BAKALARZ Jakub
2002-01-21
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 LIUKS Kruszwica KPO
2 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
4 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
6 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
7 DUCH Mikołaj 2001-08-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
8 DZIDA Paweł 1999-04-13 UKS Czwórka Żory SLK
9 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
10 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
11 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
12 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
13 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
14 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
15 JAROSZ Bartosz 2002-07-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
16 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
17 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 KALINA Michał 1999-09-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
19 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
20 KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 BKS Bydgoszcz KPO
21 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
24 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
25 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
26 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
27 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
28 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
29 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
30 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
31 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
32 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
33 MAŁECKI Adrian 2002-01-21 MKS Durasan Płońsk MAZ
34 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 PARA Bartosz 2003-03-19 LKS Stal Mielec PDK
37 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
38 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 PIETRZKO Jakub 2000-12-02 WKS Wawel Kraków MLP
41 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
42 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
45 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
46 SŁOWIK Mateusz 1992-04-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
47 SOWA Karol 2001-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
49 STOPA Artur 1999-09-23 MKS MOS Wrocław DOL
50 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
51 SZCZYREK Szymon 2001-05-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
53 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
56 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
58 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 KKL Kielce SWK
59 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
60 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.051784038543701sekund