TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
2 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
3 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda WMZ
5 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
7 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
8 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
9 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
10 JAKUBOWICZ Dorota 2003-05-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
11 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
12 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
13 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
14 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
15 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
17 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
18 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
20 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
21 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
22 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
23 MAĆKOWIAK Oliwia 2006-01-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
24 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
25 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
26 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
27 MICKIEWICZ Kinga 2006-06-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
28 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
29 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
30 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
31 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
32 NOWICKA Tamara 2004-10-06 MUKS Płock MAZ
33 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
34 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
35 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
36 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
37 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
39 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
40 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
41 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
42 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
43 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Melo Błonie MAZ
44 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
45 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
46 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
47 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
48 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
49 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
51 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.046449899673462sekund