RĄCZKOWSKI Mateusz
2002-07-05
UKS Kobylanka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BŁAŻEJ Karol 2001-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
9 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
10 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
11 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
12 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
13 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
14 GĘŚLAK Jakub 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
15 GORZYNIK Bartosz 2001-05-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
16 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
17 HABOWSKI Jakub 2001-07-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec PDK
19 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
20 JAGIEŁŁO Patryk 1995-01-13 ULKS Lipinki MLP
21 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
22 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
23 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
24 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
25 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
26 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
28 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 KUBAT Kacper 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
30 KUKLA Jakub 2002-06-23 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
31 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
32 KUŁACH Łukasz 2001-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
33 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
34 LIS Czesław 1956-04-26 KS Energetyk Jaworzno SLK
35 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
36 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
37 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
38 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
39 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
40 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
41 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
42 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
45 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
47 PACYGA Mateusz 2001-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
48 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
49 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
51 PIECH Krystian 2002-06-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
52 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
53 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
54 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
55 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
56 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
57 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
58 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
59 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
60 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
62 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
63 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
64 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
65 SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 WKS Wawel Kraków MLP
66 SZCZUKA Kacper 2003-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
67 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 SZUBA Kamil 2005-08-12 KS Victoria Trzebinia MLP
69 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
70 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
71 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
72 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
74 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
75 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
76 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
77 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
78 WDANIEC Szymon 2001-06-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
79 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
80 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
81 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
82 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
83 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.049081087112427sekund