SUSZCZYŃSKA Klaudia
2003-11-15
LUKS MGOKSiR Korfantów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BOBOWSKA Natalia
2002-05-24
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZEKANOWSKA Małgorzata
2005-07-27
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
FILIPIAK Wiktoria
2003-10-29
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
GOŁˇBEK Alicja
2003-11-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
HACZYK Marta
2003-03-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HARTALER Wiktoria
2005-02-04
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
HOCWIK Natalia
2003-04-23
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JUZWA Maja
2002-05-29
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KANIA Martyna
2003-07-19
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KANIKOWSKA Weronika
2003-03-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KASPRZAK Amelia
2003-12-22
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KLEĆ Natalia
2002-12-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KLISZ Kinga
2003-05-26
UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOCIK Alicja
2002-08-25
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KOCIMSKA Dominika
2003-05-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOSZYK Anna
2003-08-19
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOTLIŃSKA Zuzanna
2002-02-19
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KUBIS Katarzyna
2002-06-29
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KURPIOS Oliwia
2004-03-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LIZIŃSKA Anna
2004-09-07
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
ŁUKASZEWSKA Roksana
2002-02-22
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MUSIOŁOWSKA Julia
2003-04-14
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria
2003-01-18
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
OSIŃSKA Marcelina
2002-01-14
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ROSA Marlena
2003-02-13
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
RYMARZ Joanna
2002-03-12
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
SKUZA Hanna
2003-07-13
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
SŁAWIK Oliwia
2003-07-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
TARNOWSKA Karolina
2003-08-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
WA¦NIOWSKA Oliwia
2003-12-26
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
WEŻGOWIEC Magdalena
2003-08-03
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
WIKTOREK Zofia
2003-03-24
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
WILK Weronika
2003-08-16
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
WOJDACZ Wiktoria
2003-05-21
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ZALEWSKA Natalia
2005-05-29
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik