KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
3 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
4 BORYS Zofia 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
5 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
6 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
7 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
8 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
9 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
10 DULIAN Wiktoria 2003-03-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 FIOŁEK Wiktoria 2005-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
12 FRANIEL Agata 2005-03-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
13 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
14 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
15 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
17 JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
18 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
19 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
21 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
22 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
23 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
25 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
28 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
29 MICHALIK Emilia 2006-07-28 ULKS Lipinki MLP
30 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
31 MŁODZIŃSKA Nina 2006-02-20 AZS Łódź LDZ
32 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
33 MUCA Eliza 2003-07-21 KS Agros Zamość LBE
34 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
36 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
37 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
38 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
39 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
40 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
41 PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 MKL Nefryt Lubartów LBE
42 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
43 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
45 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
46 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
47 STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
48 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
51 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
52 WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.066858053207397sekund