JASTRZĘBSKA Karolina
2003-07-09
MKS Pogoń Siedlce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Julia
2005-07-28
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANTONIUK Maja
2004-04-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCERZAK Joanna
1973-10-16
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARASZKIEWICZ Julia
2002-04-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BAYER Gabriela
2004-02-20
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUJALSKA Julia
2003-06-19
MKS Truso Elbl±g
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CHOJNACKA Klaudia
2003-08-12
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CIESZEWSKA Aleksandra
2003-03-18
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZARNECKA Aleksandra
2002-06-29
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZYŻ Letina
2003-10-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DANIELIK Angelika
2002-09-14
MKS Tomaszów Mazowiecki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKA Magdalena Maria
2002-03-07
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DĘBSKA Aleksandra
2000-07-11
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FABIAŃCZYK Martyna
2002-11-29
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GAJKOWSKA Martyna
2003-04-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GˇSIEWSKA Olga
2002-01-18
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
GEORGIEVA Natalia
2002-08-02
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GOEBEL Alicja
2003-03-30
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GORZELAK Klaudia
2003-05-08
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GREGORCZUK Wiktoria
2002-07-12
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
HERMAN Kornelia
2002-03-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JANKOWSKA Natalia
2003-08-09
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JASTRZĘBSKA Klaudia
2004-01-16
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KAMIŃSKA Oliwia
2003-07-06
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KAMIŃSKA Zofia
2004-04-02
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOŁODZIEJ Ada
1995-03-24
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KONOPCZYŃSKA Julia
2002-09-16
UKS Kusy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KORNELUK Amelia
2002-09-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KOZIEŁ Aleksandra
2003-07-02
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZŁOWSKA Agata
2002-07-01
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KWASIBORSKA Julia
2004-01-20
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LANDOWSKA Zofia
2003-03-03
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LIPIŃSKA Julia
2001-08-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LUBICKA Aleksandra
1996-04-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
ŁUKA Julia
2002-05-31
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MAGRYTA Katarzyna
2002-07-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MARCIŃCZYK Izabela
2003-01-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MARKS Matylda
2000-11-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MASZKIEWICZ Maja
2001-10-04
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MIERZEJEWSKA Martyna
2002-03-13
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
MUDER Gabriela
2005-02-08
PUKS Jedynka Łosice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
NOWAKOWSKA Marcelina
2002-07-20
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PANASIUK Justyna
2003-05-27
UKS Otrębusy
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PUGACEWICZ Aleksandra
2003-05-12
UKS 19 Bojary Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
RĘBI¦ Kinga
1995-08-15
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ROSA Marlena
2003-02-13
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ROZENBAJGIER Martyna
2003-05-27
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RZESZEWSKA Olga
2002-01-03
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SKIERKOWSKA Martyna
2000-01-05
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SKOCIŃSKA Julia
2002-03-07
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
STEFAŃSKA Izabela
2003-02-19
OKLA Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
STEMPKOWSKA Kamila
2004-08-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
STRUGIŃSKA Oliwia
2003-12-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SZULC Marta
1994-09-04
SSA Legia 1926 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
TARKOWSKA Anna
2002-12-14
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
TRZCIŃSKA Anna
2002-03-27
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WASILEWSKA Ewa
2002-12-24
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
WO¬NICKA Justyna
2002-04-20
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
WTULICH Anna
2004-04-22
KS Zawkrze Mława
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZABADAŁA Zuzanna
2004-05-20
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ŻUROWSKA Julia
2001-03-18
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ŻYŁOWSKA Anna
2001-07-24
UKS Victoria Józefów
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik