WÓJCIK Damian
2004-03-05
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
2 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
3 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
4 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 CHRU¦CIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
11 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
12 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
13 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
15 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
16 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
17 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
18 KOSIEC Paweł 2002-05-14 RLMKS Orlęta Radom MAZ
19 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
21 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
22 KWA¦NY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
23 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
24 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
28 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
29 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
30 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
32 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
33 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
34 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
35 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
36 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
37 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
38 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
40 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
41 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
44 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
45 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
46 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
47 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
48 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
49 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
51 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
52 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
55 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
56 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
58 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
59 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.071454048156738sekund