ŁUPIŃSKI Rafał
2001-03-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
2 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
3 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
4 CHIDA Tomasu 2002-04-11 MULKS MOS Sieradz LDZ
5 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
6 CIARKA Bartosz 2002-12-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
7 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
8 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
10 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
11 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
12 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
13 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
14 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
15 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 LEMPACH Jakub 2001-08-21 LKS Maraton Turek WLP
17 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
19 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
20 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
21 MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 KS Podlasie Białystok POD
22 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
23 MURAWSKI Kacper 2002-06-22 MLKS Czarni Olecko WMZ
24 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
25 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
26 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
27 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
28 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
29 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
30 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
31 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
32 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 MLKS Agros Żary LBU
33 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
34 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
35 SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
36 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
37 SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
38 SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 MKS Jedynka Jarocin WLP
39 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
40 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
41 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
42 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
43 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
44 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
45 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
46 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 MKS-MOS Katowice SLK
47 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
48 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
50 ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 KL Bałtyk Koszalin ZPO
51 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
52 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
53 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.037935972213745sekund