SOLECKI Mikołaj
2001-04-11
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
2 CISEK Kacper 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
3 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
4 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
5 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
7 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
8 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
9 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
11 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
12 GÓRA Krystian 2001-11-16 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
13 GRˇBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
14 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
15 IWAŃSKI Łukasz 2001-12-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
18 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
19 KOCIAK Szymon 2003-09-15 AZS ŁódĽ LDZ
20 KOKOSZKA Filip 2009-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
21 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
22 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
23 KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
24 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS ŁódĽ LDZ
25 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
27 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
28 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
29 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
30 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
32 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
33 MIKUS Patryk 2001-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
35 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
36 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 O¦ AZS Poznań WLP
37 NOWAK Jakub 2003-09-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 ORZOŁ Patryk 2002-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
40 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
44 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
45 ROBAKOWSKI-GˇBKA Oliwier 2001-06-06 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
46 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
47 SAWUŁA Paweł 1998-11-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
48 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 SKOMSKI Marcin 2003-12-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
51 SUŁEK Mateusz 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
52 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
53 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
54 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
55 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
56 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
57 ¦LUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 ¦MIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
59 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
62 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
64 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
65 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
66 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.052121162414551sekund