DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKACKI Patryk 2003-10-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
3 BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BIERNAT Kacper 2003-09-05 KS Podlasie Białystok POD
5 BORAWSKI Szymon 2003-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 CWALINA Bartosz 2002-07-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
8 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
10 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
14 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
15 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 LKS Osuchów MAZ
16 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 KAMELA Jakub 2003-05-12 MKS Agros Chełm LBE
18 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
19 KLUJ Beniamin 2004-09-26 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
20 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
21 KOŁACZKO Kacper 2003-11-25 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
22 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
23 KUKLEWICZ Jakub 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
24 LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
26 MAZUR Krystian 2002-03-10 UKS Kusy Warszawa MAZ
27 NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 OKRUSZKO Maksymilian 2004-07-21 KS Podlasie Białystok POD
29 OLSZEWSKI Bartosz 2004-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 PŁOCIENICKI Grzegorz 2003-02-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
31 PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
32 PROKOPOWICZ Szymon 2004-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
33 RUSIECKI Jakub 2003-01-15 KS Podlasie Białystok POD
34 STACHURSKI Jakub 2004-03-29 KS Podlasie Białystok POD
35 STROJCZYK Kacper 2004-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
37 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
38 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
39 ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041183948516846sekund