WAŁASZEK Nikodem
2003-01-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
2 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
3 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
4 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
5 CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 BKS Bydgoszcz KPO
6 DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
7 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
8 DONIEC Szymon 2004-03-10 SKS Kusy Kraków MLP
9 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
10 DRZAŁ Maksym 2003-11-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
11 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
12 GIBKI Jakub 2003-02-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
13 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
14 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
15 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
16 JANECZEK Michał 2004-07-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
17 KADYŁO Adam 2003-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
18 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
19 KISIL Kamil 2004-03-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
20 KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 ULKS Lipinki MLP
21 KOZELAN Hubert 2003-06-01 LKS Maraton Turek WLP
22 KRY¦ Kamil 2003-10-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
23 KSIĘŻARCZYK Szymon 2001-10-10 MCKiS Jaworzno SLK
24 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
25 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
26 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
27 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
28 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
29 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
30 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
31 NOWAK Kacper 2003-11-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
32 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
33 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
34 OŻÓG Rafał 2004-03-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
35 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
36 PINDYCH Dominik 2002-01-07 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
37 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
38 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
39 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
40 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
41 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
42 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 STRZOP Adrian 2001-09-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
44 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
45 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
46 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 UMLKS START Wieruszów LDZ
48 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
49 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
50 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 WIECZOREK Jan 2004-04-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
53 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
54 WÓJCIK Damian 2004-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
55 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
56 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
57 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 ZIELIŃSKI Adrian 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.054305076599121sekund