SKJOLD Oskar
2003-03-03
RK Athletics Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Jan
2003-06-01
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSANDRZAK Szymon
2005-02-13
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARTOSIŃSKI Wiktor
2005-09-23
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARTOSZUK Adam
2002-07-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BĘBĘN Dawid
2003-06-10
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BYRSKI Adam
2002-02-08
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CENTKOWSKI Łukasz
2003-05-26
LKS Osuchów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHROSTOWSKI Jarosław
2001-01-25
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DˇBROWSKI Adrian
2002-05-03
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JACAK Mateusz
2004-03-08
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JAREMEK Mateusz
2001-01-09
MAL-MKLA Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
KARWOWSKI Mikołaj
2002-02-28
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MIŁKOWSKI Wiktor
2005-04-15
UKS 48 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
NIDZGORSKI Maciej
2004-04-29
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
OLEKSIAK Kacper
2004-10-11
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
OSTROWSKI Dawid
2002-04-20
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PODLACH Franciszek
2003-06-18
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
SADOLEWSKI Alan Wiktor
2002-04-05
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
SUMIŁO Bartłomiej
2002-04-30
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
SZULC Bartłomiej
2003-07-16
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
VERKUYTEN Cas
2003-07-17
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
WI¦NIEWSKI Szymon
2004-09-07
UKS Kresy Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
WOŁEK Dawid
2002-10-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
ZAWADZKI Oskar
2002-08-21
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
ZGLIŃSKI Hubert
2004-12-08
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik