DOMINICI Fabrizio
2001-09-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
2 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
3 BELNIAK Damian 2002-02-01 KS Agros Zamość LBE
4 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BRYNDA Marcin 1988-12-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
6 DZIDECZEK Michał 2002-01-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
7 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
8 GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
9 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
10 GRASZA Wojciech 2002-06-22 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
11 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
12 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
14 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
15 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk POM
16 KĘDZIORA Adam 2001-02-23 KKL Kielce SWK
17 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 KRAUZE Robert 2001-08-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
19 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
20 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
21 KULIK Robert 2002-01-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
22 KWIECIŃSKI Kuba 2003-05-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
24 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
25 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
26 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
27 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
28 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
29 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
30 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
31 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
32 MISIOR Kamil 2001-11-13 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
33 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
34 MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
35 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
36 MOLSKI Amadeusz 2002-02-15 OKL Oborniki WLP
37 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
38 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
39 PIELOCH Dawid 2002-04-14 UKS Liceum sportowe Łomża POD
40 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
42 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
43 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
44 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
45 RATMAN Filip 2001-07-21 MLKS Agros Żary LBU
46 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany SWK
47 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
50 SKALSKI Szymon 2002-02-08 LKS Zorza Gdynia POM
51 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
52 SOSZYŃSKI Patryk 2001-02-01 UKS Barnim Goleniów ZPO
53 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
54 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
55 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
56 TAUDUL Kacper 2003-06-10 MLKS Czarni Olecko WMZ
57 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
59 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
61 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
63 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
64 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
65 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
66 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
67 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
68 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
69 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 UKS Kobylanka MLP
70 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
71 ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.039942979812622sekund