ORMANIEC Łucja
2003-05-18
UKS Jedynka Skawina
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁ Kamila 2004-11-13 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
2 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 BARSKA Aleksandra 2004-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
4 BELCZYK Urszula 2004-11-10 ULKS Lipinki MLP
5 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
7 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
9 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
10 ĆWIK Natalia 2004-06-23 MLUKS Tarnów MLP
11 DANIELAK Hanna 2004-05-16 WKS Wawel Kraków MLP
12 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 SKS Kusy Kraków MLP
13 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
14 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
15 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
16 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
18 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
19 KAWA Martyna 2004-03-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
21 KLIŚ Kinga 2006-06-01 UKS Sokół Zator MLP
22 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
23 KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
24 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
26 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 KWAŚNEWSKA Nina 1989-09-17 niest. Kraków MLP
28 LESZEK Weronika 2003-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
29 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
30 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
32 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
34 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
36 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
37 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
39 SKITEK Kinga 2004-07-19 MKS-MOSM Bytom SLK
40 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 SOWIŃSKA Katarzyna 2005-10-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
42 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
43 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
45 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
46 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
47 WASZKIEWICZ Karolina 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
48 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
49 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
50 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
51 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
52 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
53 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
54 ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.053918123245239sekund