA Gabriela
2001-09-30
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
TUCHOWSKA Zuzanna
2004-07-05
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
TUREK Magdalena
2009-10-22
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
TUSTANOWSKA Martyna
2004-04-19
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ULIASZ Jolanta
2001-01-25
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
URBAŃSKA Aleksandra
2006-05-31
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WABIA Tatiana
2001-02-06
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WIEJA Karolina
2008-12-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WILK Maria
2004-09-22
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WINIARSKA Julia
2006-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WOJTASZEK Maria
2005-01-12
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WOLAN Kamila
2008-07-14
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WOLAŃSKA Nadia
2004-08-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WOŹNIAK Julia
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WÓJCIAK Roxana
2010-11-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WROŃSKA Wiktoria
2000-01-14
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WYSOCKA Weronika
2005-01-01
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
ZABOROWSKA Zuzanna
2005-01-01
UKS Olimp Góra Motyczna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZAJCHOWSKA Weronika
2005-01-01
LKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ZAREWICZ Gabriela
2007-01-01
KKS Victoria Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZARZYCZNY Karolina
2006-01-01
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ZIĘBA Marcelina
2005-08-30
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ZIĘTEK Katarzyna
2006-01-01
niest. Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ZWOLIŃSKA Judyta
2002-08-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ŻELAZKO Kamila
2005-12-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
ŻURAWSKA Patrycja
2006-02-09
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik