HADASZ Adam
2004-05-28
UKS Olimpia Zabrze
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Jakub
2003-04-20
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRYSIAK Jan
2007-01-08
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANTCZAK Robert
1981-10-31
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ANTONOWICZ Jan
2005-05-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ANTOŃCZYK Denis
2000-06-24
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANTOSZ Wiktor
2002-10-19
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ARMUŁA Karol
2005-03-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BABIUCH Eryk
2003-04-23
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BACHLEDA Łukasz
1998-03-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BAJON Bartłomiej
1995-05-04
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARCIK Jakub
2003-11-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARON Jakub
2005-02-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BATOR Michał
2007-01-12
Atelier Sportu Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BˇK Karol
2006-05-18
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BEHRENDT Paweł
1987-11-23
niest. Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BENDYK Marcin
2004-09-23
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BERE¬NICKI Piotr
2003-11-14
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BIEDRAWA Krzysztof
2005-02-24
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BINIA¦ Marcin
2003-01-01
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BIZOŃ Artur
2004-11-10
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BIZOŃ Karol
2002-03-15
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BLUKOT Denis
2003-11-24
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BŁOTKO Jacek
2002-03-14
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BOCHYNEK Dawid
2006-06-08
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BODURA Szymon
2002-04-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BORAWSKI Mikołaj
2005-08-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BOROWSKI Oliwier
2004-04-16
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
BREMORA Grzegorz
1998-06-12
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
BRILLA Cyprian
2003-01-08
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
BUBAŁA Dawid
1997-10-22
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
BUCH Filip
2002-03-26
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
BUCZEK Paweł
1992-03-26
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
BUDA Bartosz
2004-09-16
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
BUDA Piotr
2008-10-11
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
BUDKOWSKI Szymon
2003-06-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
BUKOWSKI Paweł
2004-07-13
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
BUREK Jan
2003-07-22
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
CENDRZAK Michał
2003-05-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
CHRU¦CIEL Marek
2004-01-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
CHYLIŃSKI Mateusz
1995-05-22
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
CIAŁOŃ Bartłomiej
2004-11-05
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni
2004-07-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
CIEPŁAK Marcin
1991-01-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
CIERECH Filip
2004-11-01
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
CIĘŻKOWSKI Piotr
2004-06-29
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
CITAK Miłosz
2003-04-28
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
CIURLA Mikołaj
1994-02-11
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
CZAK Daniel
1999-03-12
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
CZEMPAS Bartłomiej
2004-07-22
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
CZERNECKI Franciszek
2006-09-19
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
CZERNIK Wojciech
2007-08-13
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
CZUBAK Tomasz
2006-05-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ĆWIKLIŃSKI Adrian
2004-07-20
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
DARLIŃSKI Dawid
2007-01-08
KS ADEA Team Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
DENIS Krzesimir
2008-03-11
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
DRZAZGA Dawid
2005-08-11
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
DURAJ Dawid
2004-03-27
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
DYBAŁA Marek
2004-08-05
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
DZIECIˇTKOWSKI Filip
2004-08-26
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
FIJAK Tomasz
2004-01-20
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
FISZER Michał
2001-12-16
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
FLOREK Kamil
2005-03-26
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
FORMICKI Rafał
1995-06-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
FRAŃCZUK Bartosz
2006-01-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
FRAŃCZUK Krzysztof
2008-01-12
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GAJEWSKI Franciszek
2008-08-05
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GANCARZ Mikołaj
2005-02-14
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GĘDŁEK Dawid
2005-08-23
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GINCZELEWSKI Patryk
2005-02-24
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GRABOWSKI Karol
1989-06-22
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GRAŻUL Alan
2004-08-31
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
GROBELNY Tymoteusz
2005-05-02
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
GRUDZIŃSKI Adam
1997-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
GRZELKA Cyprian
2001-05-05
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HACHOŁ Aleksander
2005-07-03
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HAJDUK Mateusz
2004-04-01
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HARATYK Błażej
2004-07-28
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HARĘŻA Maciej
2001-11-15
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
HAUPT Maciej
2005-05-13
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
HEĆKO Patryk
2002-02-12
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
HERZYK Kamil
2004-04-14
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
HUTNY Jakub
2003-03-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JAGUCAK Mikołaj
2004-09-11
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JANAS Filip
2004-08-13
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JANECZEK Michał
2004-07-31
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANKOWSKI Wojciech
2003-08-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANTA Maciej
2005-04-25
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JARCZOK Miłosz
1989-08-13
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JAROMIN Mateusz
2000-03-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JASICA Mateusz
2001-10-20
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JASZEWSKI Kacper
2005-04-04
UKS Olimpijczyk Skorzewo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JONAS Beniamin
2004-01-20
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KABATA Filip
2003-01-17
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KABIK Przemek
2005-02-24
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KADŁUCZKA Kacper
2006-12-09
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KAMEL Patryk
2003-02-08
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
KANDORA Marek
2002-02-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
KARA¦ Grzegorz
1999-03-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
KARDAS Arkadiusz
1989-03-20
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
KAWALERSKI Kamil
1999-03-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
KAWCZYK Kacper
2003-03-18
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KĘDZIOR Marcin
2005-08-12
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KIELJAN Bartosz
2007-05-22
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KIJAK Jakub
2002-02-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KIL Tymoteusz
2004-11-08
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KISZKA Dawid
2003-04-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KLECZEWSKI Piotr
2005-01-18
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KLEJNOCKI Dawid
2007-02-07
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KLIMEK Dominik
1995-10-19
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KLIMEK Wojciech
2001-09-13
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KLOS Roger
1993-10-28
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KOKOSIŃSKI Jakub
2004-01-30
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej
2003-01-01
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KOŁODZIEJCZYK Łukasz
2003-10-19
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KORNASIEWICZ Kacper
2004-12-02
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KORTAS Mateusz
2004-10-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KORYCIŃSKI Wojciech
2004-10-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KOVALCHUK Artur
2005-01-24
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KOWAL Daniel
2004-07-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KOWALCZYK Dominik
2004-05-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KOZŁOWSKI Marcel
2002-11-22
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KOZŁOWSKI Wojciech
2005-10-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KO¬LIK Artur
2007-06-04
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KRASIŃSKI Krystian
2003-07-30
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KUBIAK Bartosz
2008-07-13
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KUBIAK Kacper
2004-01-03
MKL Jarocin
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KUBICA Marcin
1999-06-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KUBIEŃ Dominik
2007-11-09
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KUC Damian
2003-03-08
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KUCIŃSKI Wiktor
2005-12-14
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KUDRYS Kazimierz
2002-02-22
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KUDYK Samuel
2001-02-05
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KULESZA Łukasz
1985-07-06
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KUNICKI Michał
2004-07-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KUROWSKI Kacper
2006-04-14
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KU¦ Przemysław
2007-06-12
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
LACHOWSKI Maciej
2005-10-27
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
LAMPART Antoni
2005-05-12
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
LEGIERSKI Mikołaj
1999-10-03
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
LEWANDOWSKI Łukasz
2006-12-17
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
LICHOTA Wojciech
1984-06-28
PZLAM
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
LIGOROWSKI Cyprian
2004-10-04
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
LIKWIARZ Dawid
2002-02-18
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
LIPIŃSKI Szymon
2002-03-21
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
LISOWSKI Arkadiusz
2005-08-01
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ŁABA Daniel
2003-08-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŁADAK Michał
2001-03-02
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŁĘSKI Bruno
2003-11-12
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŁUCZAK Wiktor
2006-08-07
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
ŁUKASIK Michał
2002-09-25
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
MACHULEC Jakub
2005-04-14
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
MACIˇŻKA Jakub
2005-09-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
MAJERANOWSKI Maciej
2006-06-25
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
MAJEWSKI Adam
2004-03-06
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
MAJEWSKI Mateusz
2005-05-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
MALU¦KI Tomasz
2005-05-28
OKL Oborniki
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
MAŃDOK Łukasz
2003-02-28
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
MARAŃDA Dawid
2003-06-07
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
MAREK Adrian
2004-02-01
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
MAREKWICA Jakub
2006-11-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
MARKOWIAK Mateusz
2005-04-08
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
MARUSZEWSKI Arkadiusz
1998-08-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
MARZEC Emil
2003-01-19
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
MASARSKI Szymon
2002-01-04
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
MASIEWICZ Borys
2003-05-28
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MATYJA Szymon
2004-05-28
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MAZUR Maciej
2007-11-20
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MAZUREK Maksymilian
2005-06-02
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MENDRAK Olgierd
2008-04-16
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MICHALSKI Filip
2001-02-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MIELIMˇKA Tadeusz
2005-05-30
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MIERZEJEWSKI Miłosz
2004-05-13
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MIŁOSZ Adam
2006-04-21
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MOKRZYCKI Jan
2005-06-09
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MOLA Mateusz
2000-10-03
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MORCINEK Szymon
2004-11-24
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MROZOWSKI Sebastian
2002-01-11
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
MROŻEK Jakub
2001-02-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
MUSZAK Krystian
2001-09-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
MYGA Mikołaj
2003-02-02
KS Victoria Zawiercie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
MY¦LIWIEC Jan
1965-05-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
NALEPA Jakub
2002-09-24
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
NIEMCZYK Jan
2002-03-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
NIKIEL Maciek
2002-08-13
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
NIKODYM Bartosz
2004-11-25
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
NOWAK Rafał
1975-04-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
NOWAK Szymon
2004-08-28
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
OGONOWSKI Filip
2005-06-02
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
OLE¦ Miłosz
2003-06-28
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
OSTROWSKI Szymon
2004-10-05
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
PAŁKA Piotr
1984-01-20
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
PASOWICZ Miłosz
2005-05-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
PAWLIK Konrad
2007-03-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
PAWLIK Radosław
2002-02-09
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
PEMPU¦ Adrian
2005-11-18
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
PETROSYAN Artur
2005-01-06
LKS Żelazny Opoczno Running Team
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
PIˇTEK Michał
2003-06-16
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
PIˇTEK Mikołaj
1999-06-30
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
PIˇTKOWSKI Piotr
1983-08-08
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
PIECZKA Adam
1996-06-06
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
PIETRZYKOWSKI Jakub
2003-05-06
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
PILECKI-SILVA Iwo
2001-09-28
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
PISZ Mikołaj
2006-02-01
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
PIWOŃSKI Jakub
2002-07-02
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
POLOCZEK Kamil
2008-08-08
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
PORADA Radosław
2005-05-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
PÓŁTORAK Julian
2004-07-07
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
PRZYBYŁA Kamil
2005-04-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
PUTO Mateusz
2003-09-19
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
RACZEK Piotr
2000-04-11
MKS-SMS Victoria Racibórz
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
RAJCA Piotr
2002-07-12
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
REMISZ Dawid
2007-03-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
RENTFLEISZ Filip
2003-05-29
KB MOSiR Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
RĘBISZ Szymon
2001-06-14
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
RĘBI¦ Kajetan
2001-05-05
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
ROMBERG Adrian
2003-04-21
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
ROZWADOWSKI Jan
2003-12-19
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
RÓŻAŃSKI Bartłomiej
2002-04-30
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
RUSOŃ Bartosz
2004-08-01
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
RUTKOWSKI Damian
2004-07-02
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
RUTKOWSKI Piotr
2002-01-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
RYCHLIK Patryk
2008-06-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
RYNIAK Igor
2005-06-09
SPLA Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
RYSZEWSKI Maciej
2003-12-23
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
SCHNEIDROWSKI Aron
2003-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
SEMPER Jan
2005-05-05
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
SEMPER Mateusz
1999-01-19
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
SIKORA Szymon
2006-12-09
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
SIMIŃSKI Konrad
2003-04-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
SITARSKI Oliwier
2005-07-28
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
SITKOWSKI Jan
2001-07-23
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
SKUPIŃSKI Damian
1999-07-09
Atelier Sportu Konopiska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
SKURA Bartosz
2002-11-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
SŁONKA Łukasz
2002-02-05
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
SŁOWIKOWSKI Sebastian
2007-11-01
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
SŁUPIK Szymon
2008-03-05
MOSiR Łaziska Górne
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
SOBCZYŃSKI Patryk
2002-10-27
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
SOBSTEL Rafał
2004-07-27
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
SOCHA Tymon
2005-01-10
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
SOKOŁOWSKI Kamil
2004-01-27
KS Energetyk Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
SOLGA Arkadiusz
2002-10-23
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
STAWIARZ Jan
2007-01-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
STRZELCZAK Sebastian
1977-02-26
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
SUCHORA Cezary
2005-04-30
LKS Sana Ko¶cian
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
SUSKI Wojciech
2003-10-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SZASTAK Mateusz
2000-04-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
SZCZEPAŃSKI Tomasz
2003-02-03
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SZROMBA Szymon
2004-05-08
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SZWED Damian
2004-01-26
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SZYDŁOWSKI Igor
2006-04-22
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SZYMAŃSKI Dominik
1999-06-08
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SZYMCZAK Ariel
2001-04-08
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SZYMCZAK Jakub
2003-06-18
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
¦WIˇTEK Fabian
2004-06-08
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
¦WIDER Konrad
2006-03-16
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
¦WIERCZYNA Jakub
2006-02-03
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
TATARCZYK Brunon
2002-04-09
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
TRZEBIŃSKI Piotr
2004-02-22
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
TWARDOŃ Szymon
2004-02-20
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
TYBURSKI Igor
2004-02-06
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
UŁAŃSKI Jakub
2004-05-23
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
URBANIAK Sergiusz
2002-03-03
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
WALA Piotr
2005-05-12
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
WALCZAK Patryk
1998-05-04
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
WANGLORZ Mateusz
2006-02-07
UKS 5 Plus Rydułtowy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
WAWROWSKI Dominik
2005-10-10
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
WˇCHAŁA Adam
2004-01-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
WEBER Marek
2003-07-16
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
WIDAWSKI Bazyli
2003-09-11
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
WIELGOSZ Kacper
2008-04-16
UKS Olimpia Zabrze
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
WILK Bartłomiej
2007-06-05
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
WI¦NIOWSKI Max
2004-07-13
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
WITKOWSKI Stanisław
2002-04-29
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
WITWICKI Artur
2004-03-16
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
WOJCIUK Konrad
2002-04-25
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
WOJNA Kacper
2002-02-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
WOLSKI Jędrzej
2004-01-04
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
WO¬NIAK Oskar
1999-11-15
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
WÓJCIK Jan
2005-07-05
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
WÓJCIK Kacper
2001-08-29
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
WRÓBEL Kacper
2006-03-24
KS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
WRÓBLEWSKI Błażej
2005-03-10
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
WYDMUCH Kajetan
2004-01-21
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
ZABAGŁO Paweł
2002-02-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
ZACZYK Łukasz
2007-03-18
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
ZAGAŁA Bartosz
2003-07-17
MOS CSiR D±browa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
ZAJˇC Kamil
2004-03-07
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
ZAMOJSKI Kacper
2003-04-24
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
ZARĘBSKI Michał
2002-08-28
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
ZASTAWNY Łukasz
2003-08-31
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
ZAWI¦LAK Maksymilian
2005-04-17
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
ZIELIŃSKI Krzysztof
2005-07-14
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
ZIĘBA Wiktor
2004-11-27
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
ZYGMUNT Łukasz
2003-05-03
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
ŻMIJA Łukasz
2001-10-01
MUKS SZS Cieszyn
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik