SKORUPA Zuzanna
2004-08-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŁDYS Magdalena
2003-03-10
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARŁOWSKA Zuzanna
2004-11-03
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BEDNARZ Wiktoria
2004-09-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOCHENEK Weronika
2005-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BYSTROŃ Aleksandra
2004-05-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CIĘCIWA Anna
2004-11-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZYSZCZOŃ Klaudia
2004-11-20
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FINECZKO Milena
2005-01-01
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GREGORCZYK Julia
2005-08-14
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GRYMEK Jagoda
2004-08-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GWARDECKA Kamila
2003-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JA¦KO Wiktoria
2004-10-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KACZMARCZYK Martyna
2004-09-30
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOŁODZIEJCZYK Zuzanna
2003-11-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
LASKOWSKA Aleksandra
2006-12-27
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
LIGUS Weronika
2002-01-01
MKL Sparta Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LUKOSCHEK Karolina
2005-11-30
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
ŁABUZEK Ewelina
2003-02-04
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MODRZEJEWSKA Oliwia
2006-05-07
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
NOSAL Karolina
2003-05-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
NOSEK Angelika
2004-12-15
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
NOWICKA Patrycja
2006-08-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
PISULIŃSKA Jagoda
2004-07-02
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
STAROŃ Emilia
2004-06-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
STARZYCKA Julita
2004-04-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
STOBIERSKA Julia
2003-01-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ULIDOWSKA Alicja
2004-10-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WARCHOLIK Zuzanna
2004-10-17
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WˇSOWICZ Anita
2004-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ZIEMBIŃSKA Lidia
2006-06-21
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ZIĘBA Paulina
2003-06-07
KS Cracovia 1906 Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik