TRUSZKOWSKA Wiktoria
2000-06-26
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
3 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
4 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 MLKS Ostróda WMZ
6 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 MKL Szczecin ZPO
8 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
9 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
10 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
11 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
12 JAKUBOWICZ Dorota 2003-05-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
13 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
14 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
15 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
16 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
17 KOLASA Zuzanna 2001-11-11 PTT Delta Płock MAZ
18 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
19 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 MLKS Ostróda WMZ
22 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
23 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
25 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
26 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
27 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
28 MAĆKOWIAK Oliwia 2006-01-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
29 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
30 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
31 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 MICKIEWICZ Kinga 2006-06-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
33 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
34 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
35 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
36 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 MLKS Czarni Olecko WMZ
37 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
38 NOWICKA Tamara 2004-10-06 MUKS Płock MAZ
39 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk POM
40 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
41 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
42 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
43 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
44 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
45 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
46 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
47 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
49 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
50 SIMONIENKO Julia 2005-01-13 UKS Technik Augustów POD
51 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Melo Błonie MAZ
52 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
53 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
54 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
55 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
56 WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 MUKL Brodnica KPO
57 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
59 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.081326961517334sekund