SŁOMKA Gabriela
2009-02-03
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Zuzanna
2010-09-20
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRYSIAK Zuzanna
2010-12-11
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANHALT Dobrosława
2010-01-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
APPELT Paulina
2008-10-01
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ARSENIUK Karina
2010-11-19
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BABIŃSKA Julita
2009-07-11
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BARCZEWSKA Nina
2009-08-23
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BATRUCH Urszula
2009-06-25
CMKL Człuchów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BATURO Nina
2010-08-01
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELAS Aleksandra
2008-07-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIEŃKOWSKA Milena
2010-01-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOGDAŃSKA Weronika
2010-02-02
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOIŃSKA Nadia
2009-04-11
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BONIŚNIAK Alicja
2006-09-07
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BROŃCZYK Urszula
2010-10-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CABAN Anna
2010-11-03
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CEGIELSKA Weronika
2009-02-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CHODULSKA Natalia
2009-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CHWIEDUK Nadia
2009-12-28
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CZERWIŃSKA Zofia
2009-07-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DELEWSKA Hanna
2009-04-17
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DEMBEK Zuzanna
2007-11-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DOLIŃSKA Maja
2009-08-06
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DOMAGAŁA Ligia
2009-02-05
MKS Inowrocław
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
DOMAŃSKA Zofia
2006-09-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
DOPIERAŁA Anna
2009-11-25
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DZIERŻAWSKA Daria
2006-11-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ELMANN Oliwia
2007-02-02
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
FORGIEL Zofia
2009-01-08
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GABRYCH Magdalena
2010-01-07
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GALUSIŃSKA Gabriela
2009-05-06
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GAWLIKOWSKA Lena
2010-11-13
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GIŁKA Hanna
2009-07-28
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GIOCHEV Martyna
2008-02-08
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GNATOWSKA Magdalena
2010-04-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GOLAS Anita
2007-08-28
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GONDEK Maja
2009-02-23
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GÓRECKA Zofia
2010-02-02
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GÓRSKA Laura
2010-01-29
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRABOWSKA Amelia
2009-09-10
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GROSS Zuzanna
2009-07-27
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRUSZCZYŃSKA Urszula
2009-01-14
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GRZELCZAK Kaja
2010-04-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HARĘCKA Weronika
2010-02-27
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HAŚKIEWICZ Aleksandra
2006-01-23
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HAŚKIEWICZ Weronika
2008-03-16
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
HOFFMANN Eliza
2009-12-12
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ISBRANDT Nela
2009-01-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
IWAŃSKA Nicola
2009-04-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
IWOŁA Klara
2008-12-21
ULKS Skoczek Pogórze
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JABŁOŃSKA Emilia
2010-09-10
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAKUBCZYK Amelia
2010-05-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAKUSZ Lena
2008-09-12
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JANECZEK Weronika
2009-10-14
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JANKA Nadia
2009-10-27
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JANKA Otylia
2006-10-04
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JANKOWSKA Kamila
2007-01-02
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JANKOWSKA Olga
2009-05-04
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
JASIŃSKA Aleksandra
2010-03-29
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
JECHNA Oliwia
2008-02-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
JELIŃSKA Martyna
2008-11-06
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KACZKOWSKA Wiktoria
2007-01-01
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KACZMARCZYK Patrycja
2009-07-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KACZMAREK Iga
2011-11-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KACZMAREK Maja
2009-12-04
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KAMIŃSKA Klaudia
2012-10-12
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KANICZ Aleksandra
2008-02-17
LKS Lubawa
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KAPSA Kornelia
2009-09-21
UKS Czwórka Ostrowiec Św.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KAŹMIERCZAK Kinga
2008-05-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KAŹMIERCZAK Lilianna
2010-09-30
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KĘSICKA Natalia
2009-09-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KICUŁA Daria
2008-04-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KISIELEWSKA Julia
2010-01-06
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOHNKE Nadia
2009-07-22
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOLANOWSKA Zuzanna
2009-02-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KONDRATOWICZ Aleksandra
2009-02-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOPRAS Nel
2010-10-15
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOPYSTECKA Maja
2009-07-16
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KORNACKA Zuzanna
2008-08-17
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOSMALSKA Antonina
2010-07-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOWALSKA Nikola
2010-11-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KOWALSKA Patrycja
2010-06-14
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KOZACZEK Julia
2010-06-17
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KRAJEWSKA Julia
2010-03-16
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRAJEWSKA Wiktoria
2010-03-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRUSZEWSKA Barbara
2007-06-18
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KRZYMIŃSKA Maja
2008-05-12
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KRZYWDZIŃSKA Zofia
2009-10-29
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KSIĘŻAK Maja
2009-06-22
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KUBA Aleksandra
2009-01-06
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
KUBIAK Natalia
2010-07-22
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
KUKUCZKA Aleksandra
2006-08-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
KUŁACZ Lena
2011-12-28
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LADA Weronika
2009-02-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LANGE Marta
2008-01-11
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LASECKA Kinga
2008-05-04
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LATKO Liliana
2010-04-28
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LEWANDOWSKA Barbara
2007-11-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LEWANDOWSKA Joanna
2010-06-13
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LEWANDOWSKA Małgorzata
2008-02-09
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LEWANDOWSKA Olga
2008-06-26
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
LIMONT Anna
2007-10-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
LISOWSKA Daria
2007-04-30
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁUGIEWICZ Julia
2009-05-22
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
MACIEJEWSKA Kamila
2009-07-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MACIEJEWSKA Maja
2010-03-03
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MACIEJEWSKA Nikola
2011-01-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MACIEJEWSKA Weronika
2007-08-24
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MAĆKOWSKA Martyna
2009-02-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MAJ Magdalena
2008-04-10
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MAJCHRZAK Lena
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAKOWSKA Ewa
2010-09-15
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MALIAR Uliana
2009-06-05
MKLA Łęczyca
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MAŃKOWSKA Olga
2009-02-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MASTALERZ Amelia
2009-04-23
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MASTALSKA Martyna
2009-11-09
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MATUSKA Julia
2010-05-17
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MICHALAK Amelia
2010-09-16
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MORAWIEC Alicja
2009-05-06
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MORAWSKA Anna
2006-05-04
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MOŚ Antonina
2008-07-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MUREK Zuzanna
2010-02-18
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MYCEK Weronika
2010-03-20
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
NIEZGODA Iga
2009-09-09
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
NIEZGODA Weronika
2008-08-13
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
NOWICKA Daria
2010-01-01
Akademia DIEGO Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
OKPISZ Zuzanna
2009-12-22
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
OLEJNICZAK Magdalena
2009-06-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
OSICKA Lena
2011-08-31
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
OSSOWSKA Martyna
2009-05-20
MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
OSTALOWSKA Julia
2007-10-10
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
OSTROWSKA Katarzyna
2008-08-18
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
OSTROWSKA Maja
2011-07-26
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
OSTROWSKA Zuzanna
2010-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PARADOWSKA Milena
2008-05-11
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PARADOWSKA Mira
2009-11-22
Akademia DIEGO Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PAWŁOWSKA Marta
2006-01-02
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PIĄTKOWSKA Sara
2006-02-21
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PIECHNIK Julita
2007-10-12
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PIERNIK Julia
2007-06-14
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PIERZYNA Nadine
2010-03-18
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PIOTROWSKA Julia
2011-04-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PŁACHECKA Aleksandra
2009-06-10
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PŁACZEK Agnieszka
2009-05-06
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
POPIELARZ Kinga
2009-02-12
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
PRZYŁUCKA Wiktoria
2008-04-09
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
RADZIEJEWSKA Iga
2006-02-02
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
RAFALSKA Gabriela
2009-02-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
ROZMARYNOWSKA Oliwia
2010-07-06
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
RÓZYCKA Wiktoria
2012-04-27
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
RYGIELSKA Roksana
2009-05-29
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SALA Julia
2010-10-20
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SELIGA Amelia
2010-01-26
Akademia DIEGO Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
SEMPOŁOWICZ Jagna
2009-04-29
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
SIDOROWICZ Daria
2009-01-28
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
SIEDLECKA Lena
2010-01-05
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
SIERADZKA Marta
2008-02-20
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
SIKORSKA Zuzanna
2008-01-03
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
SIROCKA Maria
2002-08-04
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SITARSKA Julia
2007-07-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SŁOMSKA Hanna
2007-08-27
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SOBCZAK Agata
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SOBOLOEWSKA Maja
2009-03-31
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SPYCHALSKA Iga
2007-01-06
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STANECKA Oliwia
2008-05-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STANIEC Natalia
2010-01-01
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
STERLING Aleksandra
2010-01-23
KS Wda Świecie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
STUCZYŃSKA Maja
2009-06-18
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SUŁKOWSKA Kornelia
2009-11-05
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SYLWERSKA Maja
2008-03-15
niest. Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SYTEK Zofia
2007-01-09
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZAJKOWSKA Noemi
2008-03-02
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
SZATKOWSKA Aleksandra
2007-12-14
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
SZATKOWSKA Natalia
2009-01-25
LUKS Serock
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
SZCZAWIŃSKA Blanka
2009-01-01
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
SZCZUPAK Magdalena
2011-01-07
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
SZEFERSKA Alicja
2009-07-26
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
SZOR Aleksandra
2009-01-25
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
SZÓSTEK Zuzanna
2007-05-30
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
SZTAJNERT Zofia
2010-01-16
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
SZYMAŃSKA Anastazja
2012-08-25
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
SZYMBARA Natalia
2008-01-07
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
SZYMCZAK Natalia
2010-02-14
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
SZYPURA Martyna
2009-03-27
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
ŚLIWIŃSKA Joanna
2008-05-31
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
ŚLIZANOWSKA Marta
2007-07-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
ŚRAMA Julia
2010-08-01
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
ŚWIDER Amelia
2008-11-27
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
TABASZEWSKA Laura
2009-05-07
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
TADEJCZYK Weronika
2010-03-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
TALAR Anna
2008-09-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
TARGOŃSKA Zuzanna
2006-06-28
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
TOMASZEWSKA Zofia
2009-09-26
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
TOPCZEWSKA Leonia
2008-04-05
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
TURSKA Karina
2007-01-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
TYKARSKA Oliwia
2007-06-24
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
URBAŃSKA Lea
2008-01-21
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
WALKOWIAK Nikola
2009-03-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
WALKOWIAK Urszula
2009-12-05
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
WAŁĘZA Marika
2009-01-26
UKS Cyprianka
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
WANECKA Amelia
2011-06-18
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
WARMUZ Melania
2009-10-16
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
WAWRZYNOWICZ Aleksandra
2010-04-17
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
WEŁNIAK Zofia
2009-01-10
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
WIECZOREK Aleksandra
2010-12-06
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
WIECZOREK Martyna
2009-09-11
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
WIELGOS Laura
2009-03-04
UKB Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
WIELICZKO Julia
2007-06-12
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
WIESZTORT Laura
2008-08-20
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
WIŚNIEWSKA Laura
2013-02-01
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
WNUK Agata
2009-11-20
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
WOJCIECHOWSKA Kornelia
2009-06-08
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
WOJCIECHOWSKA Lena
2010-04-19
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria
2010-04-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
WOJTCZAK Antonina
2010-03-04
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
WOJTKOWIAK Lena
2010-07-03
UKS Wyspiański Szubin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
WOLANOWSKA Nikola
2010-07-06
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
WOŹNIAK Maja
2007-10-25
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
WRÓBLEWSKA Aleksandra
2009-01-31
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
WSZOŁEK Marta
2009-08-06
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
WYLANDOWSKA Marta
2005-11-15
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
ZAREMBA Alicja
2007-03-26
KSLZS Kruszwica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
ZIÓŁKOWSKA Hanna
2010-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
ZUBEL Zuzanna
2008-08-02
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
ZWOLIŃSKA Joanna
2009-09-08
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
ZWOLIŃSKA Nina
2010-01-01
Akademia DIEGO Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
ZYCH Julia
2008-01-08
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik