ROMANOWICZ Albert
2001-02-28
PG 18 Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BIELAWSKI Radosław
2001-01-01
ZS Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIEŃKOWSKI Artur
2001-07-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BUKOWSKI Patryk
2002-07-02
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHILIMONIUK Kamil
2001-12-06
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CHOCIEJ Krzysztof
2003-12-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CWALINA Bartosz
2002-07-08
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DZIENISZEWSKI Grzegorz
2001-01-07
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIUBA Jakub
2002-12-09
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FESZLER Adrian
2000-02-09
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GRYKA Adam
2001-01-01
PG 13 Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JAROSZEWICZ Rafał
2000-10-11
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JELSKI Paweł
2002-06-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KIEREJSZYS Mateusz
2001-01-01
PG 2 Sejny
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KONDRAK Piotr
2003-05-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KONDRAT Dawid
2000-01-01
PG 1 Sokółka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOZIKOWSKI Daniel
2001-01-01
PG Stawiski
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
LEMAŃSKI Daniel
2001-01-01
II LO Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
MAŚLIJ Wojciech
2001-01-01
Gimnazjum Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
MISARKO Michał
2002-01-01
Gimnazjum Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
POKROWSKI Jakub
2001-01-01
Gimnazjum Zabłudów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
ROMAŃCZUK Marek
2001-09-09
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SEWIŁO Maksymilian
2001-02-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SOBOLEWSKI Paweł
2001-01-01
Gimnazjum Kleosin
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
TARASIEWICZ Alan
2001-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WNOROWSKI Przemysław
2001-06-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WOJDALSKI Mariusz
2001-02-25
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
WOJEWODA Michał
1999-01-01
niest. Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
WOJGIENICA Michał
2002-01-01
Gimnazjum Giżycko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
WOJNO Jakub
2001-01-01
Gimnazjum Trzcianne
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WOŁOSOWICZ Maciej
2002-05-31
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik