NOGIEĆ Alicja
2007-09-17
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 UKS Dąb Suchy Las WLP
2 ALBINIAK Róża 2011-01-02 niest. Kraków MLP
3 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
4 BAKALUS Weronika 2007-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
5 BANY Adrianna 2007-01-09 UKS Filipides Teresin MAZ
6 BATKO Jagoda 2007-08-25 SKS Kusy Kraków MLP
7 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
8 BORKOWSKA Anna 2007-01-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BRANECKA Nikola 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
10 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 OLA Podlaskie POD
11 CEESAY Nyima 2006-11-03 niest. Kraków MLP
12 CHOIŃSKA Julia 2007-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
13 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
14 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-07 MKS Piast Głogów DOL
15 CZYŻYKIEWICZ Weronika 2005-06-27 UKS Kobylanka MLP
16 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
17 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
18 DRYZEK Inka 2007-01-01 OLA Łódzkie LDZ
19 DUDEK Róża 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
20 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
21 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
22 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 FALĘCKA Pola 2007-12-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
24 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
25 GABRYŚ Klaudia 2007-06-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
26 GACEK Kamila 2008-06-27 MKS Tempo Kęty MLP
27 GAWLIK Lena 2008-01-01 OLA Pomorskie POM
28 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
29 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 UKL Ósemka Police ZPO
30 GÓRKIEWICZ Amelia 2007-05-02 LKS Brzezina Osiek MLP
31 HRABIA Julia 2007-09-24 LKS Kłos Olkusz MLP
32 JANIK Natalia 2008-01-01 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
33 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
34 JASIŃSKA Karolina 2007-08-20 SKS Kusy Kraków MLP
35 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
36 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
37 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
38 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
40 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
41 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
42 KOŁODZIEJ Agnieszka 2007-01-01 MLUKS Tarnów MLP
43 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
44 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
45 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
46 KOTT Nela 2007-06-04 MKS Rabka-Zdrój MLP
47 KOZDRÓJ Magdalena 2007-01-01 MLUKS Tarnów MLP
48 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
49 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
50 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
51 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
52 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
53 LAZAR Wiktoria 2008-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
55 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
56 ŁYCZKO Amelia 2005-01-12 MKS Tempo Kęty MLP
57 MAJ Roksana 2008-01-27 SKS Kusy Kraków MLP
58 MARKOWICZ Martyna 2007-09-21 ULKS Lipinki MLP
59 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
60 MICHAŁEK Aleksandra 2007-04-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
61 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
62 MITUŚ Weronika 2007-07-22 ULKS Lipinki MLP
63 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 LUKS Boguszyce LDZ
64 MROZIK Julia 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
65 MROZIK Zuzanna 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
66 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
67 OLCHAWA Róża 2007-10-04 WKS Wawel Kraków MLP
68 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
69 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
70 OSTASZYN Julia 2007-01-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
71 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
72 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 MKL Maraton Świnoujście ZPO
73 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 WLKS Wrocław DOL
74 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 PESTKA Oksana 2008-05-01 OLA Pomorskie POM
76 PŁACHTA Emilia 2008-05-28 SKS Kusy Kraków MLP
77 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
78 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
79 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
80 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
81 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
82 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
83 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 KS AZS AWF Kraków MLP
84 SALNIKOW Pola 2008-02-18 OLA Podlaskie POD
85 SAŁATA Sara 2010-04-29 MKS Tempo Kęty MLP
86 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
87 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
88 SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
89 STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
90 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
91 SZOSTAK Oliwia 2007-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
92 SZURA Justyna 2008-05-07 SKS Kusy Kraków MLP
93 SZYGULSKA Magdalena 2007-10-27 UKS Polfin Oświęcim MLP
94 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
95 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 TLAŁKA Julia 2007-10-14 ULKS Bielgim Bielany MLP
97 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
98 TUPTA Dominika 2007-04-28 SKS Kusy Kraków MLP
99 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
100 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
101 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
102 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
104 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
105 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
106 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
107 ZOCHNIAK Amelia 2007-01-31 BKL Bełchatów LDZ
108 ŻAK Oliwia 2005-07-06 SKS Kusy Kraków MLP
109 ŻUK Daria 2007-09-20 OLA Małopolskie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.062160968780518sekund