KWIECIŃSKI Kuba
2003-05-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BRYNDA Marcin
1988-12-06
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BUKOWSKI Patryk
2002-07-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CHODAKOWSKI Patryk
2002-09-25
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CIECIERSKI Konrad
2003-06-20
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CWALINA Bartosz
2002-07-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DOMINICI Fabrizio
2001-09-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DZIUBA Jakub
2002-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FRANKOWSKI Marek
2002-02-10
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GRZYB Damian
2002-09-08
KS Wisła Puławy
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JELSKI Paweł
2002-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KAMIŃSKI Sebastian
2002-04-07
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KŁOSKOWSKI Ignacy
2003-03-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KONDRAK Piotr
2003-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
LUTY Patryk
2002-02-16
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MAGNUSZEWSKI Bartosz
2002-12-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
NITUPSKI Dawid
2002-01-01
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
OSIECKI Łukasz
2002-08-01
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
OSKIERKO Dominik
2002-01-22
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PIAŚCIK Paweł
2003-02-24
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
STEFAŃSKI Krzysztof
2002-01-15
MKL Nefryt Lubartów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
TAUDUL Kacper
2003-06-10
MLKS Czarni Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ZIELIŃSKI Bartosz
2002-11-14
MKL Nefryt Lubartów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik