SŁOWIK Maciej
2004-02-25
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
6 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CZENCZEK Sebastian 2003-04-16 SKS Kusy Kraków MLP
9 DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
10 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
11 DWORNIK Eryk 2004-12-21 MKS Tempo Kęty MLP
12 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
13 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
14 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 SKS Kusy Kraków MLP
15 KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
16 KRY¦ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
17 KUKLA Łukasz 2001-05-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
18 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
19 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
22 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
23 MACHAJ Dominik 2000-02-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
24 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
25 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
26 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
27 NADŁONEK Rafał 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
28 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
29 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
30 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
32 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
33 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
34 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
35 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
36 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
37 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
38 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
40 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
41 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
43 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
44 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
45 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
46 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
47 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
48 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
49 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
50 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
51 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
53 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
55 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
56 WIATER Norbert 2006-12-31 SKS Kusy Kraków MLP
57 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 WKS Wawel Kraków MLP
59 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
60 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
61 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
62 WÓJCIK Mateusz 2006-01-18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
63 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
64 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
65 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.065181970596313sekund