WÓJCIK Damian
2004-03-05
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 MKS Agros Chełm LBE
2 BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
3 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
4 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
5 CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 CYGAN Michał 2001-07-18 WKS Wawel Kraków MLP
7 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 GAWRON Jan 2003-02-21 UKS Kobylanka MLP
10 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
11 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
13 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 MKS Agros Chełm LBE
15 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
16 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
17 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
18 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
19 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
20 MALICKI Michał 2004-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
21 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
22 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
23 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
24 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
25 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
27 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
28 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
30 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
31 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
32 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
33 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
34 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
35 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
36 STOKŁOSA Patryk 2005-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
37 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
38 SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 KS Agros Zamość LBE
39 TKOCZ Cyryl 2003-02-24 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
40 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
42 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
43 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
44 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
47 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
48 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
49 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
50 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
51 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.056071996688843sekund