JAKUBOWSKA Alicja
2005-02-02
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
2 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
5 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
6 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
7 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
9 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
10 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
11 GÓRSKA Dominika 2003-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
12 GREGORCZYK Julia 2005-08-14 KS Victoria Trzebinia MLP
13 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
14 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
15 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
16 JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
17 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
18 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
19 KOPKA Malwina 2003-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
21 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
22 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KUDAS Aleksandra 2003-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
26 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
28 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
29 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
31 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
32 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
33 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
34 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
35 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
36 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
38 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
39 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
40 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
42 SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
43 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
44 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
45 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
46 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
47 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
48 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
51 TRYT Karolina 2004-06-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 AZS UMCS Lublin LBE
53 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 WICHER Julia 2004-02-05 WKS Wawel Kraków MLP
55 WIĘCEK Antonina 2005-01-31 OLA Zachodniopomorskie ZPO
56 WITOS Wiktoria 2004-07-22 MUKS ILKUS Olkusz MLP
57 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP
58 ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.048006057739258sekund