PIETRZKO Jakub
2000-12-02
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
2 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
4 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
6 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
7 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BURY Kacper 2002-06-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
11 CIEŚLIK Wojciech 1998-09-20 AZS-AWF Katowice SLK
12 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
13 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
14 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
17 GŁĄBEK Kamil 2000-03-27 MKS Iskra Pszczyna SLK
18 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
19 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
20 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
21 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
23 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
24 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
26 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
27 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
29 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
30 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
31 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
33 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
34 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
35 PLUTA Dawid 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
37 RUIZ ALIAS Santiago 1997-07-18 KS AZS AWF Kraków MLP
38 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
39 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
42 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
45 STOPA Artur 1999-09-23 MKS MOS Wrocław DOL
46 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
48 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
50 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
51 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
52 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
53 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
54 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.072098970413208sekund