BAŁDYS Magdalena
2003-03-10
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARAN Paula 2007-08-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
3 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
4 BRODZIAK Milena 2005-07-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
5 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
7 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
8 CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 KS Komunalni Sanok PDK
9 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
10 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
11 DYBALAK Marita 2004-10-28 BKL Bełchatów LDZ
12 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
13 FRANIEL Agata 2005-03-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 FREJ Maja 2004-04-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
15 GAWROŃSKA Gabriela 2004-01-01 LKS Pszczyna SLK
16 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
17 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
18 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
20 HEJMO Wiktoria 2005-06-16 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
21 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 LUKS Strzałków LDZ
22 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
23 JARECKA Weronika 2003-06-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 JASKOT Emilia 2006-07-21 MKS Stal Nowa Dęba PDK
25 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
26 JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 SKS Kusy Kraków MLP
27 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
29 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
30 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
31 KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
32 KOSIEC Estera 2005-11-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
33 KOWALCZYK Aneta 2004-01-01 ULKS FAJFER 2001 Łapanów MLP
34 KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
35 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
37 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
38 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
39 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
40 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
42 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
43 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
44 NOWAK Aleksandra 2004-06-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
45 OCIEPKA Lena 2006-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
46 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
47 ORMANIEC Łucja 2003-05-18 UKS Jedynka Skawina MLP
48 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
49 PALA Ewa 2002-02-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 PALA Zuzanna 2004-08-25 LKS Pszczyna SLK
51 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
52 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
53 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
54 ROESLER Klaudia 2003-03-19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
55 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
56 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 SATOŁA Magdalena 2005-07-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
59 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
60 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
62 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
63 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
64 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
65 SZABLA Patrycja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
66 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
67 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
68 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
69 ŚWIERTA Emilia 2003-08-11 KS AZS AWF Kraków MLP
70 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec PDK
71 TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
72 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
73 TYLUS Roksana 2004-11-09 MKS-MOSM Bytom SLK
74 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
75 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
76 WACŁAW Natalia 2000-09-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
77 WASIK Nela 2004-10-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
78 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 ZABDYR Emilia 2006-12-21 ULKS FAJFER 2001 Łapanów MLP
80 ZAJĄC Arleta 2006-03-01 ULKS FAJFER 2001 Łapanów MLP
81 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
82 ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 MKL Nefryt Lubartów LBE
83 ŻAK Oliwia 2005-07-06 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.064476013183594sekund