ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
3 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
4 CHIDA Tomasu 2002-04-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
5 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
6 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
7 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
10 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
11 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
12 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
13 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
14 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
15 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
16 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
17 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
18 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
19 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
20 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
21 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
22 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
23 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
24 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
25 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
26 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
27 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
28 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
29 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
30 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
31 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
32 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
33 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 MLKS Agros Żary LBU
34 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
35 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
36 SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
37 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
38 SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
39 SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 MKS Jedynka Jarocin WLP
40 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
41 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
42 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
43 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
44 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
45 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
46 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
47 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
48 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
49 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
51 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
52 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
53 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
54 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.041738033294678sekund